EURÓPA-LIGA
CSOPORTKÖR, 5. FORDULÓ

A-CSOPORT

A VILLARREAL TOVÁBBJUT…
…ha győz
…ha ikszel és a Slavia nem nyer
…ha kikap, de a Slavia szintén kikap

AZ ASZTANA TOVÁBBJUT
…ha győz, és a Slavia nem nyer

A SLAVIA KIESIK
…ha nem nyer és az Asztana győz

A MACCABI KIESETT.

A-CSOPORT
17.00:
Asztana–Villarreal (Tv: Digi Sport1)
21.05: Maccabi Tel-Aviv–Slavia Praha

AZ A-CSOPORT ÁLLÁSA
1. Villarreal 4 2 2 7–3 +4  8
2. Asztana 4 2 1 1 7–4 +3  7
3. Slavia Praha 4 1 2 1 4–5 –1  5
4. Maccabi Tel-Aviv 4 1 3 0–6 –6  1


B-CSOPORT

A DINAMO KIJEV TOVÁBBJUTOTT.

A PARTIZAN TOVÁBBJUT
…ha nyer – jobb az egymás elleni eredménye a Skënderbeuval szemben

A YOUNG BOYS KIESIK
…ha kikap

A SKËNDERBEU KIESIK
…ha kikap
…ha ikszel és a Partizan nem kap ki
…ha a Partizan nyer – rosszabb az egymás elleni eredménye

B-CSOPORT
21.05:
Partizan Beograd–Young Boys
21.05: Skënderbeu–Dinamo Kijev

A B-CSOPORT ÁLLÁSA
1. Dinamo Kijev 4 3 1 9–5 +4  10
2. Partizan 4 1 2 1 5–4 +1    5
3. Young Boys 4 3 1 4–5 –1    3
4. Skënderbeu 4 2 2 2–6 –4    2


C-CSOPORT

A LUDOGOREC TOVÁBBJUT
…ha nyer
…ha ikszel, és a Hoffenheim nem nyer

A BRAGA TOVÁBBJUT
…ha nyer
…ha ikszel és az Istanbul Basaksehir nem nyer – jobb lesz a Hoffenheim elleni összevetése

A HOFFENHEIM KIESIK
…ha kikap
…ha ikszel és a Ludogorec nem veszít

A BASAKSEHIR KIESIK
…ha nem nyer

C-CSOPORT
21.05:
Ludogorec–Istanbul Basaksehir
21.05: Sporting Braga–Hoffenheim (Tv: Digi Sport2)

A C-CSOPORT ÁLLÁSA
1. Ludogorec 4 2 2 5–2 +3  8
2. Braga 4 2 1 1 5–5   0 7
3. Hoffenheim 4 1 1 2 6–6   0 4
4. Istanbul Basaksehir 4 2 2 3–6 –3  2



D-CSOPORT

A MILAN TOVÁBBJUT
…ha nyer
…ha ikszel és a Rijeka nem nyer

AZ AEK TOVÁBBJUT
…ha nyer és az Austria Wien nem győz

AZ AUSTRIA WIEN KIESIK
…ha nem nyer és az AEK győz

A RIJEKA KIESIK
…ha nem nyer

D-CSOPORT
21.05:
AEK Athén–HNK Rijeka
21.05: Milan–Austria Wien (Tv: RTL II)

A D-CSOPORT ÁLLÁSA
1. AC Milan 4 2 2 8–  3 +5  8
2. AEK Athén 4 1 3 4–  3 +1  6
3. Austria Wien 4 1 1 2 8–11 –3  4
4. HNK Rijeka 4 1 3 7–10 –3  3


E-CSOPORT

AZ ATALANTA TOVÁBBJUT
…ha nem kap ki
…ha az Apollon nem nyer

A LYON TOVÁBBJUT
…ha nem kap ki

AZ APOLLON KIESIK
…ha nem nyer

AZ EVERTON KIESETT.

E-CSOPORT
21.05:
Lyon–Apollon Limassol
21.05: Everton–Atalanta (Tv: Digi Sport1)

AZ E-CSOPORT ÁLLÁSA
1. Atalanta 4 2 2 8–  3 +5  8
2. Lyon 4 2 2 7–  3 +4  8
3. Apollon Limassol 4 3 1 5–  7 –2  3
4. Everton 4 1 3 3–10 –7  1



F-CSOPORT

A KÖBENHAVN TOVÁBBJUT…
…ha nyer

A SHERIFF TOVÁBBJUT
…ha nyer és a Lokomotiv Moszkva nem győz – jobb az egymás elleni mutató

A LOKOMOTIV MOSZKVA KIESIK
…ha nem nyer és a Sheriff győz

A ZLÍN KIESIK
…ha nem győz

F-CSOPORT
19.00:
Lokomotiv Moszkva–FC Köbenhavn
21.05: Sheriff Tiraspol–Zlín

AZ F-CSOPORT ÁLLÁSA
1. FC Köbenhavn 4 1 3 4–1 +3  6
2. Sheriff Tiraspol 4 1 3 3–2 +1  6
3. Lokomotiv Moszkva 4 1 2 1 5–3 +2  5
4. Zlín 4 2 2 1–7 –6  2


