Alonso már a futam alatt „repülőre ült”, Verstappen új autóval jön

Lewis Hamilton csak úgy szedte a lábát, a Ferrari nem ad szárnyakat – F1-legek!

F1: „A Ferrari eltüntette saját magát” – sajtóvisszhang

„A Ferrari szabaddá tette az utat Hamilton előtt.” • „A katasztrófák katasztrófája.”

F1: jelentősen növekedett a nézőszám Szingapúrban

A három nap során összesen 260 400 néző tekintette meg a helyszínen az eseményeket.

F1: Azt hittem, Sebbel kell vívnom, persze jobb így – Hamilton

„A második hely már nagyon bosszantó” – Ricciardónak elege van a szingapúri ezüstökből.

F1: Verstappen szerint Vettel a hibás, a Ferrari szerint a holland

Az FIA senkit sem büntetett meg a rajtkarambol miatt • Alonso dobogós helyezést sirat.

F1: Vettel hamar kiszállt, Hamilton nyert Szingapúrban

Lewis Hamilton sorozatban a harmadik futamgyőzelmét aratta a Formula–1-es világbajnokságon, a Belga és az Olasz Nagydíj után Szingapúrban is ő haladt át elsőkét a célvonalon. Ráadásul az éjszakai viadalon hatalmas lépést tett a világbajnoki cím felé, riválisa, a pole pozícióból induló Sebastian Vettel ugyanis az esős rajtnál összeütközött Max Verstappennel és Kimi Räikkönennel, majd megpördült, és feladta a versenyt. A Daniel Ricciardót és Valtteri Bottast maga mögé utasító Hamilton hat futammal a szezon zárása előtt 28 ponttal vezet a vb-pontversenyben.

F1: a két Ferrari már az első körben kiesett – videó

A kavalkádból Lewis Hamilton jött ki a legjobban, aki az ötödik helyről az élre jött fel.

Vettel betlije után Hamilton hatalmas lépést tett a vb-cím felé

A Ferrari németje a rajtnál karambolba keveredett, immár 28 pont az angol előnye.

F1: Rosberg tesztet szervezett Kubicának a Williamsnél

A német szaklap szerint október elején vezethet 2014-es autót a lengyel.

F1: eldőlt, hol folytatja Pérez, már csak hat hely kiadó

Alonso várhatóan a McLarennél folytatja, míg a Toro Rosso minden bizonnyal megtartja Kvjatot.

F1: Grosjean szerint esőben nem lehet Szingapúri GP

„Fogalmam sincs, hogy rendeznének versenyt villanyfénynél esőben.”

F1: Vettel magát is meglepte, Bottas a dobogót sem tartja elérhetőnek

Hamilton: Sz*r a pálya az előzés szempontjából • Ricciardo: Irigy vagyok Vettel idejére.

F1: Vettel meglepte a Red Bullt az időmérő végén, övé a pole

Sebastian Vettel nyerte a Szingapúri Nagydíj időmérő edzését. A Ferrari német pilótája már a Q1 elején az élre állt, a hajrában pedig tovább tudott javítani a köridején, és végül négy tizedmásodperccel volt gyorsabb Max Verstappennél, aki a második helyen végzett, míg csapattársa, Daniel Ricciardo lett a harmadik. Ahogy arra számítani lehetett, a Mercedesek elmaradtak a másik két topcsapattól, a világbajnoki összetettben vezető Lewis Hamilton csak az ötödik pozícióból indulhat holnap. Mindkét McLaren bejutott a Q3-ba, Fernando Alonso a 8., Stoffel Vandoorne a 9. rajtkockából startolhat.

F1: váltócsere miatt öt rajthelyes büntetést kap az egyik Sauber

A svéd még a harmadik edzésen törte össze autóját, szerelői kénytelenek voltak váltót cserélni.

Vettel indulhat az élről Szingapúrban, eltűntek a Mercedesek

Sebastian Vettel elhappolta a pole pozíciót az edzéseket megnyerő Red Bull elől.

F1: Verstappené a 3. edzés Vettel és Hamilton előtt

Óriási meglepetésre mindkét McLaren odaért az első 5 közé az utolsó szingapúri gyakorláson.

F1: csodálatos hírrel jelentkezett Nico Rosberg

A visszavonult világbajnok egy videóban mutatta meg közelmúltbeli távollétének okát.

Verstappené a 3. edzés, de a McLaren elvitte a show-t Szingapúrban

Ezúttal a másik Red Bull dominált, Vettel a 2., Hamilton a 3. lett, de a McLareneké a meglepetés.

