Jégkorong, EBEL: Tolvanen elégedett a meccsel, Gaudet a Fehérvárt dicséri

2010.03.02. 22:47
A Sapa Fehérvár AV19 jégkorongcsapatánál végzett szakmai munkát méltatta a drámai, bécsi EBEL-összecsapás után (6–5) Kevin Gaudet, a Vienna Capitals edzője. Jarmo Tolvanen, a fehérváriak mestere büszke a csapatra.

Kevin Gaudet: – Kifejezetten élvezetes meccset vívott a két csapat, de a szerencse ezúttal is mellettünk állt. Nem akartunk még egyszer visszamenni Fehérvárra, de nagyon benne volt a levegőben, hogy ez mégis bekövetkezik... Nagyon nagy kihívás volt számunkra legyőzni a magyarokat. Kiváló munkát végzett az edzőjük, és ennek révén egyre erősebb a csapat.

Jarmo Tolvanen: – Nem tudom most értékelni a meccset, mert túl nehéz lenne ezekben a pillanatokban. Végre olyan mérkőzésünk volt, amikor maradéktalanul elégedett lehettem, de egyedül a harmadik negyeddöntős meccs után kellett számon kérnem a csapaton a vereséget.