Tipos Extraliga: negyedszer is kikapott a DVTK, most Kassán

2020.10.20. 21:02
Rajna kapus négy gólt kapott (Fotó: Észak Magyarország/Kozma István)
A szlovák bázisú nemzetközi jégkorongbajnokságban, a Tipos Extraligában a DVTK Jegesmedvék idénybeli negyedik mérkőzésén is vereséget szenvedett, ezúttal a Kassa otthonában.

Nem úgy indult, hogy a DVTK Jegesmedvék a Tipos Extraliga új idényének negyedik meccsén is vereséget szenved, hiszen Rokaly Szilárd góljával a 6. percben vezetést szerzett a miskolci csapat. A folytatásban aztán fölénybe kerültek a hazaiak és még az első szünet előtt fordítani tudtak.

A második 20 perc kiegyenlített játékot hozott, ám rövid idő alatt három kiállítást is befújtak a bírók, s a miskolciak 4 a 3 ellen ismét kapituláltak – Pavel Klhufek ezzel mesterhármast szerzett.

A 4–1-es hazai győzelmet jelentő végeredményt az utolsó játékrész második felében Marek Baránek találatával állította be a Kosice, és ezzel megelőzte a magyar csapatot, amely negyedik bajnoki mérkőzését is elvesztette.