Vuelta: Viviani nyert Madridban; Yates első háromhetes sikere

2018-ban mind a három nagy körversenyt brit kerékpáros nyerte meg.

Vuelta: az utolsó hegyi szakaszon Yates eldöntötte

Enric Mas nyerte meg a 20., utolsó előtti szakaszt szombaton.

Vuelta: Pinot-é az első andorrai etap; Yates eldöntötte?

Pinot a Covadonga után a La Rabassán is nyert • Valverde több mint egy percet kapott Yatestől.

Kerékpár: új egyórás világcsúcs a nőknél – hajszálnyival

A korábbi atléta tavaly is megkísérelte a csúcsdöntést, ám akkor négyszáz méterrel elmaradt.

Vuelta: sikeres szökésből belga siker, az összetett nem változott

A Lotto Soudal versenyzője első szakaszgyőzelmét ünnepelhette a háromhetes viadalon.

Vuelta: Valverde faragott a hátrányából; Quintana elszállt

A hat kategorizált hegyet is tartalmazó szakaszt Michael Woods nyerte meg.

Vuelta: papírforma-győzelem az egyéni időfutamon

Simon Yates hét másodperccel növelte előnyét az összetettben Alejandro Valverdével szemben.

Vuelta: Pinot a Covadonga királya, Yates növelte az előnyét

A piros trikós brit Quintanának és Valverdének is adott néhány másodpercet.

Kerékpár: a Tour de France-győztes hosszabbított csapatával

A 32 esztendős brit kerekest így 2021-ig köti a Sky-hoz az új szerződés.

Hegyikerékpár-vb: Benkó 16., Parti 38. lett

A férfiaknál a svájci Nino Schurter, a nőknél az amerikai Kate Courtney lett a világbajnok.

Vuelta: Yates a hegyi sikerével visszavette a piros trikót

A brit kerékpáros 2016 után másodszor nyert szakaszt a spanyol körön.

Kerékpár: 2020-ban Budapestről rajtol a Giro d’Italia?

„Négy-hat héten belül kiderül, van-e létjogosultsága egy kormány-előterjesztésnek.”

Vuelta: hazai szakaszgyőzelem, Herrada őrzi a piros trikót

Oscar Rodríguez nyerte a spanyol országúti kerékpáros-körverseny 13. szakaszát.

Kerékpár: lebénult a németek 27 éves olimpiai bajnoka

Kristina Vogel júniusban edzés közben nagy sebességgel összeütközött egy másik kerekessel.

Vuelta: Geniez szökésből nyert, Herrada átvette a piros trikót

Az összetett eddigi első három helyezettje együtt, 11:39 perces lemaradással tekert be.

Kerékpár: Froome és Thomas sem áll rajthoz a vb-n

„Egy versenyzőnek mindig az a jó, ha mentális szempontból a csúcson fejezi be az aktuális idényt.”

Vuelta: hazaért a szökés, De Marchi három év után győzött

De Marchi 2014 és 2015 után harmadszor ünnepelhetett szakaszgyőzelmet a Vueltán.

Kerékpár: doppingügybe keveredett egy vb-bronzérmes versenyző

A fehérorosz Kansztancin Szivcov versenyzési jogát csapata azonnal felfüggesztette.

Vuelta: Viviani második sprintsikere, nem változott az összetett

Az élcsoport minden tagja a főmezőnnyel ért célba, így változatlanul Simon Yates viselheti a piros trikót.

Vuelta: Kingé a szakasz, Yatesé a piros trikó

Az amerikai Benjamin King nyerte meg a spanyol országúti kerékpáros-körverseny 9. szakaszát.

Vuelta: a korábbi győztes nagyot hajrázva nyert szakaszt

Valverde ezúttal egy emelkedőn kialakított befutón hajrázta le Peter Sagant.

Vuelta: Tony Gallopin remek győzelme, Molard őrzi előnyét

Michal Kwiatkowski bukott, és közel fél percet kapott a piros trikós franciától.

Vuelta: francia szakaszsiker, csökkent az éllovas előnye

Nacer Bouhanni nyerte meg a sprintbefutót, az éllovas 20 másodperces büntetést kapott.

Kerékpár: Thomas és Froome is ott lesz a brit vb-csapatban

Az innsbrucki világbajnokság pályája sok emelkedőt tartalmaz.

Vuelta: ausztrál szakaszsiker; gazdát cserélt a piros trikó

Michal Kwiatkowskitól a francia Rudy Molard vette át a vezetést az összetettben.

Vuelta: Benjamin King nyerte az első nagy hegyi szakaszt

A 4. szakasz után továbbra is a lengyel Michal Kwiatkowski áll az élen összetettben.

Vuelta: először volt sprintbefutó, olasz szakaszsiker

Összetettben pedig továbbra is a lengyel Michal Kwiatkowski áll az élen.

VUELTA 2018

Kattintson ide a verseny adatbankjának megtekintéséhez! Térkép és program egy helyen.

Vuelta: Valverdéé a szakasz, Kwiatkowski az élen

A hármas kategóriájú utolsó emelkedőt a spanyol kerekes bírta a legjobban a második szakaszon.

Vuelta: Rohan Dennis viselheti a piros trikót

A málagai nyolc kilométeres egyéni időfutammal kezdődött meg a spanyol körverseny.