F1: a McLaren egy pilótát elenged, egytől végleg elköszönt

A wokingi gárda vezetője közölte, engedik korábbi világbajnokuknak, hogy más szériákban is versenyezzen.

F1: rekordot ért Schumacher Magyar Nagydíjat nyerő gépe

A negyedik bajnoki címét nyerte a legenda az autóval, amely most 7.5 millió dollárért kelt el.

F1: Célunk, hogy visszavágjunk és domináljunk – Vettel

A német szerint nem tehet mást, hamar túl kell tennie magát az idei vereségen.

F1: ezzel a párossal indul jövőre a Toro Rosso – hivatalos

Újabb istálló jelentette be a jövő évi pilótapárosát, már csak három hely kiadó.

F1: két expilóta is felszólalt Kubica visszatérése ellen

„Őszintén szólva ez egy vicc. Biztos vagyok benne, hogy Robert nincs százszázalékos állapotban."

F1: 5 bajnok, 24 vb-cím. De hol állnak a nagyok egymáshoz képest?

Bár minden mutatóban más-más versenyző emelkedik ki, mégis kirajzolódnak bizonyos minták.

F1: a fegyveres támadások miatt törölte tesztjét a Pirelli

„A döntést közösen hoztuk meg. A történtek után úgy láttuk, a teszt fölösleges veszélyt jelentene.”

F1: Massa fiának üzenetét mindenki megkönnyezi, Frédi is előkerült

Fernando, Felipe is faster than you! Hamilton száguldozott, Grosjean mérnöke alig mert megszólalni.

F1: döntöttek a versenybírák Ricciardóék balesetét illetően

Az ausztrál Vandoorne-nal és Magnussenel keveredett vitatható helyzetbe az első körben.

F1: Hamilton „gokartozott”, Alonso sajnálja a Hondára váltó Toro Rossót

Bottas már Abu-Dzabira készül • Räikkönen nem ijedt meg Hamiltontól.

F1: Massa úgy érzi, hogy ma ő nyert Interlagosban

A brazil szerint nagyon jól sikerült a búcsúja utolsó hazai versenyén.

F1: Vettel nyert Brazíliában, Hamilton a negyedik

A Ferrarival versenyző Sebastian Vettel nyerte meg az F1-es Brazil Nagydíjat. A második helyen Valtteri Bottas végzett, míg harmadikként Kimi Räikkönen ért célba. A bokszutcából rajtoló világbajnok, Lewis Hamilton lett a negyedik.

Vettel és a Ferrari először nyert a Magyar Nagydíj óta

Hamilton a bokszból rajtolva vezetett is, végül a negyedik helyen ért célba.

F1: probléma lehet a Force India névváltoztatásával

Az istállónál emiatt új neveken is elkezdtek gondolkodni.

F1: Bottas a kirabolt csapattársainak ajánlotta a pole-t

Hamilton elismerte, hogy ő hibázott • Ricciardo és Räikkönen a gumikkal bajlódott.

F1: nézze meg, hogy került a gumifalba Lewis Hamilton!

A négyszeres világbajnok a Brazil Nagydíj időmérőjének első szakaszában szállt el.

F1: új kék zászlós rendszert tesztel az FIA Brazíliában

A szövetség a pilóták felháborodása miatt változtatna a jelzéseken.

F1: Bottas indul az élről, Hamilton összetörte autóját

A Mercedes finn pilótája, Valtteri Bottas indulhat az élről a vasárnapi Brazil Nagydíjon, mögötte a Ferrari két versenyzője, Sebastian Vettel és Kimi Räikkönen végzett a második és a harmadik helyen az időmérőn. A pályafutása harmadik pole pozícióját megszerző Bottas friss világbajnok csapattársa, Lewis Hamilton a Q1-ben kicsúszott a pályáról és összetörte a Mercedesét.

Mercedes-szendvicsben a mezőny Brazíliában

Hamilton már a Q1-ben búcsúzott, Bottas szoros csatában győzte le Vettelt a pole pozícióért.

