Összes hírünk
Kiemelt híreink
Erste Liga: a Vasas háromgólos hátrányból szerzett 3 pontot

A gyergyóiak a 40. percig remekül álltak, de a harmadik harmadban 20 másodperc alatt két gólt kaptak.

EBEL: négyből négy – a Volán megint megverte a Klagenfurtot

A Fehérvár továbbra is hatodik a tabellán, az alapszakaszból még öt forduló van hátra.

Tipsport Liga: három meccs után bukott a DVTK, kétgólos előnyről a MAC

A miskolci együttes kétgólos vereséget szenvedett Kassán.

Erste Liga: a Ferencváros zárja élen az alapszakaszt

A Hokiklub Budapest hosszabbításban kapott csak ki Csíkszeredában. A Brassó kiütötte a Capitals II-t.

Jégkorong: átadták a székelyföldi akadémia orvosi központját

A létesítmény a magyar állam 640 millió forintos támogatásával épült fel.

Erste Liga: a Fradi negyedszer is legyőzte az idényben a Vasast

A Fehérvári Titánok hátrányból felállva nyertek Dunaújvárosban.

Jégkorong: csúszik az Alba Aréna építése

A polgármester szerint felelőtlenség lenne a jelenlegi építőipari viszonyok között belevágni a projektbe.

Tipsport Liga: hetet vágott a MAC; drámai DVTK-siker

A diósgyőriek 3–1 után fél perc alatt három gólt kaptak, végül szétlövéssel nyertek.

Erste Liga: a Brassó otthon, a Csíkszereda Bécsben nyert simán

A Vasas 15 másodperccel a vége előtt egyenlített a Fehérvári Titánok ellen.

Tipsport Liga: a DVTK büntetőkkel verte a listavezetőt

A MAC Újbuda a hosszabbításban szenvedett vereséget a Zvolent fogadva.

EBEL: nehéz meccsen győzött az AV19 a Villach ellen

A fehérváriak fontos győzelmet arattak: ismét felsőházi folytatást jelentő helyen állnak.

Erste Liga: az FTC lesöpörte a Brassót Erdélyben

Legyőzte a Csíkszeredát az Újpest, ezzel feljött a bajnoki tabella negyedik helyére.

Kép: 47 ezer néző, parázs hangulat a szabadtéri hokiderbin

Nem mindennapi körülmények között rendezték meg szombaton a Köln–Düsseldorf rangadót.

EBEL: a hosszabbításban kapott ki a Fehérvár Innsbruckban

A Volán az elmúlt öt mérkőzéséből a negyediket veszítette el.

Erste Liga: jött a papírforma, az FTC és a Csíkszereda is győzött

Az első és a harmadik helyért is hatalmas küzdelem zajlik.

Tipsport Liga: a MAC idegenben, a DVTK hazai jégen nyert

A MAC-nak 12 másodpercen múlt a rendes játékidős sikere, de szétlövésben győzött végül.

Jégkorong: NHL-t megjárt kanadai a Fehérvárnál

A 30 éves hokis 26 NHL-mérkőzésen lépett jégre a Lightning és az Islanders színeiben.

Erste Liga: hosszabbítás után nyert otthon a Fehérvár

A Vasas kétgólos előnyben volt az első harmad után, de végül csak egy ponttal gazdagodott.

Tipsport Liga: 39 másodpercen múlt a DVTK sikere Gyetván

A rájátszás szempontjából kulcsfontosságú győzelmet aratott a MAC a liptószentmiklósiak ellen.

Erste Liga: a Csíkszereda nyerte az erdélyi rangadót

A kétgólos hátrányból felálló DEAC is szétlövéssel diadalmaskodott a Fehérvári Titánok felett.

Erste Liga: kétgólos előny is kevés volt a Fradinak

A Vasas győzött, egy ellenfelét megelőzve elmozdult az utolsó helyről.

Erste Liga: otthon kapott nagy verést a Ferencváros

A listavezető FTC a Fehérvári Titánoktól kapott ki 5–1-re.

Tipsport Liga: kiütéses MAC-vereség Nyitrán, DVTK-siker otthon

A diósgyőriek szoros meccsen verték meg a liptószentmiklósi riválist.

EBEL: Hári találatára már nem érkezett válasz

A linzi 3–2-es győzelemmel szakadt meg a Fehérvár rossz sorozata.

Jégkorong: Finnország nyerte az ifjúsági világbajnokságot

Másfél perccel a vége előtt szerezték meg a győzelmet érő találatot az amerikaiak ellen.

Tipsport Liga: a MAC a hajrában fordított, zsinórban másodszor nyert

A DVTK ugyanakkor hazai pályán 2–1-re kikapott a Detvától a szlovák jégkorongligában.

EBEL: nagyszerűen kezdett, mégis kikapott a Fehérvár

A magyar csapat sorozatban harmadik vereségét szenvedte el a bajnokságban.

Erste Liga: a Vasas nagy csatában nyert a bécsiek ellen

Az Acélbikák Gyergyószentmiklóson, a fővárosiak Csíkszeredában szenvedtek vereséget.

Jégkorong MK: szétlövésben ejtette ki a címvédőt a Volán

A fehérváriak ellenfele a január 23-i döntőben a Ferencvárost kiütő MAC Újbuda lesz.