Összes hírünk
Kiemelt híreink
Giro: Benedettié a szakasz, Polanc átvette vezetést

A rózsaszín trikót eddig viselő Conti 10:37 perc lemaradással ért csütörtökön a célba.

Giro: Caleb Ewan másodszor nyert szakaszt idén

Ezúttal csak négy napot kellett várnia az ausztrálnak az újabb részsikerre. Összetettben Conti vezet.

Tour de Hongrie: idén is indul a csíkszeredai Team Novák

Húsz csapat 140 kerékpárosa vesz részt a 890 kilométeres össztávú körversenyen.

Giro: Démare szakaszsikere, változatlan összetett

Az utolsó három kilométeren belül bukás szakította ketté a mezőnyt.

Giro: Roglic a második egyéni időfutamot is megnyerte

A legnagyobb kérdés, az emelkedőket kinek bírják majd a legjobban a lábai.

Giro: ausztrál siker a nyolcadik szakaszon, Conti az élen összetettben

Caleb Ewan két év szünet után nyert újra szakaszt az olaszországi körversenyen.

Giro: Június végén lesz az útvonal-bejelentés – Révész

„Olyan útvonalat kell meghatározni, amely tényleg meghozza az emberek kedvét, hogy idejöjjenek Magyarországra.”

Giro: Bilbao nyerte a 7. szakaszt, Gaviria feladta a versenyt

A 24 éves kolumbiai a harmadik szakaszt megnyerte, és második helyen állt a sprinterek között.

Giro d'Italia: három év után újra olasz rózsaszín trikós!

A Magyar körversenyen legutóbb kilencedikként záró Fausto Masnada ellopta a show-t , és szakaszt nyert.

Giro: Ackermann újabb szakaszt nyert, Roglic vezet összetettben

A két évvel ezelőtti bajnok, Tom Dumoulin keddi bukása után szerdán feladta a versenyt.

Giro d'Italia: Navarro többszörös csonttörés miatt kiszállt

A 35 éves versenyzőnél légmell alakult ki, jelenleg egy római kórház intenzív osztályán kezelik.

Kerékpár: többeket is gyanúsítanak a német doppingdoktor ügyében

A most is aktív horvát Kristijan Durasek és szlovén Kristijan Koren versenyzési jogát ideiglenesen felfüggesztették.

Giro d'Italia: ecuadori szakaszsiker, Terence Hill is tekert

Több bukás is volt kedden, a hajrá előtt a 2017-es győztes Tom Dumoulin is elesett.

Kerékpár: az olimpiai bajnok kétéves eltiltást kapott

A hétfői ítélet alapján a 41 esztendős spanyol kerekes idén augusztus 17-én térhetne vissza.

Van, ami felbecsülhetetlen – Kohán Gergely jegyzete

NS-VÉLEMÉNY. Aki átélte már, tudja, szinte beszippantja az embert.

Giro d'Italia: az olasz bajnok ért elsőként célba, hiába

Összetettben továbbra is a szlovén Primoz Roglic áll az élen.

Giro: Ackermanné a szakasz, Roglicon maradt a rózsaszín

Esős, borongós időben mezőnyhajrá döntött, amely végén a Bora németje örülhetett.

Giro: a szuperszonikus szlovén szakaszsikerével indult

„Itt nem volt sok taktika: végig kellett repeszteni a pályán, amilyen gyorsan csak tudsz.”

Kerékpár: lengyel siker a V4-verseny magyar szakaszán

Legjobb magyarként a Pannon Cycling Team kapitánya, Dina Márton a 14. helyen zárta a viadalt.

Nem aszkéták, három hétig rózsaszínben látják a világot

Az egyetlen magyar Grand Tour-résztvevő a Giro d’Italia kulisszatitkairól.

GIRO D’ITALIA 2019

Kattintson ide a verseny adatbankjának megtekintéséhez! Térkép és program egy helyen.

Giro: 4000 ember, ötmilliós bringák, 6000 kalória szakaszonként

Felfokozott hangulatban várja az Olasz körverseny szombati rajtját Bologna.

Giro d'Italia: Basso magyarként indítaná csapatát a jövő évi versenyen

A szombaton kezdődő olasz körverseny apropóján „Rettegett Iván” távlati terveiről is beszélt.

