F1: 72 forintra 12 millió – egy finn telibe találta a monzai dobogót

I. SZ.I. SZ.
2020.09.08. 15:01
Pierre Gasly mellett egy finn fogadó volt az Olasz Nagydíj nyertese (Fotó: DPPI)
Nagyon régóta nem volt annyira váratlan dobogó Formula–1-es futamon, mint a vasárnapi Olasz Nagydíjon. Ám valaki nemcsak hogy eltalálta, pénzt is tett rá!

Aki figyelemmel kísérte a Formula–1-et az elmúlt hat évben, pontosan tudja, hogy kockázatos a Mercedes ellen fogadni. Sőt, aki csak az idei versenyeket figyelte, azt is tudhatta, hogy kifejezetten őrültség a Lewis Hamilton, Valtteri Bottas, Max Verstappen hármason kívül bárki mást megtenni győztesnek.

Ahhoz pedig józanságtól mentes állapot szükséges, hogy valaki mind a három pilótát lehagyja a dobogóról.

Finnországban egy fogadó azonban nemcsak hogy a három esélyes nélküli pódiumra fogadott, hanem azt is eltalálta, hogy az Olasz Nagydíjon Pierre Gasly, Carlos Sainz Jr., Lance Stroll sorrendben intik le a három dobogóst!

A Veikkaus fogadóirodánál leadott tippsor szorzója 166 990 volt, a szerencsés (vagy időutazó…) fogadó 20 eurocentre 33 398 eurót nyert. Ez 72 forintos tippre 12 millió forintos nyeremény…