MOB: szerkesztőségünkben járt Kulcsár Krisztián

Folytatódik a MOB és a Nemzeti Sport évszázadosnak mondható együttműködése.

Sznúker: még csak 11 a magyar tehetség, de úgy lök, mint a nagyok

Révész Bulcsút a világbajnok Shaun Murphy is dicsérte, a jövő egyik nagy játékosának tartja.

Ajánló: így vehet részt nevezési díj nélkül a Balaton-átúszáson

A hétvégi futógáláról és a fallabdázás egészségjavító hatásáról is olvashatnak a Csupasporton.

Torna: hat magyar indul az eszéki világkupán

Kovács Zsófia, Böczögő Dorina, Makra Noémi, Kállai Zoltán, Boncsér Krisztián és Kardos Botond indul.

Nagy Sportágválasztó: a vitorlázás és a hőlégballonozás is bekerült

A hét végén 101 sportág képviselőjével találkozhatnak az érdeklődők.

Szabadidő: több mint kétezren a Keszthelyi Kilométereken

A legnépesebb mezőny a félmaratonit futóké volt.

Sznúker: Fantasztikus volt Budapesten – Shaun Murphy

A brit világbajnok minden képzeletét felülmúlta az, ami a III. Magyar Sznúkergálán fogadta.

Kick-box vk: tíz magyar arannyal zárult a budapesti viadal

A 38 ország versenyzőit felvonultató viadal éremtáblázatán Magyarország végzett az első helyen.

Ajánló: –25 fok, süvöltő szél, hóesés és küzdelem a hegyen

Az öt esztendeje elhunyt Erőss Zsolt és Kiss Péter emlékére bronztáblát helyezett el.

Crossfit: óriási magyar siker, Horváth Laura ott lesz a vb-n!

Az összetettbeli második helyezésével jutott ki az Egyesült Államokban sorra kerülő versenyre.

Vívó-vk: negyedik lett a magyar férfi kardcsapat Madridban

A legjobb négy között a mieink 45–35-ös vereséget szenvedtek az olaszoktól és az oroszoktól.

Torna: két magyar arany a nemzetközi emlékversenyen

Dévai Boglárka ugrásban, Kovács Zsófia talajon nem talált legyőzőre.

Sportsikereket! – Deák Zsigmond publicisztikája

ALAPVONAL. Inkább „kimozgom” magamból a feszültséget, mintsem hogy betokosodjon, s részemmé váljon a gyűlölet. A sport erre is jó módszer, tessék elhinni!

Torna: a Postás és Kovács Zsófia győzött

A verseny vasárnap folytatódik Kiskunfélegyházán.

Birkózás: Sastin Marianna aranyéremmel tért vissza

Kisfia születése után három és fél hónappal lett újra országos bajnok.

Triatlon: kettős tiszaújvárosi siker a klubcsapat ob-n

A férficsapat időeredménye 54:33 perc, a nőké 1:04:06 óra.

Kick-box vk: öt magyar aranyérem szombaton

Busa Andrea duplázott, mellette Veres Roland, Görbics Gábor és Schersing András is aranyérmes.

Nemzeti Vágta: Nagy Arnold győzött a Vajdaságban

A Nemzeti Vágta délvidéki előfutamára húsz délvidéki település nevezte be lovát és lovasát.

Sznúker: a vb-győztes parádézott, két 147-es brék Budapesten

„Ez a gála örökre emlékezetes lesz számomra. Ennél jobbat aligha tudok nyújtani.”

Triatlon: Bicsák és Kovács is negyedik az asztanai vk-n

Bicsák 1:37:45 órás eredménnyel ért célba, Kovács 1:58:07 óra teljesítette a távot.

Képek: óriási luxus, McGregor Marbellában vesz nyaralót

A világ talán legismertebb ketrecharcosa 1.3 millió fontért vásárol magának egy luxusvillát.

Így változtatta meg egy fotó a tehetséges sportolólány életét

Ígéretesen induló karrier, zaklatás, bujkálás és félelem, maradandó hegek és az út a boldogságig.

Sakk: a kihívó kínai Csü Ven-csün a női világbajnok

Csü Ven-csün a 17. női világbajnok, egy év múlva meg kell védenie a címét a kieséses rendszerű vb-n.

NS: csak hétfőn nem jelenik meg a nyomtatott újság

Természetesen honlapunk mindennap friss hírekkel várja a kedves olvasókat.

Ajánló: miért fordul vissza annyiszor Klein Dávid a világ legmagasabb hegyein?

Tizennyolc expedícióban vett részt a Himaláján, s akárhogy nézzük, ebből csak négy volt sikeres.

Torna: Kiskunfélegyházán kezdődik a nők szezonja

Újra versenyez a sérüléséből felépülő Makra Noémi és Böczögő Dorina.

Birkózás: „Imádkoztam az Eb előtt, Isten megsegített”

Nagy Mihály még most is nehezen hiszi el, hogy dobogóra állhatott – az Eb-ért testvérével is meg kellett küzdenie.

NS: Lukács Viktóriáéknak ízlett a strucctojásrántotta – péntek

A Nemzeti Sport pénteki számából ajánljuk.

Darts PL: sorozatban harmadszor Van Gerwen a győztes

A holland egészen elképesztő játékot produkált az élete első nagy döntőjét vívó Michael Smith ellen.

Birkózás: tus 28 másodperc alatt, Szél Anna kadét Eb-győztes

A magyarok egy arany- és két ezüstérmet nyertek a szkopjei kadét birkózó Európa-bajnokság női versenyében.