A Vasas SC kajakozója egyesben Medveczky Erika és Fazekas-Zur Krisztina előtt nyert, míg párosban klubtársával, Vad Ninettával lett első. A négyesben Fazekas-Zur és Vad mellett a szolnoki Bodonyi Dóra volt a társa.

A férfi kenusoknál Varga Dávid és Vasbányai Henrik duplázott, párosban együtt, négyesben pedig Mike Róberttel és Korisánszky Dáviddal kiegészülve állhattak fel a dobogó tetejére. Az egyesben bajnok szegedi Bodonyi András négyesben ezüst-, míg párosban bronzérmet szerzett.

A férfi kajakozóknál Pauman Dániel, a Tóth Dávid, Kulifai Tamás duó és a Közgép SE, Graboplast Győr, Dunafüred versenyegyesülés, azaz Kugler Attila, Bogár Gábor, Gacsal Ákos és Noé Zsombor nyerte az egy kilométeres versenyt.   

Az ob vasárnapig tart, szombaton 15 órától (500 m), a záró napon pedig 11.30 (200 m) és 14.30 órától (5000 m) rendezik a döntőket.

KAJAK-KENU OB
A PÉNTEKI DOBOGÓSOK
1000 m
FÉRFIAK
K–1

1. Pauman Dániel (UTE) 3:28.410 perc
2. Gál Péter István (Közgép SE) 3:29.184 
3. Noé Bálint (BHSE) 3:29.989 

K–2
1. Tóth Dávid, Kulifai Tamás (UTE) 3:09.156 
2. Kugler Attila, Gacsal Ákos (Közgép SE, Graboplast Győr) 3:09.166
3. Kammerer Zoltán, Ceiner Benjámin (Graboplast Győr, BHSE) 3:09.856

K–4
1. Kugler, Bogár Gábor, Gacsal, Noé Zsombor (Közgép SE, Közgép SE, Graboplast Győr, Dunafüred) 2:55.422
2. Pauman, Tóth, Kulifai, Doba Richárd (UTE) 2:56.006
3. Ceiner, Ilyés Róbert, Hufnágel Tibor, Noé B. (BHSE) 2:56.370

C–1
1. Bodonyi András (Démász Szeged) 3:52.199
2. Fekete Ádám (UTE) 3:56.336
3. Viola Viktor (DKSC) 3:59.552 

C–2
1. Varga Dávid, Vasbányai Henrik (Graboplast Győr, KSI SE) 3:35.978
2. Fekete, Lelovics Dávid (UTE) 3:38.368
3. Sarudi Pál, Bodonyi (Közgép SE, Démász Szeged) 3:38.462 

C–4
1. Varga, Mike Róbert, Korisánszky Dávid, Vasbányai (Graboplast Győr, KSI SE) 3:22.349
2. Bodonyi, Koleszár Zoltán, Kocsis Ádám, Zombori Dominik (Démász Szeged, ASE) 3:26.865
3. Kiss Tamás, Androkity Marcell, Moldován Milán, Jakus Zoltán (Csepeli KKE) 3:27.112 

NŐK
K–1

1. Takács Tamara (Vasas) 3:51.208
2. Medveczky Erika (Démász Szeged) 3:51.750
3. Fazekas-Zur Krisztina (Graboplast Győr) 3:56.529 

K–2
1. Takács, Vad Ninetta (Vasas) 3:32.171
2. Horváth Alexandra, Medveczky (Démász Szeged) 3:32.839
3. Farkasdi Ramóna, Hagymási Réka (BHSE) 3:36.324 

K–4
1. Takács, Bodonyi Dóra, Fazekas-Zur, Vad (Vasas, Közgép SE, Graboplast Győr) 3:18.864
2. Medveczky, Horváth, Verbőczi Eszter, Árok Dorottya (Démász Szeged) 3:21.764
3. Lucz Dóra, Nagy Flóra, Malcsiner Eszter, Lucz Anna (UTE, Csepeli KKE)3:22.691