RIO 2016 – NYÁRI OLIMPIA
A tervezett élő közvetítések.

13.00: tollaslabda, evezés, atlétika, tenisz, ökölvívás, sportlövészet (Tv: M4 Sport)
13.00: tollaslabda, evezés, kézilabda (férfiak, Szlovénia–Németország), atlétika (Tv: M5)
18.00: vízilabda, nők, Magyarország–Egyesült Államok (Tv: M4 Sport)
20.00: vitorlázás, sportlövészet, kosárlabda (férfiak, Argentína–Brazília), tollaslabda, kerékpár, vívás, ökölvívás (Tv: M4 Sport)
22.00: vívás, súlyemelés, atlétika (Tv: M4 Sport)
22.30: vívás, kerékpár, tollaslabda, kerékpár (Tv: M5)
vasárnap 0.00: labdarúgás, férfiak, negyeddöntő: Dél-Korea–Honduras (Tv: M5)
vasárnap 2.00: atlétika (Tv: M5)
vasárnap 3.00: úszás, elődöntők, döntők (Tv: M4 Sport)
vasárnap 3.00: labdarúgás, férfiak, negyeddöntő: Brazília–Kolumbia (Tv: M5)

MIKOR LÁTHATUNK MAGYAR SPORTOLÓKAT? A TELJES NAPI PROGRAMRA KATTINTVA ITT MEGTUDHATJA!

 

KIEMELT FUTBALLPROGRAM

NB I
5. FORDULÓ

18.00: Újpest–Gyirmót FC Győr
18.00: Videoton–Mezőkövesd
18.00: Bp. Honvéd–Paks
18.00: Haladás–DVTK
18.00: DVSC–MTK (Tv: M5)
20.30: Ferencváros–Vasas (Tv: M5)

NB III
2. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

16.00: Tállya–Jászberény
17.30: Hajdúböszörmény–ESMTK
17.30: Rákosmente–Monor
19.00: REAC–Tiszaújváros
KÖZÉPCSOPORT
17.30: Pécsi MFC–Hódmezővásárhely
17.30: Mórahalom–Dunaújváros
17.30: Szekszárd–Komló
17.30: Gyula–Szentlőrinc
17.30: Dabas-Gyón–Pénzügyőr
NYUGATI CSOPORT
17.30: Sárvár–Kaposvár
17.30: Diósd–Veszprém
17.30: Csorna–Csepel
18.00: ETO FC Győr–Andráshida
19.00: Ajka–Érd

ANGOL PREMIER LEAGUE
1. FORDULÓ

13.30: Hull City–Leicester City (Tv: Spíler Tv)
16.00: Burnley–Swansea City
16.00: Crystal Palace–West Bromwich Albion
16.00: Everton–Tottenham Hotspur (Tv: Spíler Tv)
16.00: Middlesbrough–Stoke City
16.00: Southampton–Watford
18.30: Manchester City–Sunderland (Tv: Spíler Tv)

FRANCIA LIGUE 1
1. FORDULÓ

17.00: Bordeaux–Saint-Étienne (Tv: DIGI Sport1)
20.00: Montpellier–Angers (Tv: DIGI Sport2)
20.00: Dijon–Nantes
20.00: Caen–Lorient
20.00: Metz–Lille (Tv: DIGI Sport3)

 

TOVÁBBI FUTBALLKÖZVETÍTÉSEK

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
14.30: Bayer Leverkusen–Real Sociedad (Tv: Sport1)
18.00: Hertha BSC–Napoli (Tv: Sport2)
18.30: Carranza-kupa, a 3. helyért. Atlético Madrid–Nigeria All Stars (Tv: Sport1)
21.30: Carranza-kupa, döntő, Cádiz–Málaga (Tv: Sport1)

CHAMPIONS CUP
20.00: Internazionale–Celtic (Tv: DIGI Sport1)

SKÓT PREMIER LEAGUE
13.10: Dundee–Rangers (Tv: DIGI Sport2)

MLS
vasárnap 1.00: New York Red Bulls–Montreal Impact (Tv: Eurosport2)

 

TOVÁBBI SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS KIEMELT SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
vasárnap 2.00: NFL, előszezon, Los Angeles Rams–Dallas Cowboys (Tv: Sport2)

GYORSASÁGIMOTOROS-VB
8.55: Osztrák Nagydíj, Moto3, 3. szabadedzés (Tv: DIGI Sport1)
9.50: Osztrák Nagydíj, MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: DIGI Sport1)
10.50: Osztrák Nagydíj, Moto2, 3. szabadedzés (Tv: DIGI Sport1)
12.30: Osztrák Nagydíj, Moto3, időmérő (Tv: DIGI Sport1)
13.25: Osztrák Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: DIGI Sport1)
14.10: Osztrák Nagydíj, MotoGP, időmérő (Tv: DIGI Sport1)
15.00: Osztrák Nagydíj, Moto2, időmérő (Tv: DIGI Sport1)

KERÉKPÁR
13.00: Arctic Race of Norway, 3. szakasz (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
Férfi felkészülési torna, Kolozsvár

18.30: Magyarország–Románia

TENISZ
5.00: ATP-torna, 1. elődöntő, Los Cabos (Tv: Sport1)
7.00: ATP-torna, 2. elődöntő, Los Cabos (Tv: Sport1)

LÓSPORT
15.00: Lóverseny, futam (Tv: SportM)