Eb 2020: Dalic két újonccal készül Wales ellen

A világbajnoki ezüstérmest nagyon nehéz helyzetbe hozhatná egy újabb vereség.

Eb 2020: egy jelenlegi és két leendő dortmundi a német keretben

Sérülés miatt Marc-André ter Stegen és Toni Kroos is hiányzik a keretből.

Eb 2020: hét légióssal készülnek ellenünk az azeriek

A magyar válogatott június nyolcadikán lép pályára Azerbajdzsánban.

Eb 2020: 30 euróba kerülnek a legolcsóbb budapesti jegyek

A magyarországi mérkőzésekre 30, 75 és 125 euróért lehet majd belépőket vásárolni.

UEFA: CR-ék nem jutnak extra pontokhoz, elutasították az óvást

A brazil születésű Junior Moraes szereplését tartotta jogtalannak a portugál és a luxemburgi válogatott is.

Eb 2020: szeptemberben elhagyja az angol válogatott a Wembleyt

A vb-elődöntős csapat 2006 óta először nem itt játssza a hazai meccsét.

Válogatott: rasszizmus visszaesőként – szektorbezárás a büntetésünk

A Szlovákia elleni Eb-selejtezőn tanúsított rasszista szurkolói viselkedés miatt sújtott le az UEFA.

Eb 2020: zárt kapus büntetést kapott Montenegró

A szurkolók egy kisebb csoportja rasszista rigmusokkal sértegette az angolok színes bőrű játékosait.

Eb 2020: győztes meccs után menesztették a skót kapitányt

Skócia júniusban az Eb-selejtező következő fordulójában Ciprust fogadja.

Eb 2020: ismét olasz szakember az albán válogatott élén

A 73 éves szakember honfitársát, Christiano Panuccit váltja, akit márciusban menesztettek.

Puskás Aréna: elégedett az UEFA az Eb-előkészületekkel

A létesítmény bejárása mellett a stadion jövőbeni szolgáltatásairól is részletes tájékoztatást kaptak.

Németország: Götze szeretne visszatérni a válogatottba

„Amikor a hazádért játszhatsz, az a legnagyobb dolog. Én még nem zártam le a válogatottság témáját.”

Eb 2020: barcelonai nevelésű spanyolt honosítanának a horvátok

Zlatko Dalic szövetségi kapitány Ibrahimovic esetéhez hasonlította a 20 éves támadó helyzetét.

Válogatott: a horvát legenda szerint azért nyertünk, mert…

„Nincs mese, mindig száz százalékot kell nyújtani. Pláne a magyarok ellen…”

Eb 2020: Luxemburg és Portugália is megóvta az ukránok elleni meccset

Úgy vélik, hogy jogosulatlanul szerepelt ellenük egy brazil származású játékos.

Eb 2020: teniszlabdák a pályán, büntetik az ír szövetséget?

A Grúzia elleni, dublini találkozón a balhé miatt három percet állt a játék.

Eb 2020: az UEFA vizsgálatot indít a honosított ukrán játékos miatt

A gyanú szerint a brazil Júnior Moraes nem élt Ukrajnában eleget ahhoz, hogy játsszon a válogatottban.

Magyar–horvát: ez az Eb-selejtező eddigi legnagyobb meglepetése

A statisztikákkal foglalkozó cég elemzése szerint mi borítottuk leginkább a papírformát.

Eb 2020: június 12-én indul a jegyigénylési folyamat

Minden információ a részben budapesti rendezésű kontinenstorna belépőiről.

Ha ma lenne az Eb-playoff, lemaradnánk róla, mégpedig ezért

Megpróbáltuk modellezni, hogyan alakul ki a Nemzetek Ligája jövő tavaszi rájátszása.

Videó: Neuernek hitte magát az andorrai kapus – nem jött be neki

Hiába futott ki messze, hogy tisztázzon a támadók elől, a labdát nem sikerült jól eltalálnia.

Eb 2020: a keddi eredmények és jegyzőkönyvek egy helyen

Dánia háromgólos hátrányból egyenlített • A svédek hiába fordítottak 0–2-ről, nem tudtak nyerni.

Eb 2020, J-csoport: hatot szórtak az olaszok, kétgólos hátrányból görög iksz

A bosnyákok negyedóra után már kettővel vezettek, mégsem tudtak nyerni.

Eb 2020, D-csoport: Svájc a 84. percben 3–0-ra vezetett, mégsem nyert!

