BAJNOKOK LIGÁJA
17.30: A csoportkör sorsolása és UEFA Év Játékosa-díjátadó (Tv: M4, Sport 1, Eurosport)

EURÓPA-LIGA
SELEJTEZŐ, PLAYOFFKÖR, VISSZAVÁGÓK

19.00: VIDEOTON–Lech Poznan (lengyel) (Tv: M4)
Az első mérkőzésen: 0–3
16.45: Kajrat (kazah)–Bordeaux (francia)
Az első mérkőzésen: 0–1
18.00: Jablonec (cseh)–Ajax (holland)
Az első mérkőzésen: 0–1
18.00: Qarabag (azeri)–Young Boys (svájci)
Az első mérkőzésen: 1–0
18.00: Rubin Kazany (orosz)–Rabotnicski Szkopje (macedón)
Az első mérkőzésen: 1–1
19.00: HJK (finn)–FK Krasznodar (orosz)
Az első mérkőzésen: 1–5
19.30: Saint-Étienne (francia)–Milsami Orhei (moldovai)
Az első mérkőzésen: 1–1
19.30: Thun (svájci)–Sparta Praha (cseh)
Az első mérkőzésen: 1–3
20.00: Rosenborg (norvég)–Steaua Bucuresti (román)
Az első mérkőzésen: 3–0
20.00: Bröndby (dán)–PAOK (görög)
Az első mérkőzésen: 0–5
20.00: AZ (holland)–Astra Giurgiu (román)
Az első mérkőzésen: 2–3
20.00: Fenerbahce (török)–Atromitosz (görög)
Az első mérkőzésen: 1–0
20.00: Panathinaikosz (görög)–Qäbälä (azeri)
Az első mérkőzésen: 0–0
20.00: Hajduk Split (horvát)–Slovan Liberec (cseh)
Az első mérkőzésen: 0–1
20.30: Vojvodina (szerb)–Viktoria Plzen (cseh)
Az első mérkőzésen: 0–3
20.30: Standard Liege (belga)–Molde (norvég)
Az első mérkőzésen: 0–2
20.30: Red Bull Salzburg (osztrák)–Dinamo Minszk (fehérorosz)
Az első mérkőzésen: 0–2
20.30: Borussia Dortmund (német)–Odd (norvég)
Az első mérkőzésen: 4–3
20.45: Athletic Bilbao (spanyol)–MSK Zilina (szlovák)
Az első mérkőzésen: 2–3
20.45: Midtjylland (dán)–Southampton (angol)
Az első mérkőzésen: 1–1
21.00: Legia Warszawa (lengyel)–Zorja Luhanszk (ukrán)
Az első mérkőzésen: 1–0
22.30: Belenenses (portugál)–Rheindorf Altach (osztrák)
Az első mérkőzésen: 1–0

ATLÉTIKAI VB
A 6. VERSENYNAP PROGRAMJA (Tv: 12.15: M4; 12.30: Eurosport)
  3.30: Férfi diszkoszvetés, selejtező (A-csoport)
  3.35: Női magasugrás, selejtező
  3.40: Női 5000 m, előfutamok
  4.20: Női távolugrás, selejtező
  4.35: Férfi 1500 m, előfutamok
  4.50: Férfi diszkoszvetés, selejtező (B-csoport)
  5.15: Női 100 m gát, előfutamok
13.00: Női kalapácsvetés, döntő
13.05: Férfi 110 m gát, középdöntő (Baji Balázs)
13.10: Férfi hármasugrás, döntő
13.35: Női 200 m, középdöntő
14.05: Női 800 m, középdöntő
14.40: Női 400 m, döntő
14.55: Férfi 200 m, döntő

CSELGÁNCS
13.00:
világbajnokság, 4. nap, Asztana (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
Bajnokok Ligája

17.30: Kärpät Oulu–Krefeld Pinguine (Tv: Sport2)
Felkészülési mérkőzés
18.15: DAB–Ferencváros, Dunaújváros
18.00: Debrecen–Corona Brasov (romániai),Debrecen

KAJAK-KENU
9.00:
gyorsasági és parakenu ob, Szolnok

KERÉKPÁR
16.00:
spanyol körverseny, 6. szakasz (Tv: Eurosport) 

LÓSPORT
13.35: lóverseny, futam (Tv: Sport1)

TENISZ
19.00: WTA-torna, negyeddöntő, New Haven (Tv: Digi Sport1)
  1.00: ATP-torna, negyeddöntő, Winston Salem (Tv: Sport2)