Kiemelt híreink
Videó: a kislány úgy zavarba jött Van Dijktől, mint még senki

Úgy tűnik, a Liverpool klasszisa ijesztő figura: még a közös képre sem fordult meg a fiatal rajongó.

Eb 2020: gegenpressing, crazy pressing, szusi – begőzölt a koszovói kapitány

Nem akármilyen monológot adott elő Bernard Challandes az angolok elleni meccs előtt.

Eb 2020: nem csak a mi csoportunkban várható izgalmas hajrá – a további program

Eddig egyetlen nemzet se mondhatja magát Eb-résztvevőnek. Három válogatottnak matematikai esélye sincs az Eb-re.

A Nemzetek Ligája-playoff most éppen segítene Magyarországon

Nem állunk továbbjutást érő helyen az Eb-selejtezőben, de a vigaszág most megnyílna előttünk.

Eb 2020: Keane megkérte CR-t, ne döntse meg a csúcsát, hiába

Az írek legendája tartotta eddig az Eb-selejtezőkön szerzett legtöbb gól rekordját.

Válogatott: erőt merítettek a füttyből a szlovákok

Marek Hamsíkék tudták, hogy pokoli hangulat vár rájuk, és megfelelően felkészültek rá.

Eb 2020, H-csoport: Griezmann neje megint kihagyhatta a kékek sikerét

Törökország győzelme Moldovában, Albánia Izland fölé kerekedett.

Eb 2020, A-csoport: nem ért pontot a három koszovói gól Angliában

A házigazdának még az is belefért a sima sikerhez, hogy Harry Kane büntetőt rontott.

Eb 2020, B-csoport: portugál gála – CR mesternégyesével

A Juventus klasszisa remekelt, 76 perc kellett neki a négy gólhoz.

Eb 2020: mégis bosnyák kapitány marad Prosinecki

A helyi szövetség kérésére visszavonta lemondását az 50 éves szakvezető, de nehezen vette rá magát.

Videó: 34 másodperc után vezetett Koszovó Anglia ellen

Hatalmas védelmi hiba az első percben, vezetett Londonban Koszovó.

Koszovó három gólt lőtt Angliában, Kane büntetőt rontott...

...de akkor is nyertek az ötig jutó háromoroszlánosok, akik immár 43 selejtező óta veretlenek!

Svájc: mellőzheti a válogatottat a kapitánnyal összevesző Shaqiri

„Nincs jogunk vádaskodni, hiszen Xherdan több mint 80 alkalommal lépett már pályára a csapatban.”

Belgium: „De Bruyne a világ legjobbja a posztján”

„Egy mérkőzésen ők diktálják a tempót, adják a tökéletes passzokat és felvállalják a felelősséget.”

Eb 2020, C-csoport: a hollandok és a németek is győztek idegenben

Észak-Írország négy csoportmeccs után elvesztette százszázalékos mérlegét.

Eb 2020, I-csoport: Belgium és Oroszország gyakorlatilag kijutott

De Bruyne 32 perc alatt mesterhármasig jutott – gólpasszból • Az oroszok a 89. percben szerezték a győztes gólt.

Eb 2020, G-csoport: ezúttal sem nyertek az éllovas lengyelek

Betalált a korábbi újpesti is • A szlovén válogatott drámai hajrában győzte le Izraelt.

Eb 2020, E-csoport: azeri pontrablás Horvátországtól

Megszerezte első pontját Azerbajdzsán labdarúgó-válogatottja a 2020-as Európa-bajnokság selejtezősorozatában, mivel a baki Bakcell Arénában 1–1-es döntetlent ért el a világbajnoki ezüstérmes Horvátország ellen. A horvátok hamar vezetést szereztek Luka Modric révén tizenegyesből, ám a második félidőt elkönnyelműsködték, és Tamkin Khalilzade szép góllal büntette ezt.

Túl lazák voltak a horvátok, pontokat vesztettek Azerbajdzsánban

Modric korán megszerezte a vezetést a vb-ezüstérmesnek, ám a házigazda megbüntette a könnyelműsködést.

Videó: látni kell, a horvát drukkerek hogyan „buliztak” Nagyszombatban!

A horvát szurkolók egy anyukát állítottak meg az utcán, majd jöhetett az altató.

Eb 2020: a vasárnapi selejtezők eredményei egy helyen

Otthon nyertek a spanyolok, idegenben az olaszok, meglepő görög pontvesztés.

Eb 2020, J-csoport: 6/6 – Finnországban is győztek az olaszok

Pukki tizenegyesére szintén büntetőből válaszolt az olasz válogatott, ezzel lett a 80. percben 2–1 a vendégeknek.

