EURÓPA-LIGA 2018–2019
SELEJTEZŐ, 2. FORDULÓ
Magyar érdekeltségű párharcok
BUDAPEST HONVÉD–Progres Niederkorn (luxemburgi) vagy Qabala (azeri)
FERENCVÁROS vagy Maccabi Tel-Aviv (izraeli)–Radnicski Nis (szerb)/Sant Julia (andorrai) vagy Gzira United (máltai)
Sevilla (spanyol)–Neftci PFK (azeri) vagy ÚJPEST
A második kör mérkőzéseit július 26-án és augusztus 2-án rendezik.

SELEJTEZŐ, 1. FORDULÓ
VISSZAVÁGÓK (július 17–19.)
KEDD
BUDAPEST HONVÉD–FK Rabotnicski (macedón) 4–0 (Holender 6., 16., Danilo 63., 84. – az elsőt 11-esből)
Továbbjutott: a Budapest Honvéd, 5–2-es összesítéssel

Levszki Szófia (bolgár)–Vaduz (liechtensteini) 3–2
Továbbjutott: a Vaduz, 3–3-as összesítéssel, idegenben szerzett gólokkal
Shkupi (macedón)–Rangers (skót) 0–0

Továbbjutott: a Rangers, 2–0-s összesítéssel

SZERDA
18.00:
FK Zeljeznicar (bosnyák)–Narva Trans (észt)

CSÜTÖRTÖK
19.00: Maccabi Tel-Aviv (izraeli)–FERENCVÁROS
Az első mérkőzésen:
1–1
21.00: ÚJPEST FC–Neftci PFK (azeri)
Az első mérkőzésen: 1–3
19.00: Dinamo Tbiliszi (grúz)–DAC (szlovák)
Az első mérkőzésen: 1–1

15.00: FK Tobol (kazah)–Szamtredia (grúz)
15.00: Kajrat Almati (kazah)–Engordany (andorrai)
17.00: Viitorul Constanta (román)–Racing FC (luxemburgi)
17.00: Dinamo Minszk (fehérorosz)–Derry City (ír)
17.00: KF Laci (albán)–Anorthoszisz (ciprusi)
17.00: Gandzaszar (örmény)–Lech Poznan (lengyel)
17.00: Irtis Pavlodar (kazah)–Trakai (litván)
18.00: Nomme Kalju (észt)–Stjarnan (izlandi)
18.00: Szlavija Szófia (bolgár)–Ilves (finn)
18.00: Molde FK (norvég)–Glenavon FC (északír)
18.00: Gzira United (máltai)–Radnicski Nis (szerb)
18.30: Riga FC (lett)–CSZKA Szófia (bolgár)
18.30: Slovan Bratislava (szlovák)–Milsami Orhei (moldovai)
19.00: AIK (svéd)–Shamrock Rovers (ír)
19.00: Kesla FK (azeri)–Balzan (máltai)
19.00: Apollon Limassol (ciprusi)–Stumbras (litván)
19.00: Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz)–Connah's Quay (walesi)
19.00: Zalgiris (litván)–KÍ Klaksvík (feröeri)
19.00: Zaria Balti (moldovai)–Górnik Zabrze (lengyel)
19.00: Prishtina (koszovói)–CS Fola Esch (luxemburgi)
19.00: Vardar (macedón)–Pjunik (örmény)
19.00: Sarpsborg (norvég)–ÍBV (izlandi)
19.00: Häcken (svéd)–FK Liepaja (lett)
19.30: Nordsjaelland (dán)–Cliftonville (északír)
19.30: Progres Niederkorn (luxemburgi)–Qabala (azeri)
19.45: Beitar Jeruzsálem (izraeli)–Csihura Szacshere (grúz)
20.00: Luftëtari (albán)–Ventspils (lett)
20.00: FC Köbenhavn (dán)–KuPS (finn)
20.15: FK Sarajevo (bosnyák)–Bananc (örmény)
20.15: Maribor (szlovén)–FK Partizani (albán)
20.30: OFK Titograd (montenegrói)–B36 Tórshavn (feröeri)
20.30: Partizan Beograd (szerb)–Rudar Pljevlja (montenegrói)
20.30: Trencín (szlovák)–Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)
20.45: NK Osijek (horvát)–Petrocub (moldovai)
20.45: Coleraine (északír)–Szpartak Szubotica (szerb)
20.45: NSI Runavík (feröeri)–Hibernian (skót)
20.45: Tre Fiori (San Marinó-i)–Rudar Velenje (szlovén)
20.45: Dundalk (ír)–Levadia Tallinn (észt)
21.00: Domzale (szlovén)–Siroki Brijeg (bosnyák)
21.15: FH Hafnafjördur (izlandi)–Lahti (finn)

