Nemzeti Vágta: kajakozással hangoltak a kocsitoló versenyre

A Vizeshatos csapatát három olimpiai ezüstérmes kajakos és az Operettszinház művészei alkotják.

Kajak-kenu: „Inkább megnyert vb-ezüst, mint elvesztett arany”

A magyar küldöttség 23 éremmel, közte 12 arannyal az éremtábla élén végzett a maratoni vb-n.

Kajak-kenu: a mieink végeztek a maratoni vb éremtáblájának élén

Magyarország 23 éremmel, köztük 12 arannyal végzett a dél-afrikai Pietermaritzburgban.

Maratoni kajak-kenu vb: négy magyar érem – egy arany

A kenus Kövér Márton úgy győzött, hogy még az indulása is kérdéses volt.

Maratoni kajak-kenu vb: hat magyar érem pénteken

Négy arany-, egy ezüst- és egy bronzérmet nyertek a magyar válogatott tagjai.

Kajak-kenu ob: Takács kilenc arannyal zárt, Vad triplázott

A férfi kenusoknál Hajdu Jonatán duplázott, a nőknél 200-on Devecseriné Takács Kincső győzött.

Kajak-kenu ob: Takács alaposan kihasználja Fábiánné ígéretét

Takács Tamara szombaton is három aranyérmet nyert a Szolnokon zajló kajak-kenu országos bajnokságon.

Kajak-kenu ob: Takács Tamara triplázott 1000 méteren

A férfiaknál Varga Dávid és Vasbányai Henrik duplázott.

Kép: brutális! Így néz ki a keze 1000 km evezés után

Miután az ezer kilométeres távot lenyomták, megmutatta, hogy nézett ki a keze a jeges víztől.

Kajak-kenu: Fazekas-Zur bekerült az ICF sportolói bizottságába

„Beszélgettem a sportolókkal a világbajnokságon, bízom benne, hogy erősebb lesz a hangunk.”

Kajak-kenu vb: magyarok a dobogó tetején – képgaléria

A Hagymási Réka, Szabó Ágnes kajak kettős sem igazán hitte el, hogy világbajnok lett.

Kajak-kenu vb: öt arany, tíz érem – élen zártuk a ponversenyt!

Az éremtáblázaton csak a németek tudták megelőzni a magyar csapatot.

Kajak-kenu vb: Bodonyi Dóra aranyérmes lett 5000 méteren

Kenuban Varga Dávid a hatodik lett, kajakban a 2000-nél még vezető Noé Bálint a 18.

Kammerer: Ezek a srácok még meg sem születtek, amikor már versenyeztem

Hagymásiéknak többször el kellett a stégen mondani, hogy világbajnokok, mire elhitték.

Kajak-kenu vb: Csak a kalapácsot tudjam rendesen fogni! – Kopasz

Az ujjsérülése ellenére a B-döntőben parádés időt evező sportoló smaragdra „vadászik”.

Öt arany és tíz érem a magyar termés a kajak-kenu vb-n

Vasárnap a Hagymási Réka, Szabó Ágnes duó, a női kajaknégyes és Bodonyi is első lett.

Kajak-kenu vb: a női kajak négyes is aranyérmet szerzett!

A racicei kajak-kenu világbajnokság női K–4 500 méteres döntőjében a Takács Tamara, Medveczky Erika, Fazekas-Zur Krisztina, Vad Ninetta négyes aranyérmet szerzett!

Kajak-kenu vb: szenzáció! Aranyérmes a Hagymási, Szabó duó

A racicei kajak-kenu világbajnokság női K–2 200 méteres döntőjében a Hagymási Réka, Szabó Ágnes páros aranyérmet szerzett!

Kajak-kenu vb: a Hajdu, Fekete kettős is bronzérmet szerzett

A racicei kajak-kenu világbajnokság férfi C–2 200 méteres döntőjében a Hajdu Jonatán, Fekete Ádám kettős bronzérmet szerzett. Az arany az Alekszander Kovalenko, Ivan Stil duóé lett.

Kajak-kenu vb: Devecseriné Takács Kincső bronzérmes lett

A racicei kajak-kenu világbajnokság női C–1 200 méteres döntőjében Devecseriné Takács Kincső bronzérmet szerzett. Az arany a favorit Laurence Vincent-Lapointe-é lett.

