EURÓPA-LIGA 2019–2020
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ

H-CSOPORT
Espanyol (spanyol)–Ferencváros 1–1

Ludogorec (bolgár)–CSZKA Moszkva (orosz) 5–1
Következik (október 3.)

18.55:
Ferencváros–Ludogorec (bolgár)
18.55: CSZKA Moszkva (orosz)–Espanyol (spanyol)

A-CSOPORT
APOEL (ciprusi)–F91 Dudelange (luxemburgi) 3–4

Qarabag (azeri)–Sevilla (spanyol) 0–3
Következik (október 3.)
21.00:
 F91 Dudelange (luxemburgi)–Qarabag (azeri)
21.00: Sevilla (spanyol)–APOEL (ciprusi)

B-CSOPORT
FC Köbenhavn (dán)–Lugano (svájci) 1–0

Dinamo Kijev (ukrán)–Malmö FF (svéd) 1–0
Következik (október 3.)
21.00:
Lugano (svájci)–Dinamo Kijev (ukrán)
21.00: Malmö FF (svéd)–FC Köbenhavn (dán)

C-CSOPORT
FC Basel (svájci)–FK Krasznodar (orosz) 5–0
Getafe (spanyol)–Trabzonspor (török) 1–0

Következik (október 3.)
21.00:
 FK Krasznodar (orosz)–Getafe (spanyol)
21.00: Trabzonspor (török)–FC Basel (svájci)

D-CSOPORT
LASK (osztrák)–Rosenborg (norvég) 1–0

PSV (holland)–Sporting CP (portugál) 3–2
Következik (október 3.)
21.00:
Rosenborg (norvég)–PSV (holland)
21.00: Sporting CP (portugál)–LASK (osztrák)

E-CSOPORT
CFR Cluj (romániai)–Lazio (olasz) 2–1

Rennes (francia)–Celtic (skót) 1–1
Következik (október 3.)
21.00:
Lazio (olasz)–Rennes (francia)
21.00: Celtic (skót)–CFR Cluj (romániai)

F-CSOPORT
Standard Liege (belga)–Vitória Guimaraes (portugál) 2–0

Eintracht Frankfurt (német)–Arsenal (angol) 0–3
Következik (október 3.)
21.00:
 Vitória Guimaraes (portugál)–Eintracht Frankfurt (német)
21.00: Arsenal (angol)–Standard Liege (belga)

G-CSOPORT
Rangers (skót)–Feyenoord (holland) 1–0

FC Porto (portugál)–Young Boys (svájci) 2–1

Következik (október 3.)
18.55:
Feyenoord (holland)–FC Porto (portugál)
18.55: Young Boys (svájci)–Rangers (skót)

I-CSOPORT
Wolfsburg (német)–Olekszandrija (ukrán) 3–1

Gent (belga)–Saint-Étienne (francia) 3–2
Következik (október 3.)
18.55:
Olekszandrija (ukrán)–Gent (belga)
18.55: Saint-Étienne (francia)–Wolfsburg (német)

J-CSOPORT
Mönchengladbach (német)–Wolfsberger AC (osztrák) 0–4

Roma (olasz)–Istanbul Basaksehir (török) 4–0

Következik (október 3.)
18.55:
Wolfsberger AC (osztrák)–Roma (olasz)
18.55: Istanbul Basaksehir (török)–Mönchengladbach (német)

K-CSOPORT
Wolverhampton Wanderers (angol)–Sporting Braga (portugál) 0–1

Slovan Bratislava (szlovák)–Besiktas (török) 4–2

Következik (október 3.)
18.55:
 Sporting Braga (portugál)–Slovan Bratislava (szlovák)
18.55: Besiktas (török)–Wolverhampton Wanderers (angol)

L-CSOPORT
Manchester United (angol)–Asztana (kazah) 1–0

Partizan (szerb)–AZ (holland) 2–2

Következik (október 3.)
16.50:
Asztana (kazah)–Partizan (szerb)
18.55: AZ (holland)–Manchester United (angol)

A szürke mezes ferencvárosiak ponttal térnek haza Spanyolországból (Fotó: Szabó Miklós)