1. MÉRKŐZÉSEK (július 10–12.)

Rabotnicski Szkopje (macedón)–BUDAPEST HONVÉD 2–1 (P. Petkovszki 34., Sarkoszki 60., ill. Nagy G. 45+1.)
FERENCVÁROS–Maccabi Tel-Aviv (izraeli) 1–1 (Szpirovszki 61., ill. Atar 91.)
Neftci PFK (azeri)–ÚJPEST FC 3–1 (B. Dabo 24., 72., Mahmudov 92., ill. Nagy D. 9.)
Szamtredia (grúz)–FK Tobol (kazah) 0–1
Bananc (örmény)–FK Sarajevo (bosnyák) 1–2 (Ajvazjan 34., ill. Ahmetovic 16., E. Halilovic 21.)
Vaduz (liechtensteini)–Levszki Szófia (bolgár) 1–0 (M. Coulibaly 14.)
CS Fola Esch (luxemburgi)–Prishtina (koszovói) 0–0
KÍ Klaksvík (feröeri)–Zalgiris (litván) 1–2 (Bjartalid 60. – 11-esből, ill. Antal 41., Mbodj 92.)
Glenavon FC (északír)–Molde FK (norvég) 2–1 (Marshall 37., Daniels 59., ill. Hestad 36.)
Milsami Orhei (moldovai)–Slovan Bratislava (szlovák) 2–4
Levadia Tallinn (észt)–Dundalk (ír) 0–1

Engordany (andorrai)–Kajrat Almati (kazah) 0–3

Hibernian (skót)–NSI Runavík (feröeri) 6–1

DAC (szlovák)–Dinamo Tbiliszi (grúz) 1–1
Pjunik (örmény)–Vardar (macedón) 1–0

Ventspils (lett)–Luftëtari (albán) 5–0
Csihura Szacshere (grúz)–Beitar Jeruzsálem (izraeli) 0–0
FK Partizani (albán)–Maribor (szlovén) 0–1
Rudar Velenje (szlovén)–Tre Fiori (San Marinó-i) 7–0
Balzan (máltai)–Kesla FK (azeri) 4–1

Qabala (azeri)–Progres Niederkorn (luxemburgi) 0–2
Ilves (finn)–Szlavija Szófia (bolgár) 0–1
KuPS (finn)–FC Köbenhavn (dán) 0–1
Narva Trans (észt)–FK Zeljeznicar (bosnyák) 0–2
Trakai (litván)–Irtis Pavlodar (kazah) 0–0
Lahti (finn)–FH Hafnafjördur (izlandi) 0–3
FK Liepaja (lett)–Häcken (svéd) 0–3

Anorthoszisz (ciprusi)–KF Laci (albán) 2–1
Connah's Quay (walesi)–Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz) 1–3
Derry City (ír)–Dinamo Minszk (fehérorosz) 0–2
Petrocub (moldovai)–NK Osijek (horvát) 1–1
Stumbras (litván)–Apollon Limassol (ciprusi) 1–0

CSZKA Szófia (bolgár)–Riga FC (lett) 1–0
B36 Tórshavn (feröeri)–OFK Titograd (montenegrói) 0–0
Górnik Zabrze (lengyel)–Zaria Balti (moldovai) 1–0
ÍBV (izlandi)–Sarpsborg (norvég) 0–4
Racing FC (luxemburgi)–Viitorul Constanta (román) 0–2
Siroki Brijeg (bosnyák)–Domzale (szlovén) 2–2
Shamrock Rovers (ír)–AIK (svéd) 0–1
Rudar Pljevlja (montenegrói)–Partizan Beograd (szerb) 0–3
Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)–Trencín (szlovák) 0–2
Cliftonville (északír)–Nordsjaelland (dán) 0–1
Rangers (skót)–Shkupi (macedón) 2–0
Lech Poznan (lengyel)–Gandzaszar (örmény) 2–0
Szpartak Szubotica (szerb)–Coleraine (északír) 1–1
Radnicski Nis (szerb)–Gzira United (máltai) 4–0
Stjarnan (izlandi)–Nomme Kalju (észt) 3–0

Az első mérkőzéseket július 12-én, a visszavágókat július 19-én rendezik.

