I-CSOPORT


AZ I-CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
1. Belgium 10 10 40–3 +37  30
2. Oroszország 10 8 2 33–8 +25  24
3. Skócia* 10 5 5 16–19 –3  15
4. Ciprus 10 3 1 6 15–20 –5  10
5. Kazahsztán 10 3 1 6 13–17 –4  10
6. San Marino 10 10 1–51 –50  0

Félkövér: már kijutott az Eb-re.
*: bejutott a Nemzetek Ligája playoffjába.
Dőlt: kiesett, s az NL-en keresztül sem juthat ki.

Március 21., csütörtök
Kazahsztán–Skócia 3–0
Belgium–Oroszország 3–1
Ciprus–San Marino 5–0
Március 24., vasárnap
Kazahsztán–Oroszország 0–4
San Marino–Skócia 0–2
Ciprus–Belgium 0–2

Június 8., szombat
Oroszország–San Marino 9–0
Belgium–Kazahsztán 3–0
Skócia–Ciprus 2–1

Június 11., kedd
Kazahsztán–San Marino 4–0
Belgium–Skócia 3–0
Oroszország–Ciprus 1–0

Szeptember 6., péntek
Ciprus–Kazahsztán 1–1
San Marino–Belgium 0–4
Skócia–Oroszország 1–2
Szeptember 9., hétfő
Oroszország–Kazahsztán 1–0
San Marino–Ciprus 0–4
Skócia–Belgium 0–4

Október 10., csütörtök
Kazahsztán–Ciprus 1–2
Belgium–San Marino 9–0
Oroszország–Skócia 4–0

Október 13., vasárnap
Kazahsztán–Belgium 0–2
Skócia–San Marino 6–0
Ciprus–Oroszország 0–5

November 16., szombat
Ciprus–Skócia 1–2
San Marino–Kazahsztán 1–3
Oroszország–Belgium 1–4

November 19., kedd
Belgium–Ciprus 6–1
San Marino–Oroszország 0–5
Skócia–Kazahsztán 3–1

J-CSOPORT

A J-CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
1. Olaszország 10 10 37–4 +33  30
2. Finnország 10 6 4 16–10 +6  18
3. Görögország 10 4 2 4 12–14 –2  14
4. Bosznia-Hercegovina* 10 4 1 5 20–17 +3  13
5. Örményország 10 3 1 6 14–25 –11  10
6. Liechtenstein 10 2 8 2–31 –29  2

Félkövér: már kijutott az Eb-re.
*: bejutott a Nemzetek Ligája playoffjába.
Dőlt: kiesett, s az NL-en keresztül sem juthat ki.

Március 23., szombat
Bosznia-Hercegovina–Örményország 2–1
Olaszország–Finnország 2–0
Liechtenstein–Görögország 0–2

Március 26., kedd
Örményország–Finnország 0–2
Bosznia-Hercegovina–Görögország 2–2
Olaszország–Liechtenstein 6–0

Június 8., szombat
Örményország–Liechtenstein 3–0
Finnország–Bosznia-Hercegovina 2–0
Görögország–Olaszország 0–3

Június 11., kedd
Görögország–Örményország 2–3
Liechtenstein–Finnország 0–2
Olaszország–Bosznia-Hercegovina 2–1

Szeptember 5., csütörtök
Örményország–Olaszország 1–3
Finnország–Görögország 1–0
Bosznia-Hercegovina–Liechtenstein 5–0

Szeptember 8., vasárnap
Örményország–Bosznia-Hercegovina 4–2
Finnország–Olaszország 1–2
Görögország–Liechtenstein 1–1

Október 12., szombat
Bosznia-Hercegovina–Finnország 4–1
Olaszország–Görögország 2–0
Liechtenstein–Örményország 1–1

Október 15., kedd

Finnország–Örményország 3–0
Görögország–Bosznia-Hercegovina 2–1
Liechtenstein–Olaszország 0–5

November 15., péntek
Finnország–Liechtenstein 3–0
Örményország–Görögország 0–1

Bosznia-Hercegovina–Olaszország 0–3
November 18., hétfő
Olaszország–Örményország 9–1
Görögország–Finnország 2–1
Liechtenstein–Bosznia-Hercegovina 0–3