?>
Összes hírünk
Kiemelt híreink
Giro: Franciaország kimarad, módosították a királyszakaszt

Három hegy is kikerült a programból, helyette háromszor kell feltekerniük Sestriere-be.

Kerékpár: Nairo Quintana mindkét térdét megműtötték

Elmondta, mindenképpen szükséges volt a kisebb műtét, így gyorsabban tud felgyógyulni.

Vuelta: pónilovak az úton; Soler első sikere háromhetesen

Primoz Roglic az időjóváírásnak köszönhetően másodpercekkel növelte előnyét az összetett élén.

Giro d'Italia: másodszorra összejött a siker O'Connornak

Valter Attila az utolsó emelkedőn maradt le az esélyesek csoportjáról, és 38. lett.

VUELTA 2020

Kattintson ide a verseny adatbankjának megtekintéséhez! Térkép és program egy helyen.

Vuelta: a címvédő nyerte a nyitányt, Froome 11 percet kapott

Primoz Roglic mögött Richard Carapaz és Dan Martin zárt a hegyi befutó után.

Giro d'Italia: Tratnik szökésből nyert szakaszt, Valter a 60.

A magyar versenyző az összetettben két helyet veszítve a 24. helyen áll.

Giro d'Italia: újabb két koronavírusteszt lett pozitív

A bejelentés szerint a Team Emirates egyik versenyzőjéről és egy másik csapat stábtagjáról van szó.

Kerékpár: nem úszta meg a világbajnok, eltörte a kezét – videó

Julian Alaphilippe vesztét az jelentette, hogy hirtelen lelassított az előtte haladó kísérő motoros.

Vuelta: az összes kerékpáros egészséges, két stábtag pozitív lett a rajt előtt

A Tour de France-hoz hasonló szabály szerint egy csapat kizárható, ha két kerékpárosánál bebizonyosodik a fertőzés.

Giro: Almeida maradt rózsaszínben, Kelderman felzárkózott

A hegyi befutóval záruló szakaszt Tao Geoghegan Hart nyerte meg, Valter Attila 34. lett.

Kerékpár: nagyot bukott a világbajnok, holland siker a Flandriai körön – videó

Julian Alaphilippe nekiment egy, az út szélén váratlanul lelassító motorosnak.

Kerékpár: támogatási programot indít legjobbjai számára a magyar szövetség

Az MKSZ „úgy érzi, rengeteg sportolója méltatlanul kevés elismerést és lehetőséget kap, hogy százszázalékos teljesítményt nyújtson”.

Giro: Ganna triplázott, Valter egy helyet előrelépett, Almeida növelte előnyét

A Conegliano és Valdobbiadene közötti szakaszon harmadik szakaszgyőzelmét aratta a 24 éves kerékpáros.

Giro: Ulissi második etapsikere, Valter Attila maradt a 22.

Az éllovas Joao Almeida a második helyen ért célba, épphogy megelőzve Patrick Konradot.

Giro d'Italia: ecuadori siker a Pantani-emlékszakaszon

Valter Attila – Ilnur Zakarint segítve – 21 perc feletti lemaradással a 46. lett.

Giro: Démare ellenállhatatlan, negyedik sprintsikerét aratta

Valter Attila a 60. helyen ért célba, az összetett élcsoportja nem változott.

Giro: Sagan több mint 130 km-es szökésből nyert szakaszt

Valter Attila a 32. helyen ért célba, összetettben pedig már a 22. helyen áll.

Giro d’Italia: fertőzés miatt kiszáll Kruijswijk és Matthews

A holland 1:24 perces hátránnyal a 11. helyen állt, előzetesen a végső sikerre is esélyesnek tartották.

Giro: Nibali szerint a hideg időjárás döntheti el a versenyt

„Nagyon fontos lesz, hogy jól beöltözzünk, és odafigyeljünk a táplálkozásra.”

Giro: Guerreiro etapsikere; Valter az élmenőkkel jött meg

A hegyi befutó után a CCC magyar kerékpárosa összetettben megőrizte 28. pozícióját.

Giro: Dowsett szökésből nyert szakaszt, Valter a 23.

A magyar kerékpáros eddigi legjobb helyezésével összetettben a 28. pozícióba lépett előre.