G-CSOPORT

AZ FCSB TOVÁBBJUTOTT, CSOPORTELSŐ LESZ
…ha nem kap ki

A VIKTORIA PLZEN TOVÁBBJUT
…ha nyer és a másik meccs iksz

A HAPOEL BEER-SEVA KIESIK
…ha nem nyer és a Viktoria Plzen győz

A LUGANO KIESIK
…ha nem nyer

G-CSOPORT
19.00:
Viktoria Plzen–FCSB
19.00: Lugano–Hapoel Beer-Seva (Tv: Digi Sport3)

A G-CSOPORT ÁLLÁSA
1. FCSB 4 3 1 8–  3 +5  10
2. Viktoria Plzen 4 2 2 9–  8 +1    6
3. Hapoel Beer-Seva 4 1 1 2 5–  7 –2    4
4. Lugano 4 1 3 6–10 –4    3


H-CSOPORT

AZ ARSENAL TOVÁBBJUTOTT, CSOPORTELSŐ LESZ
…ha nem kap ki
…ha kikap, de a másik meccs iksz

A CRVENA ZVEZDA TOVÁBBJUT
…ha nyer és a Köln nem győz

A BATE KIESIK
…ha veszít

A KÖLN KIESIK
…ha ikszel és a Crvena zvezda győz
…ha kikap és a másik meccs nem iksz

H-CSOPORT
19.00:
1. FC Köln–Arsenal (Tv: Digi Sport1)
19.00: BATE Boriszov–Crvena zvezda

A H-CSOPORT ÁLLÁSA
1. Arsenal 4 3 1 8–  3 +5  10
2. Crvena zvezda 4 1 2 1 2–  2   0   5
3. BATE Boriszov 4 1 1 2 6–10 –4    4
4. 1. FC Köln 4 1 3 6–  7 –1    3


I-CSOPORT

A SALZBURG TOVÁBBJUT
…ha győz
…ha ikszel és a Konyaspor nem nyer

A MARSEILLE TOVÁBBJUT
…ha győz és a Vitória nem nyer

A KONYASPOR KIESIK
…ha kikap

A VITÓRIA GUIMARAES KIESIK
…ha nem nyer és a Marseille győz

I-CSOPORT
19.00:
Red Bull Salzburg–Vitória Guimaraes
19.00: Konyaspor–Olympique Marseille

AZ I-CSOPORT ÁLLÁSA
1. Red Bull Salzburg 4 2 2 4–1 +3  8
2. Marseille 4 2 2 3–3   0 6
3. Vitória Guimaraes 4 1 1 2 4–5 –1
4
4. Konyaspor 4 1 1 2 2–4 –2
4



J-CSOPORT

AZ ÖSTERSUND TOVÁBBJUT
…ha nyer

A ZORJA TOVÁBBJUT
…ha győz és az Athletic kikap

AZ ATHLETIC BILBAO SORSA CSAK AZ UTOLSÓ FORDULÓBAN DŐLHET EL

A HERTHA KIESIK
…ha kikap

J-CSOPORT
19.00:
Athletic Bilbao–Hertha BSC (Tv: Digi Sport2)
19.00: Östersund–Zorja Luhanszk

A J-CSOPORT ÁLLÁSA
1. Östersund 4 2 1 1 5–3 +2  7
2. Zorja Luhanszk 4 2 2 3–5 –2  6
3. Athletic Bilbao 4 1 2 1 3–3   0 5
4. Hertha Berlin 4 1 1 2 3–3   0 4


K-CSOPORT

A LAZIO TOVÁBBJUTOTT ÉS CSOPORTELSŐKÉNT ZÁRT.

A NICE TOVÁBBJUT
…ha nyer

A ZULTE-WAREGEM KIESIK
…ha kikap

A VITESSE KIESIK
…ha nem nyer
…ha nyer és a másik meccs nem iksz

K-CSOPORT
19.00:
Lazio–Vitesse
19.00: Nice–Zulte Waregem

A K-CSOPORT ÁLLÁSA
1. Lazio 4 4 9–3 +6  12
2. Nice 4 2 2 9–5 +4    6
3. Zulte Waregem 4 1 1 2 4–8 –4    4
4. Vitesse 4 1 3 3–9 –6    1


L-CSOPORT

A ZENIT TOVÁBBJUTOTT, CSOPORTGYŐZTES LEHET
…nyer és a Real Sociedad kikap

A REAL SOCIEDAD TOVÁBBJUT
…ha nem kap ki

A ROSENBORG KIESIK
…ha nem nyer

A VARDAR KIESETT.

L-CSOPORT
19.00:
Rosenborg–Real Sociedad
19.00: Zenit–Vardar Szkopje

AZ L-CSOPORT ÁLLÁSA
1. Zenit 4 3 1 12–  3   +9  10
2. Real Sociedad 4 3 1 14–  3 +11    9
3. Rosenborg 4 1 1 2   5–  9   –4    4
4. Vardar Szkopje 4 4   1–17 –16    0