Tömegsport: több mint 800-an az idei Fighters' Runon

MTI MTIMTI MTI
2013.04.28. 13:24
Több mint nyolcszáz versenyző állt rajthoz szombaton a Royal Vodka Fighters' Run elnevezésű kalandsport-rendezvényen, amelyen 7, illetve 14 kilométeres távon próbálhatták ki magukat az érdeklődők.

A szervezők vasárnapi tájékoztatása szerint a viadalon – amely helyenként katonai kiképzéssel felérő akadálysorral „fűszerezte” a futótávot – részt vett több között Pulai Imre olimpiai bajnoki kenus, Palkovics Krisztián korábbi válogatott jégkorongozó, illetve Kropkó Péter egykori Ironman is.

A 7 km-en győztes Mester Bálint tereptriatlonos nem kis hátrányból szerezte meg az első helyet, míg a 14 km-es viadalt Tóth Ádám nyerte meg. A hölgyeknél a rövidebb távon Pörneczi Kata, a hosszabbikon Poór Brigitta diadalmaskodott.