Kajak-kenu: Takács Tamara a CAS-nál fellebbez eltiltása ellen

Kajak-kenu vb: megvan a magyar keret, Kozák két számban indul

Az egyetlen kérdőjel a női kajak egyes 200 m-en van, miután Kozák Danuta erről a számról lemondott.

Az Európai Játékokon két egyéni számot nyerő 22 éves kajakos édesanyjával kettesben készül a szegedi vb-re.

Kajak-kenu vb: Nagy Bianka indul C–1 200-on a szolnoki szétlövés után

Hüttner Csaba szövetségi kapitány a vb-keretet hivatalosan csak később hirdeti ki.

Kajak-kenu: kétezren evezték át a Balatont

Ez csaknem 30 százalékos növekedést jelent a tavalyihoz képest.

Kajak-kenu vb: szemlét tartott a nemzetközi szövetség Szegeden

„Az ICF illetékesei örömmel látták, hogy a versenyzők mostantól az eddiginél is magasabb kiszolgálást kapnak Szegeden.”

Kajak-kenu: ezzel a szerrel bukhatott meg Takács Tamara – sajtóhír

A világ- és Európa-bajnok kajakos ártatlannak vallja magát, és fellebbez az ítélet ellen.

Kajak-kenu: magyar világ- és Európa-bajnok bukott meg a doppingteszten

A 22 éves Takács Tamara az eljárás végén négyéves eltiltást kaphat.

Kép: kajakosaink és kenusaink arca a szegedi villamosokon

„Már az is érződik, hogy nem csak mi, versenyzők várjuk nagyon a hazai világbajnokságot…”

Kajak-kenu: az EJ hatodik napján kiderült, ez a sportági Európa-bajnokság

A magyar szövetség a Facebook-oldalán tette közzé az ezzel kapcsolatos hivatalos állásfoglalást.

Kajak-kenu vb: célegyenesben az olimpiai központ felújítása

Szeged belvárosában már várják, hogy elinduljon a kajak-kenu világbajnokság.

EJ: Kiss és a kenu páros is döntős 1000 méteren, Kammererék kiestek

Az első finálés napon négy magyar hajóért lehet majd szorítani.

Kajak-kenu: a kapitány szerint nagy szükség van Kammererék párosára

„Fontos, hogy jó kvótaszerző párost tudjunk ebből az egységből csinálni.”

Kajak-kenu: óriási csaták és szétlövések a válogatón

Az 1000 méteren rendezett két szétlövést a Kammerer Zoltán, Gál Péter és a Kiss Balázs, Dóri Bence kettős nyerte.

Kajak-kenu: duplázott a Kárász, Kozák duó a válogatón

Kárász Anna és Kozák Danuta duója nyerte a kajak kettesek csütörtöki 500 méteres döntőjét Szolnokon.

Kajak-kenu: Kozák 200-on is verhetetlen, Kopasz 500-on is újra győzött

Több kajakos is kivívta, hogy ne csak egy számban álljon rajthoz az Európai Játékokon.

Kajak-kenu válogató: szétlövés dönt párosban csütörtökön

A szövetségi kapitány ezzel együtt leszögezte: vb-csapatot csak az Európai Játékok után hirdet.

Kajak-kenu: a párosok borították a papírformát a válogatón

Öt számban rendeztek döntőt, ezek közül kettőben más egység győzött, mint az első fordulóban.

Kajak-kenu: magyar világbajnoki címvédés SUP-ban

A Kövér Márton, Hubik Attila, Márton Károly, Nagy Szabolcs alkotta SUP Race Hungary nyerte az aranyérmet.

Hesz Mihályé mellett még tíz olimpiai bajnoki cím „nagyapja”

Nyolcvanéves a magyar kajak-kenu sport egyetlen filozófia tanára.

Kajak-kenu: elvették a londoni olimpián második kenus érmét

A 33 éves sportoló újravizsgált mintájában turinabol elnevezésű szteroid nyomaira bukkantak.

Kajak-kenu: újabb négy érem a duisburgi világkupán

Balla Virág, Devecseriné Takács Kincső két érmet is szerzett ma, összesen nyolccal zártunk.

Kajak-kenu-vk: négy magyar érem Duisburgban

Az aranyérmes kenus, Balla Virág 500 méter egyesben utasította maga mögé a mezőnyt.

