Összes hírünk
Kiemelt híreink
Kajak-kenu vk: újabb 13 magyar érem, közte három arany

A magyar csapat négy első, nyolc második és kilenc harmadik hellyel zárta a Maty-éri viadalt.

Kajak-kenu vk: mind a négy magyar kajaknégyes döntős

A 15 vasárnapi fináléból 11-ben versenyez két magyar hajó, és három B-döntőben is érdekelve lesz hazai versenyző.

Kajak-kenu: balszerencsések voltak a magyar négyesek a vk-n

A vasárnapi zárónapon 15 döntőt rendeznek a Maty-éri világkupa futamon.

Kajak-kenu: hat magyar érem a szombati termés Szegeden

Bodonyi K–1 500 méteren, Kopasz K–1 1000 méteren, a Hajdu, Feketeduó a K–2 500 méteren lett második.

Kajak-kenu: szombaton kilenc A-döntő a szegedi vk-versenyen

A vasárnapig tartó szegedi versenyre 60 ország közel 700 sportolója nevezett.

Kajak-kenu vk: sikeres napzárás, négy magyar érem pénteken

A paradöntők során Suba Róbert harmadik helye után Molnárné Tóth Julianna is bronzérmet szerzett.

Kajak-kenu vk: kettős magyar siker női K–1 1000 méteren

Az aranyérmet Kárász Anna szerezte meg, míg másodikként Takács Tamara érkezett a célba.

Kajak-kenu: megvan az első magyar érem a szegedi vk-n

Suba Róbert révén megszerezte első érmét, egy bronzot a magyar csapat.

Kajak-kenu: kezdődik Szegeden a világbajnokság főpróbája

Lucz Dóra 200 egyesben és 500 négyesben is vízre száll a Maty-éren.

Kajak-kenu: megjelent a Lapáton című sportregény

„Az önértékelésünkhöz fontos, hogy feszegessük a határainkat, próbára tegyük magunkat.”

Ajánló: sárban és fagyos tóban az olimpiai második kajakos

A beast a második fokozat, harminc akadály vár a versenyzőkre a mintegy húsz kilométeres távon.

Kajak-kenu vk: kialakult a magyar válogatott kerete

Az időrend kizár több ideális lehetőséget – például Bodonyi nem tud 500-on és 1000-en is indulni.

Kajak-kenu: Petró, Dóczé és Czéllai-Vörös nyert a maratoni ob-n

A viadal egyben válogató is a július eleji, horvátországi Európa-bajnokságra.

Kajak-kenu: lezárult a rangsoroló Szegeden

Kopasz Bálint, Kiss Tamás, Hagymási Réka és Balla Virág nyerte az egyes számokat.

Kajak-kenu: harmadik hellyel tért vissza Douchev-Janics

A 35 éves kajakos a riói ötkarikás játékok óta nem versenyzett.

Kajak-kenu: Molnár Péter nyerte a K–1 400 métert a rangsorolón

A rövidített versenyre szinte a teljes magyar férfi mezőny odaállt, öt előfutamot is rendeztek.

Douchev-Janics Natasa: Megfogadtam, nem fogok annyit feleselni és okoskodni

Az eddig öt olimpián három aranyat szerző 35 éves klasszis 2020-ban Tokióban is érmet szeretne nyerni.

Rutinos újrakezdő – Pircs Anikó jegyzete

NS-VÉLEMÉNY. Visszatérésével nemcsak egy színfolttal lett gazdagabb a magyar kajak-kenu sport…

Kajak-kenu: „A nemzetközi gyakorlatban nem ritka a négyéves eltiltás”

„Ha a versenyző nem ad magyarázatot, a szabályzat szerint szándékos használatot kell feltételezni.”

Kajak-kenu: négy évre eltiltották a Rióról lemaradó győri kajakost

Egy tavaly júniusi doppingvizsgálaton produkált pozitív mintát Horváth Bence.

Kajak-kenu: magyar érmek az amszterdami maratonon

A nőknél Czéllai Zsófia második, míg a férfiaknál Boros Adrián harmadik helyen végzett.

Kajak-kenu: a világ egyik legmodernebb pályája lesz a szegedi

A 2019-es olimpiai kvalifikációs világbajnokságig az egész maty-éri létesítményt felújítják.

Kajak-kenu: a kanadai Dartmouth rendezheti a 2022-es vb-t

Szeged abban az évben az ifjúsági és U23-as korosztály világbajnokságának adhat otthont.

Jégkorong: „Feljuthatunk, de ki is eshetünk a budapesti vb-n”

Jarmo Tolvanen teljesen más stílust hozott a válogatotthoz, ami kezdetben furcsa volt a játékosoknak.

Kajak-kenu: Hüttner Csaba elégedett a központosított edzőtáborokkal

A szövetségi kapitány szerint Kozák Danutának nehéz dolga lesz, de bíznak benne.