Kajak-kenu vb: Horváth Bence is ezüstérmet szerzett

A racicei kajak-kenu világbajnokság férfi K–1 200 méteres döntőjében Horváth Bence nagy csatában ezüstérmet szerzett. Az aranyat a brit Liam Heath kaparintotta meg.

Kajak-kenu vb: további négy magyar egység jutott A-döntőbe

A szombat délutáni középdöntőkből a férfi K–4 500-as csapat a B-döntőbe kvalifikált.

Kajak-kenu vb: a második helyen állunk az éremtáblázaton

Csupán az eggyel több ezüstöt szerző német válogatott előzi meg a magyar csapatot.

A fölényes kajakarany titka: „Egy jó pár és k.rva sok edzés”

Egy tized sem maradt benne az ezüstérmes Nádas, Tótka duó evezésében.

Kajak-kenu vb: két arany és egy ezüst a szombati termésünk

A Balaska Márk, Birkás Balázs és a Farkasdi Ramóna, Medveczky Erika duó is az első helyen végzett.

Kajak-kenu vb: a 2012-es olimpia szelleme is megjelent – galéria

A futamokat a halak csapata is megtekintette Racicében.

Kajak-kenu vb: Nem mozog az ujjam, nem tudom rendesen fogni a lapátot – Kopasz

Ugyanakkor nem lép vissza az 1000 méteres döntőtől • Fekete majdnem lemaradt a rajtról.

Kajak-kenu vb: dráma – Kopasz megsérült, majd éppen lemaradt az A-döntőről

Fekete Ádám nagyot hajrázva bejutott a fináléba • Délelőtt öt egységünk kvalifikálta magát.

Kajak-kenu vb: Kopasz Bálint megsérült, kérdéses a folytatás

A fiatal versenyző hajója leesett a bakról, ő pedig úgy nyúlt utána, hogy zúzódott a jobb hüvelykujja.

Kajak-kenu vb: Suba Róbert parakajakban is második lett

Parakenuben is ezüstöt nyert. Juhász Tamás a 7. lett a fináléban, Varga Katalin a 6.

Kajak-kenu vb: „Ha edzésen evezünk hasonlóan, azt mondjuk, jó volt, de itt...”

Lucz élvezte, hogy Carringtonnal versenyzett • Tótka: Változtattunk a rajton, nem jött be...

Kajak-kenu vb: szalmabálák és temető mellett eveznek a legjobbak – fotók

Van egyfajta diszkrét bája a Prágától hatvan kilométerre található versenyhelyszínének.

Kajak-kenu vb: Medveczky jobban van, ott lesz a négyesben

„Erika végigaludta az éjszakát, étvágya is van, sokkal jobb erőben van.”

Kajak-kenu vb: a kimerültség határán túl – galéria

Kopasznak, Hajdunak és a Hufnágel, Ilyés kajakpárosnak összejött a döntő Racicében.

Kajak-kenu vb: 9 magyar egység jutott be a szombati finálékba

A betegséggel küszködő Medveczky és Vasbányai kevéssel maradt le az A-döntőről.

Kajak-kenu vb: „Ilyen az élsport, mi nem tudunk betegszabadságot kivenni...”

Medveczkyt betegség hátráltatta, a döntőről épp lemaradó Vasbányai kiborult a futam után.

Kajak-kenu vb: „Négyszáznál szólt Sanyi, hogy lejjebb vehetünk a tempóból”

„Ahol lehet, spórolni kell az erővel” • Duplán szokatlan: 40 fok helyett 9, felkapaszkodó japánok.

Hat párosunk rögvest döntőbe jutott a kajak-kenu vb-n

Medveczky, Kopasz, Vasbányai, Hajdu és a Hufnágel Tibor, Ilyés Róbert páros elődöntős.

Kajak-kenu-vb: Álmomban sem gondoltam volna – Medveczky

Vad Ninetta: Nagyon bízom benne, hogy sikerül elhozni két aranyat…

Kajak-kenu vb: Suba Róbert ezüstérmet szerzett

Parakajakban megelőzte a riói bajnokot, kenuban csak a favorit tudta őt legyőzni Racicében.