Kajak-kenu: a szövetség részvétét fejezte ki a hajóbaleset miatt

Minden, Dunát járó kajakos és kenus nevében üzent a Magyar Kajak-Kenu Szövetség.

Kajak-kenu: Alakul a vb-csapat gerince – Schmidt Gábor

„Szinte minden szakágban szemmel látható volt a fejlődés a szolnoki versenyen.”

Kajak-kenu: Kiss Tamás nyert az egyetlen olimpiai számban

Úgy érkezett elsőként a célba, hogy csupán 83 ezredmásodperccel előzte meg riválisát.

Kajak-kenu: Kozák párosban is legyőzhetetlen volt a válogatón

Női C–2 500 méteren a toronymagas favorit Balla, Devecseriné Takács páros fölényesen nyert.

Kajak-kenu: „Tényleg én nyertem?” – Kozák 200-on is győzött

Az ugyancsak kajakos Birkás Balázs egyesben és párosban is nyert a válogatón.

Kajak-kenu: Kozák és Tótka a válogató első napjának győztese

Kozák már a verseny elején élre állt, onnantól a mezőny csak a hátát nézte.

Kajak-kenu: két magyar érem a poznani para Eb-n

A parasportolók minden számban 200 métert lapátolnak.

Kajak-kenu: dokumentumfilm készül Wichmann Tamásról

Nagy ellenfele, az ötkarikás játékok történetének legeredményesebb kenusa, Ivan Patzaichin is szereplő lesz.

Para kajak-kenu Eb: csodát tett a 16 éves magyar újonc

Kiss Péter élete első felnőtt Eb-jén fantasztikus versenyzéssel rögtön aranyérmet szerzett.

Kajak-kenu: Czéllai-Vörös megvédte címét a maratoni ob-n

A helyi egyesületet képviselő versenyző nagy csatában utasította maga mögé a paksi Kiszli Vandát.

Csupasport: Klein Dávid és Suhajda Szilárd újra a K2-n

A két sportember nyáron a 8611 méter magas hegyet célozza meg, ahol három éve már próbálkoztak, de Klein a felkészülésről, a tapasztalataikról és a nyolcezresek utáni életről is beszélt.

Kajak-kenu vb: száz nap a rajtig, elindul a visszaszámlálás

A kapitány három szakágban reális esélyt lát arra, hogy minden megszerezhető kvótát begyűjtsenek Szegeden.

Kajak-kenu: Kopasz Bálint magabiztosan nyert 1000 méteren

Kopasz Bálint magabiztos, több mint három másodperces előnnyel nyerte meg vasárnap a kajak egyesek 1000 méteres döntőjét a kajakosok és kenusok idei első versenyén, a Szolnokon rendezett rangsoroló viadalon.

Kajak-kenu: Tótka duplázott a szolnoki rangsorolón

A nőknél Kozák Danuta távollétében Csipes Tamara győzött kajak egyes 500 méteren.

Kajak-kenu: Molnár szívműtét miatt miatt nem indul a vb-n

„Azért már elvonási tüneteim vannak a víz és a lapát hiányától.”

Kajak-kenu: Győrbe igazolt Kopasz Bálint olimpikon

A 21 éves sportolót továbbra is edző édesanyja, Demeter Irén készíti fel.

Kajak-kenu: júliusra elkészül a megújuló Maty-éri pálya

Világszínvonalú pálya várja majd az augusztusi szegedi kvalifikációs világbajnokság résztvevőit.

Kajak-kenu: az Európa Játékokat Eb-nek minősítették

Cselgáncsban, ökölvívásban és tollaslabdában is Európa-bajnokság lesz az idei Európa Játékok.

Kajak-kenu: Duisburg rendezi a 2023-as világbajnokságot

A német város ötödik alkalommal ad otthont olimpiai kvalifikációs vb-nek.

Kajak-kenu vb: Kovács Katalin szerint Szeged a legtökéletesebb helyszín

„Leírhatatlan volt a hangulat, ezért is marad emlékezetes nekem a 2011-es szegedi esemény.”

Kajak-kenu: elkél a segítség – összefogtak Tóth Róbertért

Az ifjúsági Európa- és többszörös országos bajnok kajakos a rák egy agresszív fajtájával küzd.

Gyász: elhunyt Tóth Attila Márk korábbi válogatott kajakos

Az MTK sportolója, a Magyar Kajak-kenu Szövetség munkatársa 24 évesen távozott.