Hegyikerékpár-vb: Vas Kata Blanka ezüstérmes U23-ban

A 19 éves magyar versenyző a győztes francia Loana Lecomte mögött ért célba.

Giro d'Italia: koronavírus-fertőzés miatt visszalépett Simon Yates

A csapaton belül nincs más fertőzött, így a Mitchelton-Scott szombaton rajthoz állhat.

Giro: ha sprint, akkor Démare – újabb szakaszt nyert a francia

Almeida megtartotta a rózsaszín trikót • Valter két helyet javított az összetettben.

Vuelta: Dumoulin és a Roglic lesznek a Jumbo kapitányai

„Ha én leszek a jobb, ő fog tekerni értem, ha ismét ő lesz az erősebb, akkor ugyanaz lesz a helyzet, mint a Tour de France-on.”

Giro: Valter Attila eddigi legjobb szakaszát teljesítette

A magyar kerékpáros az összetettben újabb két pozíciót javítva már a 31. helyen áll.

Giro: kiengedték a kórházból a helikopter miatt bukó olaszt

A versenyző a szerdai napot egy messinai kórházban töltötte.

Giro: Ganna meglepetésre nyert, Valter javított összetettben

A portugál Joao Almeida megőrizte első helyét összesítésben a pocsék körülmények között befejeződő 5. szakaszon.

Giro d'Italia: helikopter okozott súlyos balesetet

A keddi szakasz befutójánál a pályát szegélyező kordon egy darabját tolta be az útra a helikopter kavarta nagy erejű léghullám.

Giro: Démare volt a leggyorsabb, Almeida maradt az élen

Valter Attila a mezőnnyel ért célba, de könnyebb szakaszra számított.

Giro d'Italia: Geraint Thomas feladta az olasz körversenyt

A hétfői szakaszon bukó brit kerekes kedden már a rajthoz sem állt oda, mivel eltört a medencéje.

Giro: ecuadori siker, Valter a 49., Thomas és Yates elszálltak

Az olasz körverseny harmadik szakaszán két végső esélyes is elszállt, Valter Attila a 49. helyen ért célba.

Kerékpár: három törött borda – vége Van Avermaet idényének

Légmell alakult ki a szervezetében, megrepedt egy csigolyája, és néhány szalagja is megsérült.

Kerékpár: korán ünnepelt a világbajnok, Roglic lesprintelte – videó

„Ez egészen hihetetlen. Sohasem szabad feladni, még az utolsó centimétereken sem.”

Giro d'Italia: Ulissi nyerte a szakaszt, Valter Attila 44.

Az Asztana Miguel Ángel López szombati kiszállása után Alekszandr Vlaszovot is elveszítette.

Giro d’Italia: a nagyot bukó López elhagyhatta a kórházat

Egy csípőartéria közelében súlyos sérülést szenvedett, ezért egy kisebb rutinműtétet hajtottak végre rajta.

Giro d'Italia: Ganna sikere a nyitányon, Valter a 90.

A tavaly magyar időfutambajnok Valter 17:04 perc alatt teljesítette a távot – a 90. helyen végzett.

Ez még csak a kezdet – Kohán Gergely jegyzete

NS-VÉLEMÉNY. A sporttörténelem második magyarjaként lesz ott az egyik nagy háromhetes körverseny rajtjánál.

Kerékpár: Az FDJ végig engem akart – Valter Attila

„Nagyon tetszik a csapat látásmódja, a tervek, amelyeket felvázoltak, illetve hogy mik a szándékaik velem.”

Giro d’Italia: ketten kikerültek az Asztana keretéből

Szoros kontaktban voltak a koronavírussal fertőződött csapattársukkal.

Kerékpár: büntetés jár a kijelölt zónákon kívüli szemetelésért

A nemzetközi szövetség (UCI) elnöke szerint már jövőre alkalmazni fogják az új szabályt.

Kerékpár: Valter Attila az FDJ csapatában folytatja

A francia istálló szerdán jelentette be a 22 esztendős Tour de Hongrie-győztes szerződtetését.

GIRO D’ITALIA 2020

Giro: Valter Attila csapatának célja a szakaszgyőzelem

Szakaszgyőzelem a célja a CCC országúti kerékpároscsapatának, amely Valter Attilával a soraiban vág neki szombaton a Giro d'Italiának.