DTM: Michelisz rajthoz áll a Hungaroringen a betétfutamon

Hű marad a márkához, a TCR-viadalon egy Honda Civic TCR volánja mögé ül.

WTCC: Michelisz a végén odalépett – pole pozíció!

Az első kör után még csak a hatodik helyen állt a Honda magyar pilótája.

WTCC: így állítanak emléket Haydennek Micheliszék – fotó

A pénteki szabadedzésen pályacsúcsot döntött a Volvo pilótája, a Honda magyarja második lett.

MotoGP: Valentino Rossi kórházban töltötte az éjszakát

Az olasz versenyző a hírek szerint megúszta törés nélkül a balesetét.

WTCC: Michelisz száguldott, épphogy megúszta a balesetet

A Honda magyar pilótájának 8:43.255-ös körideje volt a legjobb a Nürburgringen.

MotoGP: ezzel a képpel búcsúzott Rossi Nicky Haydentől

„Nehéz szavakat találni, csak hatalmas ürességet érzek…”

Indy 500: a korábbi F1-es pilóta elhagyhatta a kórházat

Szombaton súlyos balesetet szenvedett a legendás autóverseny első időmérőjén.

Nicky Hayden, a szívek bajnoka

A legtöbb rajtelsőségért járó BMW sportautót eladta, és a szerelők között szétosztotta a pénzt.

Indy 500: Alonso már a versenyre készült az utolsó teljes edzésen

Fernando Alonsóéknak már csak az apró részletek összeillesztése van hátra a vasárnapi futamig.

Indy 500: fegyveres rablás áldozata lett az edzéselső

A vasárnap pole pozíciót szerző Scott Dixont feleségével és Dario Franchittivel együtt rabolták ki.

Gyász: elhunyt a korábbi világbajnok Nicky Hayden

Múlt szerdán gázolta el egy személygépkocsi Olaszországban kerékpározás közben.

Indy 500: Alonso motorcsere után az 5. rajthelyen

A vasárnapi időmérőn Scott Dixon 21 éve nem látott idővel szerezte meg a pole pozíciót.

Indy 500: vége Bourdais évének – megvan a helyettese a futamra

A szombaton nagy balesetet szenvedő francia több mint 365 km/h-s sebességgel csapódott a korlátnak.

Rali-vb: az éllovas Ogier nyert Portugáliában

A címvédő a második futamgyőzelmét aratta idén.

MotoGP: dráma Le Mans-ban – Rossi az utolsó körben bukta el a győzelmet

Az olaszhoz hasonlóan Marc Márquez is kicsúszott • Elképesztő tömegbaleset a Moto3-ban.

Rali ob: a címvédő Herczig Norbert volt a leggyorsabb

A címvédő Herczig Norbert, Bacigál Igor kettős nyerte a Szombathelyen és környékén rendezett, vasárnap befejeződött Iseum-ralit, az országos bajnokság harmadik futamát.

Moto3: óriási tömegbukás a futam második körében – videó

Nem valószínű, hogy történt már valaha hasonló eset a gyorsaságimotoros-világbajnokság történetében, amikor a mezőny fele pár másodpercen belül a sóderágyban végezte volna.

Indy 500: Alonso küzdhet a pole-ért, Bourdais összetörte magát

Seabstien Bourdais-t megműtötték, nincs életveszélyben. Alonso további javulást ígér ma estére. Videók.

MotoGP: megúszta a horrorbukást, a motor nem – videó

A Yamaha szerezte meg az első sort Le Mans-ban a Francia Nagydíjon.

Indy 500: növelték a tempót, Alonso ismét 4. lett – videó

A balesetekkel és esőszünettel tarkított edzés után már az időmérő következik.

MotoGP: továbbra is életveszélyes Hayden állapota

Rossi: Csak annyit tehetünk, hogy drukkolunk neki • Dovizioso: Nem mi irányítjuk a sorsunkat.

