Kerékpár: teljes a Tour de France csapatainak listája

A 22 csapatos mezőny összesen 3460 kilométert teljesít a július 28-i párizsi befutóig.

Kerékpár: a leggazdagabb brit segített, új néven indul a Sky

Megmenekült a versenycsapat, május 1-től Ineos néven indul a versenyeken.

Tour de France: a 2020-as verseny szakít a hagyományokkal

A szokásoktól eltérően hegyi szakaszokkal indul jövőre a Tour de France.

Tour de Hongrie: Siófokon indul, Székesfehérváron zárul a viadal

A 890 kilométeres verseny június 11-én kezdődik, a mezőny június 16-án ér célba.

Kerékpár: öngyilkos lett a háromszoros világbajnok

Kelly Catlin a női csapat-üldözőversenyben ezüstérmet nyert a riói olimpián.

Kerékpár: hazaárulónak nevezte társa tettét az FDJ kapitánya

Georg Preidler doppingkísérlete összeköthető az osztrák sífutók letartóztatásával.

Kerékpár: félbeszakították a versenyt, mert egy női kerekes utolérte a férfiakat

A két mezőny rajtja között tíz perc telt el, a svájci azonban túl gyors volt.

Pályakerékpár-vb: kettős holland siker férfi sprintben

A szám magyar indulója, Szalontay Sándor a 21. helyen zárta a viadalt.

Pályakerékpár-vb: holland siker, magyar 20. hely

A tavaly ezüstérmes holland Jan-Willem van Schip nyerte a férfi pontversenyt a lengyelországi Pruszkówban zajló pályakerékpáros világbajnokság pénteki napján. A versenyszám magyar indulója, Filutás Viktor a 20. helyen végzett.

Kerékpár: Lovassy Krisztián 22. lett scratchben a vb-n

Samuel Welsford negyedórán belül két pályakerékpáros világbajnoki címet nyert.

Pályakerékpár-vb: paralimpiai bajnok is a győztesek között

A 28 éves ausztrál versenyző hét éve Felicity Johnson tandempilótájaként lett bajnok.

Csupasport: bringás szemüveg – hogy ne tekerj vakulásig

Bringás szemüveget sokan hajlamosak úgy választani, hogy az elsődleges szempont az, jól áll-e. Ez pedig nagy hiba.

Tour de France: Koppenhágából indul a 2021-es verseny

A viadal egy 13 kilométeres etappal a dán fővárosban kezdődik.

Tour de Hongrie: újabb olasz csapat jelezte indulását

Júniusban a Neri Sottoli-Selle Italia-KTM is indul a magyar körversenyen.

Kerékpár: Glasgow-ban lesz a 2023-as világbajnokság

Négy év múlva Glasgow rendezheti meg az első olyan kerékpáros-világbajnokságot, melyen egyszerre lesz jelen az összes szakág.

Kerékpár: idén is a Tour de Hongrie lesz a Pannon Cycling Team fő versenye

Tavaly a nemzetközi szövetség (UCI) 60-65 versenynapját teljesítették, idén ezt 80-84-re szeretnék növelni.

Kerékpár: Határtalan optimizmus – interjú Alberto Contadorral

Óriási lehetőség előtt a hazai kerékpársport, amelyet a sportág két ikonja vesz gondozásába.

Kerékpár: Contador és Basso is a magyarok fejlődéséért dolgozik

„Sok munka vár ránk, míg kiderül, a csapatban lesz-e az új Alberto Contador” – mondta a kétszeres Tour-győztes.

Kerékpár: két magyar versenyző Contador csapatában

A még meg nem nevezett sportolók a Kometa Cycling Teamnél folytathatják.

Giro: a címvédő Froome és a Tour-győztes Thomas sem indul

Mindkét brit versenyző a francia körverseny megnyerésére fókuszál 2019-ben.

Kerékpár: fiatalon befejezi az olimpiai bajnoki cím védője

A holland bringás elmondása szerint már nem élvezi a tekerést, ezért új fejezetbe kezd.

BBC: Hamiltont megelőzve lett az év sportolója a Tour-győztes

Geraint Thomas vasárnap vette át a Tour de France szervezőitől a győztesnek járó trófea másolatát.

Vuelta 2020: Hollandiából indul a mezőny, Utrecht sporttörténelmet ír

Utrecht lesz az első város, ahol Giro d'Italia, Tour de France és Vuelta a Espana szakaszt is rendeztek.

Kerékpár: visszatérésre készül a Tour de Hongrie címvédője

Manuel Belletti nagyon megszerette a magyar körversenyt és jövőre is indulni szeretne.

Kerékpár: kiszáll az országúti szakág meghatározó szponzora

A Team Sky hivatalos honlapján jelentette be, hogy a névadó főszponzor 2019 végén távozik.

Kerékpár: visszavonult London olimpiai bajnoka

„A mai nappal lezárul egy fejezet az életemben, és megkezdődik egy új.”

Kerékpár: különleges csapatnál folytatja a cukorbeteg magyar kerekes

Kusztor Péternél augusztusban diagnosztizálták a betegséget, s nem akarta feladni profi pályafutását.

Kerékpár: nagy lépést tett a világelit felé Valter Attila

A 2019-től az elitben versenyző CCC fiókcsapata kétéves szerződést kötött a magyarral.

Kerékpár: kihagyja a Giro d’Italiát a franciák ásza

„A Tour menetrendje jobban illik az ő sajátosságaihoz, mint a Giróé.”

Kerékpár: négy évre elmeszelték Contador segítőjét

A portugál bringás tavaly júniusban, napokkal a Tour de France előtt bukott meg.