EBEL: ismét drámai meccset játszott a Fehérvár Zágrábban

2017.12.12. 21:55
Hosszabbítás után győzött a Fehérvár AV 19 (3–2) a Medvescak Zagreb vendégeként az osztrák jégkorongliga (EBEL) keddi játéknapján.

Gólzáport hozott a mérkőzés első harmada. A Fehérvár már a második perc elején megszerezte a vezetést Olivier Latendresse révén, majd a kilencedik perc végén Arttu Luttinen is betalált. A kétgólos fór azonban még az első játékrészben elillant, a házigazda horvát együttes kiegyenlített két perccel a harmad vége előtt.

A második és harmadik 20 perc sem hozott gólt, így a két csapat 2. fordulóbeli zágrábi találkozójához hasonlóan következhetett a hosszabbítás. A győztes találatot Luttinen jegyezte, így a Fehérvár ebben a szezonban másodszor győzte le horvát riválisát túlórában.