Vb 2018: albán siker a hétfőn elkezdett meccsen

2016.09.06. 14:25
Az idei Európa-bajnokságon részt vevő albán válogatott 2–1-re megnyerte a macedónok elleni, hétfőn elkezdett világbajnoki selejtezőt.

A shkoderi találkozónak hétfőn a 77. percben vetett véget a bíró a heves esőzés miatt, így kedden innen folytatták a felek.

A „villámmeccsen” aztán az albánok megszerezték a győztes gólt, a 89. percben Bekim Balaj volt eredményes.

A csoportban Olaszország 3–1-re legyőzte idegenben Izraelt, Spanyolország pedig 8–0-ra megverte Liechtensteint.

VB 2018
SELEJTEZŐ
EURÓPAI ZÓNA, 1. FORDULÓ

G-CSOPORT
Albánia–Macedónia 2–1 (Sadiku 9., Balaj 89. ill. Alioszki 51.)
HÉTFŐN BEFEJEZŐDÖTT MECCSEK
Izrael–Olaszország 1–3 (Tal Ben-Haim II 35., ill Pelle 14., Candreva 31. – 11-esből, Immobile 83.)
Spanyolország–Liechtenstein 8–0 (Diego Costa 10., 66., Sergi Roberto 55., David Silva 59., 91., Vitolo 60., Morata 82., 83.)