Eb 2020, F-csoport: spanyol négyes, Ramos beérte Casillast

Rodrigo és Paco Alcácer is duplázott • A két Real-legenda holtversenyben válogatottsági csúcstartó.

Hiába lőttek 42 év után újra gólt nekik a finnek, az olaszok győztek

Hradecky bravúrt bravúrra halmozott, Pukki megtörte a gólcsendet, de az olaszok így is hibátlanok maradtak a J-csoportban.

Eb 2020, F-csoport: a debütáló Rust magyarellenes rigmussal fogadták a románok

Percekig zúgott a ploiesti-i stadionban a „Magyarország kapja be!” rigmus.

Eb 2020, D-csoport: Grúzia egy pontot otthon tartott Dánia ellen

Svájc a félidők végén lőve a gólokat kényelmesen lerendezte a Gibraltár elleni meccset.

Eb 2020: Ha a hétfői mérkőzés rosszul sül el, lehúzhatjuk a rolót – Hamsík

Szoboszlai európai szintű tehetség, fényes jövő áll előtte – mondta a szlovákok csapatkapitánya.

Videó: érdekes kifogás, ezért rontott 11-est Griezmann?

A francia válogatott támadója megmagyarázta, miért is hibázott.

Eb 2020: a jereváni zakó után lemondott a bosnyákok kapitánya

Az Európa-bajnoki indulás lehetősége elszállt, Prosinecki ezért a távozás mellett döntött.

Eb 2020: a bosnyákok kétszer egyenlítettek, mégis kikaptak

Mhitarjanék sikere után lemondott a vendégeket eddig irányító Robert Prosinecki.

Videó: az MU játékosa megvárta CR-t a szerb–portugál után

Nemanja Matics a fiainak szeretett volna kedvezni, a Juventus sztárja bele is ment a közös fotóba.

Eb 2020: gólparádét rendeztek a franciák, kínlódtak a törökök

Andorra válogatottja majdnem kihúzta döntetlennel Isztambulban.

Eb 2020: a szombati selejtezők eredményei egy helyen

Hét meccset rendeztek szombaton a 2020-as labdarúgó Európa-bajnokság selejtezőcsoportjaiban.

Eb 2020: két gólt rúgtak a portugáloknak, de kikaptak a szerbek

A lelkes házigazda kétszer is csak szépíteni tudott, nagyon hatékonyan bánt a helyzeteivel a címvédő.

Videó: óriási hiba, ráadásul dupla, ezért csúszott a franciák meccse

Az, hogy összekeverték a himnuszokat az albánoknál, még csak a kezdet volt.

Szerbia–Portugália: hatgólos mérkőzés, C. Ronaldo is betalált

Eb 2020: sima hármas, Izland öt meccsből négyet megnyert

Az északiak remek pozícióban várják a visszavágókat.

Eb 2020: Litvánia nem okozott gondot az ukránoknak

Andrij Sevcsenko csapata 13 ponttal egyelőre simán vezeti a B-csoportot.

Eb 2020: Kane mesterhármast szerzett, könnyed angol siker

Négy góllal verték a bolgárokat a Wembleyben az angolok, hibátlan teljesítménnyel vezetik a csoportjukat.

Harry Kane: mesterhármas. Anglia: fél lábbal az Eb-n?

Négy góllal verték a bolgárokat a Wembley-ben az angolok, hibátlan teljesítménnyel vezetik a csoportjukat.

Eb 2020: a szombati selejtezők élő eredménykövetése az NSO-n!

Pályán az angolok és a franciák • Szerbiában szerepelnek Cristiano Ronaldóék.

Eb 2020, A-csoport: Koszovó ismét nyert, 2017 óta veretlen

Koszovó ezúttal Csehországot verte meg, továbbjutó helyen áll.

Eb 2020, I-csoport: Belgium négyet vágott San Marinónak idegenben

A csoport másik 20.45-kor kezdődő meccsén, az oroszok 2–1-re győztek a skótok ellen.

Eb 2020: elképesztő öngól, nagy csatában győzött Wales

Az azeriek megnehezítették a házigazdák dolgát, de aztán a hajrában Gareth Bale döntött.

Eb 2020: Hollandia nagyszerű második félidővel oktatta Németországot

A holland labdarúgó-válogatott szenzációs második félidőt produkálva 4–2-re legyőzte Németországot Hamburgban Európa-bajnoki selejtezőn. A szünetben még a németek vezettek 1–0-ra, és ugyan a hazaiak még egy jogtalan büntetővel egyenlítettek 1–2-nél, ám Hollandia így is kiharcolta a győzelmet.