Motokrossz: Szvoboda negyedik hellyel búcsúzott kategóriájától

Fejbúbig érő sárban fejeződött be a cseh motokrosszbajnokság 2017-es idénye.

MotoGP: Rossi már körözött, visszatér a hétvégén?

A Yamaha-csapat közlése szerint az olasz klasszis legkésőbb szerda estig eldönti, rajthoz áll-e Alcanizban.

Ralikrossz: Kiss Pál Tamás 3. lett az Európa-bajnokságon

A magyar sportoló a lettországi szezonzárón is 3. lett a szakág legerősebb kategóriájában.

Kamion Eb: Kiss Norbert ötödik és harmadik Zolderben

Az első futamot az ötödik, a másodikat pedig a harmadik helyen zárta a kétszeres Európa-bajnok Kiss Norbert a gyorsasági kamion Eb belgiumi versenyhétvégéjének vasárnapi napján.

Motorcsónak: Havas Attila nyerte a Formula 500-as vb-t

Havas Attila nyerte meg vasárnap a gyorsaságimotorcsónak-világbajnokság Formula 500-as kategóriájának olaszországi versenyét, ezzel összetettben is megszerezte a győzelmet.

Videó: égő motorja lángjain csúszott végig a világbajnok

A brit motoros alkarja súlyosan megégett, egy ujja pedig eltört a baleset során.

MotoGP: Rossi Aragóniában sem versenyez, megvan a helyettese

A 24 éves versenyző korábban még soha nem indult futamon a MotoGP-ben.

MotoGP: Márquez győzelmével utolérte Doviziozót

A spanyol az utolsó körben mutatta be a győzelmet jelentő előzést.

MotoGP: Márquez elesett, Vinalesé a pole Misanóban

A vb első három helyezettje indul az első három rajtpozícióból a San Marinó-i Nagydíjon.

Gyorsasági motor: nem ugrik be senki Valentino Rossi helyére

A japán gyár hétfői bejelentése szerint így csak Maverick Vinales lesz ott a misanói versenyen.

Red Bull Air Race: Sonka győzelmével az élre repült

Porto után legközelebb a németországi Lausitzban, szeptember 16-17-én versenyeznek a pilóták.

Kamion Eb: Kiss Norbert egy 4. és egy 5. helyet szerzett

A magyar pilóta az összetett pontverseny negyedik helyén áll.

Kamion Eb: Kiss harmadik hellyel kezdett Csehországban

A második futamot technikai hiba miatt nem tudta befejezni, így az utolsó, 17. helyen végzett.

MotoGP: megműtötték Rossit, várhatóan 30-40 nap múlva tér vissza

Az orvosi tájékoztatás szerint a várható gyógyulási idő 30-40 nap.

MotoGP: Valentino Rossi eltörte a lábát

Az olasz versenyző elmozdult sípcsont- és szárkapocscsonttörést szenvedett.

Motorsport: osztrák bajnoki futamot nyert Gyutai Adrián

„Nagyon örülök a futamgyőzelemnek, mert számomra ez az első ebben a kategóriában.”

MotoGP: Márquez motorja elfüstölt, Dovizioso nyert, és újra vezet

Piros zászló vetett véget a 100. Moto3-as futamnak, emlékezetes jubileumi versenyt láthattunk.

Kamion Eb: Kiss kiesett az utolsó mogyoródi futamon

A hatodik körben a magyar versenyző műszaki hiba miatt feladni kényszerült a küzdelmet.

Kamion Eb: Lacko nyert, Kiss a pole-ból rajtolva második lett

A kamion Eb mogyoródi hétvégéje 16 órakor a negyedik, utolsó futammal zárul a Hungaroringen.

Kamion Eb: magyar öröm a Hungaroringen – képgaléria

Kiss Norbert megnyerte az első futamot, majd egy műszaki probléma miatt kiállni kényszerült a másodikon.

Kamion Eb: ütközött és kiesett Kiss Norbert a Hungaroringen

Vasárnap is két futamot rendeznek majd Mogyoródon.

MotoGP: csak Márquez képes elesni és motoron maradni egyszerre

Valentino Rossi a második • A Moto2-ben Pasini, a Moto3-ban pedig Fenati volt a leggyorsabb.

Kamion Eb: rajt-cél győzelmet aratott Kiss a Hungaroringen

A 32 éves szombathelyi pilóta mögött a négyszeres Eb-győztes Jochen Hahn végzett másodikként.

MotoGP: ha motorcsere van, akkor veszély is van

„Bárki mással történik ez, annak mindkét lába eltört volna és kificamodott volna a válla.”

Motokrossz: honfitársunk hét éve küzdött ezért – megnyerte!

Szvoboda Bence Európa egyik legnívósabb bajnokságát nyerte meg.

Rali: észt győzelem, változás a pontverseny élén

Az eddig vezető Neuville kiesett Németországban, így Ogier átvette a vezetést a vb-n.

Kamion Eb: Győzelmi esélyekkel jövünk a Hungaroringre – Kiss

Kiss Norbert négy forduló, vagyis 16 futam után az összetett második helyén áll a cseh Adam Lackótól 43 ponttal elmaradva.

Motokrossz: Szvoboda első magyarként szerezhet cseh bajnoki címet

A 25 éves versenyző a nemzetközi cseh MX2-es bajnoki címet nyerheti el Stribróban.

Kamion Eb: Kiss Norbert kamionja darabokban, készülnek a Hungaroringre

„Négyéves projektbe vágtunk bele, és már az előző évben is volt eredményünk, amelyre nem számítottunk.”

MotoGP: Elküldtem Marcot melegebb éghajlatra – Dovizoso

A MotoGP ma is megmutatta, hogy miért a legizgalmasabb és legjobb világbajnoki sorozat.

Tereprali: Al-Attijah negyedszer, Svitko először!

A kétszeres Dakar-győztes inni is elfelejtett, annyi dolga akadt.

MotoGP: Dovizioso nyerte a nagy csatát Spielbergben

A Ducatival versenyző Andrea Dovizioso sikerével zárult a gyorsaságimotoros-világbajnokság Osztrák Nagydíja. Az olasz pilóta két spanyol, Marc Márquez és Dani Pedrosa előtt végzett a sok előzéssel tarkított száguldásban.

Tereprali: késhegyre menő veszprémi csata világklasszisokkal

A legjobb magyar Lónyai Pál, aki a kilencedik helyről várja a záró napot a vk-futamon.

MotoGP: Marc Márquez sorozatban harmadszor a pole-ban

A gyorsaságimotoros-világbajnokság Ausztriában, a Red Bull Ringen folytatódik ezen a hétvégén, szombaton az időmérőket rendezték mindhárom kategóriában.

„A terepraliban sok az improvizálás, fogalmad sincs arról, mi következik a kanyar után”

„Az ember minden versenyen tanul valamit, hiszen különböző körülményeket, pályákat, versenyeket ismer meg.”

„Bármilyen autóval is érkezem ide, győzni jövök”

„Olimpiai bajnok akarok lenni” – exkluzív interjú a kétszeres Dakar-győztes Nasszer al-Attijah-val.

WTCC: három év után visszatér a makaói pilóta – már Kínában!

A korábban húsz futamon induló versenyző két hétvégén vezetheti a harmadik Lada Vestát.

MotoGP: két bokszutcabaleset is volt a Cseh Nagydíjon – videó

„Miért kéne elengednem azt, aki 5 másodperccel mögöttem volt a pályán, így később ér a motorjához?”

Motokrossz: Szvoboda nagyot mentett Kaplicében

A magyar versenyzőt öt pont választja el első cseh bajnoki címétől.