Kerékpár: bizonytalan ideig nem versenyez a németek ásza

A 14-szeres Tour-szakaszgyőztes felbontotta szerződését orosz csapatával.

Kerékpár: rekordnevezés a V4 szombati magyar etapján

Magyarországi profi pontszerző kerékpáros-viadalon még sohasem volt ilyen sok induló.

Kerékpár: Valverde nem indul a Giro d'Italián

A spanyol múlt csütörtökön, edzés közben szenvedett balesetet; a medencecsontjában ödéma alakult ki.

Kerékpár: szép győzelemmel koronázta meg tavaszát a dán

Nem bízta a véletlenre a sikerét, mindenkit leszakított magáról, és 27 másodperces előnnyel nyert.

Kerékpár: Alaphilippe a Vallon Nyílon folytatta menetelését

Az öt elsőségével rekorder Alejandro Valverde ezúttal nem bírta a végét, 11. lett.

Kerékpár: túl az álomhatáron – megdőlt az egyórás pályacsúcs

Az időfutamban vb-bronzérmes Victor Campenaerts Namíbiában készült a mexikói csúcsdöntésre.

Giro 2020: budapesti rajt és még két szakasz Magyarországon

Hivatalosan is bejelentették, hogy a versenyt szervező RCS Sport és a főváros vezetése megállapodott.

Kerékpár: Gilbert a 4. klasszikus egynapos versenyen nyert

Az öt legnagyobb presztízzsel bíró egynapos verseny közül már csak a Milánó–Sanremo hiányzik neki.

Giro d’Italia: hétfőn jelentik be, hogy Budapesten lesz a rajt

Az Aktív Magyarországért Felelős Kormánybiztosi Iroda megerősítette a hírt.

Kerékpár: megegyeztek, Budapesten rajtol a Giro – sajtóhír

A 2020-as viadalon három szakaszt rendezhetnek hazánkban, április 15-én lehet hivatalos bejelentés.

Kerékpár: emelkedik a Tour de Hongrie összdíjazása

Mintegy kilencmillió forint talál gazdára az első kategóriás nemzetközi viadalon.

Kerékpár: olasz győzelem a 103. flandriai körversenyen

Az olasz Alberto Bettiol nyerte meg a kerékpározók egyik klasszikus egynapos viadalát, a 103. flandriai körversenyt vasárnap.

Kerékpár: a legerősebb norvég csapat is nevezett a TdH-ra

Lehet, hogy az idei Gent–Wevelgem klasszikust megnyerő Alexander Kristoff is itt lesz a viadalon.

Kerékpár: országúti versenyt rendeznek Csákváron

Országúti kerékpárversenyt rendeznek május 11-én a Fejér megyei Csákváron, a profi, chipes időmérésű viadal az egész napos családi sportnap része lesz.

Kerékpár: Armstrong mesés rajtpénze a téma Ausztráliában

A verseny szervezői megvédték a másfél millió dolláros gázsit, amit viszont nem követelhetnek vissza.

Kerékpár: a világbajnok spanyol elárulta, meddig folytatja

2009-ben megnyerte a Vueltát, 2015-ben a Touron, egy évvel később a Girón lett harmadik.

Kerékpár: 2021-ben újra Szicíliáról indul a Giro d'Italia

A háromhetes körverseny eddig hét alkalommal rajtolt Szicílián, először 1930-ban.

Kerékpár: Alaphilippe nyerte a 110. Milánó-Sanremót, Kusztor 141. lett

A francia bringás sikere nem meglepő, mivel idén már a második nagy diadalát aratta.

Kerékpár: teljes a Tour de France csapatainak listája

A 22 csapatos mezőny összesen 3460 kilométert teljesít a július 28-i párizsi befutóig.

Kerékpár: a leggazdagabb brit segített, új néven indul a Sky

Megmenekült a versenycsapat, május 1-től Ineos néven indul a versenyeken.

Tour de France: a 2020-as verseny szakít a hagyományokkal

A szokásoktól eltérően hegyi szakaszokkal indul jövőre a Tour de France.

Tour de Hongrie: Siófokon indul, Székesfehérváron zárul a viadal

A 890 kilométeres verseny június 11-én kezdődik, a mezőny június 16-án ér célba.