F1: Ricciardo magabiztos, Vettel nem bízik az autójában

„Ez volt a gyerekkori álmom, évekig dolgoztam kőkeményen. Most meglesz a rekord és a trófea.”

F1: Ricciardo a leggyorsabb a szingapúri éjszakában

A Red Bull folytatta remeklését Szingapúrban, Daniel Ricciardo a korábbi pályacsúcsot majdnem két másodperccel megdöntve, legközelebbi riválisát (azaz csapattársát, Max Verstappent) közel hat tizeddel megelőzve zárta az élen a villanyfényes második szabadedzést. Lewis Hamilton hét tizeddel kapott ki az ausztráltól, míg Sebastian Vettel nem futott értékelhető kört az ultralágy gumikon, a lágy abroncsokon pedig 2.2 másodperces lemaradással csak a 11. lett.

F1: gyorsul a kölcsön – Sainz már Malajziában a Renault-ban?

Az AS információit ugyanakkor az érintettek egyelőre nem erősítették meg.

F1: A McLaren hibája a szakítás – Ecclestone

Az F1 korábbi első embere szerint a McLaren nem jár jobban a Renault erőforrásaival.

Ricciardo kezében a szingapúri siker kulcsa

Hamilton hét tizedet kapott, Vettel értékelhető kör nélkül zárt a második szabadedzésen.

F1: jövőre jön a McLaren-Renault és a Toro Rosso-Honda – hivatalos

Szingapúrban hét perc alatt minden a helyére került • Sainz a Renault-nál folytatja.

F1: Red Bullok és egy Ferrari a szingapúri élmezőnyben

A Mercedes remekül kezdte a Szingapúri Nagydíj első szabadedzését, amelyet még napfényes kora esti időszakban tartottak meg. Ám a Red Bull pilótái és a ferraris Sebastian Vettel is megelőzte Lewis Hamiltont és Valtteri Bottast, aki a tréning vége felé különösen szenvedett az elkopott gumikon.

A Red Bull és Vettel gyors, a Mercedes egyelőre küszködik

Hamiltonék jól kezdtek Szingapúrban, de az edzés végére elmaradtak a riválisoktól.

F1: még négy évig visszajár a mezőny Szingapúrba

Ez az első futamszerződés, amelynek tárgyalássorozatát a Liberty Media egyedül vitte végig.

F1: ki nem találná, ki lett Kubica új menedzsere

„Lewis Hamilton mellett Robert volt a másik legnagyobb riválisom karrierem során.”

F1: a Red Bull kíméletlen bátorságpróba elé állította pilótáit

Max Verstappent saját csapata szívatta meg Szingapúrban, de lehet, hogy végül magát is?

F1: Massa élvezi a versenyzést és tárgyal a folytatásról a Williamsnél

A brazil elárulta, mire van szüksége ahhoz, hogy hosszabbítson a Williams-istállóval.

F1: a Renault a Red Bullt is átküldi a Hondához – sajtóhír

Eddig lehetőség volt az osztrákoknak, hogy 2019-ben váltsanak – most nem maradt más választásuk.

F1: Valtteri Bottas jövőre is a Mercedesnél – hivatalos

Kiegyensúlyozott teljesítménye és fejlődőképessége meggyőzte az istálló vezetőit.

F1: a McLaren és a Honda döntött a szakításról – sajtóhír

Alonso így marad az F1-ben, a McLaren-Renault-nál – mit nyer a megállapodással a Toro Rosso?

F1: a Ferrari nagy esélye – Szingapúr számokban

Vettel az ötödik, Hamilton a harmadik győzelmére hajt az éjszakai versenyen.

F1: Sainz megy a Renault-hoz, szállítót vált a McLaren – sajtóhír

Az autosport.com információi szerint sorra dőlnek a dominók, s Alonso marad a McLarennél.

F1: „Kubica elviselhetetlen volt, nem érdemel második esélyt”

A korábbi F1-es pilóta nem túl elismerően nyilatkozott volt kollégájáról.

F1: az időmérők dönthetik el a világbajnokságot

A hátralévő helyszínekből csak egy-egy pálya kedvez egyértelműen a Ferrarinak, illetve a Mercedesnek.

F1: a McLaren motorszállítói döntésétől függhet Kubica visszatérése

Ha a McLaren és a Toro Rosso „motorszállítót cserél", az rossz hatással lehet Kubicára.