Tour de France: a zöld trikós szlovák újra verhetetlen volt

John Degenkolb az utolsó méterekre elfáradt, és még a dobogóról is lemaradt.

Tour: Nibali csigolyatörés gyanújával kórházban

Az olasz kerékpáros nem emlékszik rá, pontosan hogyan esett el az Alpe d’Huezen.

Tour de France: Froome-ot megütötte egy néző

A Sky kerékpárosai nem túl népszerűek, de Geraint Thomast ez az Alpe d'Huezen sem zavarta.

Tour de France: feladta a versenyt a kolumbiaiak ásza

„Nem jöttem rendbe a bukás után. Szerdán, az első igazi emelkedőn mindenem fájt.”

Tour de France: megmozdult az állóvíz, Thomas sárgában

A 11. szakasz után Chris Froome áll a második helyen, 1:25 perccel lemaradva csapattársától.

Tour de France: győzelmet ért a francia ellenállás

Az idei első hegyi szakaszt Julian Alaphilippe nyerte meg, Greg Van Avermaet előnye már 2:22 perc.

Tour de France: Froome örül, hogy jönnek a hegyek

„Kemény szakasz lesz, átalakítja majd az összetett élmezőnyét.”

Tour de France: 43 másodpercre nőtt az éllovas előnye

A vasárnapi szakaszt az első Tour-etapján győztes német John Degenkolb nyerte meg.

Tour de France: Van Avermaet 1 másodperccel növelte előnyét

A holland Dylan Groenewegen újabb szakaszt nyert meg; öt napja a belgán a sárga trikó.

Tour de France: hollandé a sprint, Van Avermaeté maradt a sárga trikó

A 25 esztendős Groenewegen 2017 után másodszor ünnepelhetett etapsikert a Touron.

Tour de France: ír győztes a hatodik szakaszon

Tom Dumoulin 53 másodperces hátránnyal ért célba, továbbra is Greg Van Avermaet a sárga trikós.

Tour de France: Peter Sagan második sprintsikerét aratta

Sonny Colbrelli ezúttal is a második helyen végzett a zöld trikós szlovák mögött.

Kerékpár: Nagykanizsán épül fel a nyugat-magyarországi velodróm

Lendületet adhat a kerékpársportunknak, az országúti bringásoknak pedig téli edzési lehetőséget biztosít.

Tour de France: Gaviria újabb szakaszt nyert meg

A belga Greg Van Avermaet megőrizte első helyét az összetett versenyben.

Tour de France: a BMC sikere után egy belgáé a sárga trikó

Az amerikai csapat négy másodperccel volt gyorsabb a Team Sky-nál az időfutamon.

Tour de France: Sagané a szakasz és a sárga trikó is

A sík etapon a sort két kilométerrel a cél előtt bukás szakította meg.

Tour de France: Gaviria győzelemmel kezdett, Froome bukott

Gaviria élete első Tour-szakaszán nyert • Quintana defektet kapott, és időt veszített.

TOUR DE FRANCE 2018

Kattintson ide a verseny adatbankjának megtekintéséhez! Térkép és program egy helyen.

Kerékpár: lezárták a Froome elleni eljárást, indulhat a Touron

A címvédő bebizonyította, hogy nem doppingolt, így ott lehet a szombati rajtnál.

Tour de France: a címvédő Chris Froome nem indulhat – sajtóhír

A körversenyt szervező ASO mindent megtesz, hogy a brit ne állhasson rajthoz.

Kerékpár: Peák Barnabás és Hajnal Adrienn nyert az időfutam ob-n

Vasárnap Pécsett az országúti mezőny ob-t rendezik meg.

Kerékpár: Debrecenben 2021-re velodrom épül

Alig ezer igazolt kerékpáros van Magyarországon, néhány év alatt ötszörösére emelnék.

Kerékpár: Budapest helyett Kazincbarcika az idei végállomás

A szervezők az augusztus 20-i események miatt nem tudtak megállapodni a fővárossal.

Tour de France: Minden jogom megvan a címvédésre – Froome

„Semmi rosszat nem tettem, jogom van az induláshoz.”

Tour de Hongrie: nem érinti Budapestet az idei verseny

A szervezők az augusztus 20-i ünnepi események miatt nem tudtak megállapodni a fővárossal.

Kerékpár: kétszeres olimpiai bajnok súlyos balesete

A 27 éves Kristina Vogel összeütközött egy másik kerekessel, és a betonpályára zuhant.

Tour: Hinault szerint sztrájkolnia kellene, ha Froome indulhat

„Ha mégis elindul, a mezőny többi tagjának kellene azt mondani: oké, ha ő elindul, mi nem tesszük.”

Giro d'Italia: az olasz bringás megfejtette a britek titkát

„Ők ezzel a tudatos felkészüléssel préselik ki a nagy eredményeket."

Kerékpár: új klub Velencén, a rekorder már csatlakozott

Szalontay Sándor jelenléte a bizonyíték arra, hogy a tó környékén újabb versenysport honosult meg.