A dánok lehengerlő hajrával mentettek pontot Bázelben, újra győztek az írek.

Eb 2020, F-csoport: spanyol siker rég várt Morata-gólokkal

Keserü, Deac és Puscas is gólt szerzett Kolozsváron • Őrült végjáték az északi derbin.

Eb 2020, J-csoport: az örmények ellen javítottak a finnek

Teemu Pukkiék kétgólos győzelemmel feledtették az olaszok elleni vereséget.

Eb 2020: kicsivel javult Magyarország kijutási esélye

Horvátországnál Wales már esélyesebb az egyenes kijutásra, a mieink csak a negyedik helyen a csoportban.

Eb 2020: Sprintek és ötlet nélkül futballoztunk – Zlatko Dalic

A horvát szövetségi kapitány szerint reagálnia kell a helyzetre, ha ki akarnak jutni az Eb-re.

Eb 2020: Luis Enrique családi okok miatt nem lesz ott csapata meccsén

A spanyol válogatottat kedd este Robert Moreno másodedző irányítja Málta ellen.

Eb 2020: jogosulatlanul szerepelt az ukránok honosított játékosa?

Az egyik portugál lap szerint a brazil Júnior Moraes nem élt Ukrajnában eleget ahhoz, hogy játsszon a válogatottban.

Eb 2020: az angolok nem hagyják annyiban a rasszista bekiabálásokat

Sterling nem rejtette véka alá a véleményét. Hudson-Odoi szerint öngyújtóval dobálták meg őket.

Eb 2020: a hétfői selejtezők eredményei és jegyzőkönyvei

Anglia és Franciaország is könnyed győzelmet aratott, Portugália megint szenvedett.

Eb 2020, B-csoport: C. Ronaldo megsérült, megint ikszeltek a portugálok

A Juve sztárját már az első félidőben lecserélték • Az ukránok nehezen nyertek Luxemburgban.

Eb 2020, H-csoport: francia gólgála Mbappé főszereplésével

A világbajnok nagyszerűen eljátszadozott az ezúttal csak statisztáló Izlanddal.

Eb 2020, A-csoport: Anglia Montenegrót is kiütötte

Anglia labdarúgó-válogatottja egymást követő második meccsén szerzett öt gólt: a csehek elleni 5–0 után ezúttal 5–1-re nyert Montenegróban, és bár hátrányban volt a meccs elején, imponáló magabiztossággal kezdte az Európa-bajnoki selejtezőket.

Eb 2020: C. Ronaldo megsérült, le kellett cserélni – videó

A portugál sztárnak a combja sérült meg a Szerbia elleni selejtezőn.

Anglia brillírozik: Montenegrónak is ötöt vágott

A házigazda az első lövéséből még vezetett, de a folytatásban köze sem volt a meccshez – kiütés lett a vége.

Eb 2020, H-csoport: kiütéses győzelem, hibátlanok a törökök

Cenk Tosun duplázott, s a végén beállt a 100. válogatottsága felé közelítő legenda.

Eb 2020: fejsérülés miatt nem játszhat a svájci hátvéd

Fabian Schär rövid időre elveszítette az eszméletét Grúziában, három percig ápolták a pályán.

Eb 2020: hamarabb lesz kezdő az angol válogatottban, mint a bajnokságban

Sarri ősszel úgy nyilatkozott, Hudson-Odoi a Premier League-hez még kevés, az angol válogatotthoz a jelek szerint nem...

Magyar–horvát: így ünnepeltek a válogatott játékosai a közösségi médiában

Dzsudzsák Balázs nem akármilyen ajándékokat kapott jubilálása alkalmából.

Eb 2020: a nap eredményei és jegyzőkönyvei egy helyen

Címszavakban a nap: magyar bravúr, szlovák vereség, német győzelem és Bardi-gól Szlovéniában.

Eb 2020, G-csoport: Bardi gólt lőtt Szlovéniának; kettővel nyertek a lengyelek

Eran Zahavi mesterhármast lőtt az Izrael–Ausztria összecsapáson. A hazaiak 4–2-re győztek.

Eb 2020: a 90. percben dőlt el a holland–német szuperrangadó

Kétgólos előnybe kerültek a németek, a fordulás után Hollandia kiegyenlített, ám a végén jött a csattanó.

Eb 2020: Fel kell ébrednünk – Modric kiakadt a vereség után

„Ha esetleg nem jutnánk ki az Európa-bajnokságra, nos, az katasztrófa lenne mindannyiunk számára.”