El: Kleinheisler csapata megszerezte az első pontját

2017.09.28. 18:50
Az Asztana 1–1-es döntetlent játszott a Slavia Prahával a labdarúgó Európa-liga csoportkörének 2. fordulójában.

Az összecsapás első találatát a kameruni Michael Ngadeu-Ngadjui szerezte a 18. percben – a Slavia védője egy beadás után fejelt a bal alsóba. Michael Ngadeu-Ngadjui szerezte a 18. percben – a Slavia védője egy beadás után fejelt a bal alsóba.

Nem sokkal a szünet előtt egyenlített az Asztana: a 42. percben Marin Tomasov értékesítette a lehetőségét, a kapusról kipattanó labdát tíz méterről a jobb alsóba bombázta (1–1).

A második félidőben helyzetek ugyan akadtak, de a csapatok nem találtak be, így maradt az 1–1. A Slaviának ezzel két forduló után négy, míg az Asztanának egy pontja van.

Kleinheisler László továbbra is sérült, ennek megfelelően nem volt ott az Asztana keretében.