ELŐSELEJTEZŐ

1. MÉRKŐZÉSEK (június 26–28.)
Sant Julia
(andorrai)–Gzira United (máltai) 0–2
Europa FC (gibraltári)–Prishtina (koszovói) 1–1
Engordany (andorrai)–Folgore (San Marinó-i) 2–1
B36 Tórshavn (feröeri)–St Joseph's (gibraltári) 1–1
Birkirkara (máltai)–KÍ Klaksvík (feröeri) 1–1
Tre Fiori (San Marinó-i)–Bala Town (walesi) 3–0
Cefn Druids (walesi)–Trakai (litván) 1–1
A visszavágókat július 5-én rendezik meg.

VISSZAVÁGÓK
Bala Town (walesi)–Tre Fiori (San Marinó-i) 1–0
Továbbjutott: a Tre Fiori, 3–1-es összesítéssel
St Joseph's
(gibraltári)–B36 Tórshavn (feröeri) 1–1
Tj: a B36 Tórshavn, 2–2-vel, tizenegyesekkel (4–2)
Trakai (litván)–Cefn Druids (walesi) 1–0
Tj: a Trakai, 2–1-es összesítéssel
Prishtina (koszovói)–Europa FC (gibraltári) 5–0
Tj: a Prishtina, 6–1-es összesítéssel
Gzira United
(máltai)–Sant Julia (andorrai) 2–1
Tj: a Gzira United, 4–1-es összesítéssel
KÍ Klaksvík (feröeri)–Birkirkara (máltai) 2–1
Tj: a KÍ Klaksvík, 3–2-es összesítéssel
Folgore (San Marinó-i)–Engordany (andorrai) 1–1
Tj: az Engordany, 3–2-es összesítéssel

KULCSDÁTUMOK
Június 12.: az előselejtező sorsolása
Június 19.:
a selejtező 1. és 2. fordulójának sorsolása
Június 28.:
előselejtező, 1. mérkőzések
Július 5.: előselejtező, visszavágók
Július 12.:
selejtező, 1. forduló, 1. mérkőzések
Július 19.: selejtező, 1. forduló, visszavágók
Július 23.:
a selejtező 3. fordulójának sorsolása
Július 26.:
selejtező, 2. forduló, 1. mérkőzések
Augusztus 2.: selejtező, 2. forduló, visszavágók
Augusztus 6.:
a selejtező rájátszásának sorsolása
Augusztus 9.:
selejtező, 3. forduló, 1. mérkőzések
Augusztus 16.: selejtező, 3. forduló, visszavágók
Augusztus 23.: selejtező, rájátszás, 1. mérkőzések
Augusztus 30.: selejtező, rájátszás, visszavágók
Augusztus 31.: a csoportkör sorsolása, Monaco
Szeptember 20.: csoportkör 1. forduló
Október 4.: csoportkör 2. forduló
Október 25.: csoportkör 3. forduló
November 8.: csoportkör 4. forduló
November 29.: csoportkör, 5. forduló
December 13.: csoportkör, 6. forduló
December 17.: a 32-es tábla sorsolása
2019
Február 14.: a nyolcaddöntőbe jutásért, 1. mérkőzések
Február 21.: a nyolcaddöntőbe jutásért, 1. mérkőzések
Február 22.: a nyolcaddöntő sorsolása
Március 7.: nyolcaddöntő, visszavágók
Március 14.: nyolcaddöntő, visszavágók
Március 15.: a negyeddöntő sorsolása
Április 11.: negyeddöntő, 1. mérkőzések
Április 18.: negyeddöntő, visszavágók
Április 19.: az elődöntő párosításának és a döntő házigazdájának sorsolása
Május 2.: elődöntő, 1. mérkőzések
Május 9.: elődöntő, visszavágók
Május 29.: döntő, Olimpiai Stadion, Baki