El: az Espanyol otthon zakózott, a CSZKA és a Ludogorec nyert

B. L.B. L.
2019.09.01. 21:23
Mint beszámoltunk róla, a Ferencvárossal egy Európa-liga-csoportkörben szereplő Espanyol hazai pályán 3–0-s vereséget szenvedett a Granadától, a kvartett többi tagja viszont győzni tudott. A barcelonai gárda csupán a 19. a tabellán, 0–5-ös gólkülönbséggel.

Az orosz élvonalban a CSZKA Moszkva Lucenko szép passza után Leszovoj okos tekerése miatt a 10. percben hátrányba került, de Ahmetov becsúszásával gyorsan jött a válasz, a hajrához érve pedig Obljakov szabadrúgása után Gogoua fejesével a győzelmet is megszerezte az Arszenal Tula otthonában (1–2). Ezzel a sikerrel a fővárosi csapat 16 ponttal áll a 4. helyen, de csupán egy pontra van az éllovastól.

Bulgáriában a Ludogorec az első félidő közepén szerzett vezetést a Botev Vraca vendégeként,s 1–0-s sikerével átvette a vezetést a tabellán.

BULGÁRIA
8. FORDULÓ
Botev Vraca–Ludogorec 0–1
(Manolev 22.)
Az élmezőny állása: 1. Ludogorec 18 pont, 2. Levszki Szófia 17, 3. Lokomotiv Plovdid 14

OROSZORSZÁG
8. FORDULÓ

Arszenal Tula–CSZKA Moszkva 1–2 (Leszovoj 10., ill. Ahmetov 17., 74. Gogoua 74.)
Az élmezőny állása: 1. FK Krasznodar 17 (15–7), 2. Zenit 17 (10–3), 3. Rosztov 17 (14–11), 4. CSZKA Moszkva 16

SPANYOL LA LIGA
3. FORDULÓ
Espanyol–Granada 0–3 (Puertas 13., Fernández 68., Azeez 74.)CSZKA Moszkva Lucenko szép passza után Leszovoj okos tekerése miatt a 10. percben hátrányba került, de Ahmetov becsúszásával gyorsan jött a válasz, a hajrához érve pedig Obljakov szabadrúgása után Gogoua fejesével a győzelmet is megszerezte az Arszenal Tula otthonában (1–2). Ezzel a sikerrel a fővárosi csapat 16 ponttal áll a 4. helyen, de csupán egy pontra van az éllovastól.