F1: minimális Mercedes-előny maradt szombatra Brazíliában

A Mercedes pilótái az élen maradtak Interlagosban, de előnyük minimális a Ferrarival szemben. Valtteri Bottas Lewis Hamiltont 3, Kimi Räikkönent 45, Sebastian Vettelt 58 ezreddel előzte meg. Max Verstappen a legvégére tartotta gyors körét a szuperlágy gumikon, de az első mért körében kis hibát követett el, a másodikban pedig megpördült. Időmérő 17 órától!

F1: fegyveresek támadtak a Mercedes csapatbuszára Brazíliában

Több értéket is eltulajdonítottak, személyi sérülés azonban szerencsére nem történt.

Minimálisra csökkent az előny, de még az élen a Mercedes

A Ferrarik századmásodpercekre a Bottas, Hamilton párostól • Verstappen megpördült.

F1: Rosberg szerint Vettel jövőre sem lesz világbajnok

A 2016-os világbajnok úgy véli, a Mercedes jövőre még erősebb lehet.

F1: a McLaren megvétózta a szabályt, fájhat a riválisok feje

„Nem szórakozunk a többiekkel, a saját érdekeinket tartjuk szem előtt.”

F1: a Mercedes pénteken már előre dolgozott 2018-ra

Hamilton a gumik miatt kicsit dühös volt • Ricciardo becélozta a 11. helyet.

F1: a második edzésen is Hamilton volt a leggyorsabb

Lewis Hamilton és a Mercedes eddig megállíthatatlan Brazíliában.

Hamilton duplázott, a Mercedes fölénye azonban csökkent

A V6-os hibridek bevezetése óta csak egyetlen edzésen nem domináló Mercedes megállíthatatlan.

F1: Ricciardót és további két versenyzőt büntetnek Interlagosban

Brazíliában is több versenyzőre lecsapott a technika ördöge.

F1: Hamiltoné az első brazil szabadedzés

A brit első alkalommal vett részt hivatalos Formula–1-es programon négyszeres világbajnokként.

F1: Wehrlein már csak egy csapatban gondolkodik a jövő szezont illetően

Kénytelen is így tenni, hiszen a másik jelölttől egyértelmű nemleges választ kapott.

A két Mercedes az élen, újra Renault-motor füstölt

A lényegi kérdések ugyan már eldőltek, így a csapatok már előre dolgozhatnak a következő évre.

F1: a Red Bull óvatos, Ricciardóra újabb büntetés vár

A nyolcadik MGH-U kerülhet be az ausztrál autójába idén.

F1: Hamilton elárulta, ki miatt igazolt a Mercedeshez

A múlt mellett a jövőről is beszélt, és elárulta, mikor tervez felhagyni a versenyzéssel.

F1: kétnapos versenyhétvégék? Horner nem rajong az ötletért

A Red Bull csapatfőnöke szerint nem jó ötlet sok versenyt kevés idő alatt lebonyolítani.

F1: a visszavonuló Massa egy év kihagyásra készül

A brazil 2018-at pihenéssel tölti, utána viszont ismét volán mögé szeretne ülni.

F1: a 38 másodperces bajnok utolsó hazai szereplése

Még maradtak lezáratlan kérdések, a Mercedes példátlan rekordot állíthat fel az idei szezonban.

F1: a Red Bull elismerte, kétéves szerződést kínált Alonsónak

Christian Horner szerint a spanyol csak egy évet vállalt volna az osztrákoknál 2009-ben.

F1: Lewis Hamiltont milliárdos adóelkerüléssel vádolják

A brit világbajnok három cégén keresztül bérbe vett egy repülőgépet – saját magától...

Rosberg: Ha Hamiltont akarod legyőzni, minden apró részlet számít

„Ekkor arra gondoltam, a fenébe is, menj, és élvezd a vezetést – lehet, hogy utoljára teheted!”

F1: brit tinédzser lesz a McLaren teszt- és tartalékpilótája