Indy 500: Életem legrémisztőbb köreit teszem meg – Alonso

Alonso eddigi leggyorsabb körét futotta • Newgarden balesete borzolta a kedélyeket – videó.

Indy 500: Fernando Alonso 4. lett az újabb teszten

A harmadik Indy 500-as gyakorlónapon a spanyol már az autó finombeállításait próbálgatta.

MotoGP: Hayden továbbra is életveszélyben, nem tudják műteni

A legnagyobb problémát a versenyző fejsérülése és a fejében keletkezett ödéma jelenti.

MotoGP: súlyos baleset érte a korábbi világbajnokot – az életéért küzdenek az orvosok

Nicky Haydent kerékpáredzés közben gázolták el, és egyelőre nincs műthető állapotban.

Indy 500: Alonso volt a legszorgosabb a második tesztnapon

A spanyol viszonylag gyorsan hozzászokott a forgalomhoz: parádés dupla előzést mutatott be.

Kamion Eb: már árulják a jegyeket a Hungaroringre

„Arra készülünk, hogy a családok minden tagjának nyújtsunk kikapcsolódási lehetőséget.”

Indy 500: gond volt a McLarennel Alonso első edzésén

Az Indy 500 első edzésén Alonso volt a legjobb újonc, de a tréning végén szerelni kellett az autóját.

WTCC: „Bármit megteszünk, hogy Norbit felvidítsuk”

Üzenetek a magyar szurkolók Michelisz Norbertnek a WTCC hungaroringi versenyhétvégéje után.

Világbajnok pólókapus és öccse könnyes ölelése a Hungaroringen

Nagy Viktor a helyszínen szurkolt öccsének a túraautó-világbajnokság hétvégi futamain.

Videó: óriási NASCAR-baleset, mindhárman megúszták

A 43-as rajtszámmal versenyző Aric Almirola nagy sebességgel csapódott Joey Logano autójába vasárnap Kansasban. A 33 éves Almirola kocsijának a tetejét ki kellett vágni, úgy mozdították ki a járműből. Szerencséjére csupán néhány csigolyája sérült meg, és már ki is engedték a kórházból, ám további vizsgálatok várnak rá. A másik két pilóta karcolásokkal úszta meg a balesetet.

Indy 500: hivatalos a nevezési lista, Alonso is rajta

A kétszeres F1-es világbajnok újra együtt versenyez Juan Pablo Montoyával és Szato Takumával.

Ralikrossz Eb: Szabó Krisztián nem jutott döntőbe Belgiumban

A magyar versenyző összetettben visszacsúszott az ötödik helyre.

Kamion Eb: Kiss Norbert 10. hellyel és egy ponttal zárt

A 32 éves szombathelyi pilóta a délelőtti időmérő edzésen a harmadik rajtkockát szerezte meg.

Videó: felrobbant Laverty motorja a Superbike vb-n

Elképesztő, ám szerencsés kimenetelű bukást hozott a Superbike Világbajnokság Imolában rendezett versenye.

WTCC: Michelisz negyedik a hungaroringi főversenyen

A peches első futam után sikerült a javítás a hazai közönség előtt versenyző Michelisz Norbertnek a túraautó-világbajnokság (WTCC) főversenyén a Hungaroringen. Az első helyet a marokkói Mehdi Bennani szerezte meg a Citroënnel.

WTCC: Micheliszért fél körig izgulhattunk az első futamon

A magyar pilóta ötkörös hátrányban ért célba • A főversenyen javított, és bejött a negyedik pozícióban.

Kamion Eb: Kiss második és hatodik az idény első futamain

Kiss ezzel 15 pontot szerzett, és összetettben az ötödik helyen áll.

WTCC: Michelisz hatodik lett a hungaroringi időmérőn

Ahogy tavaly, úgy most is éppen kicsúszott az első ötből, amelybe egy Honda sem került be.

WTCC: a Honda megjavult, a 2. edzésen Michelisz zárt az élen

Az esőben mindenkinél gyorsabb volt a vb-menő • Nagy Dániel a 9. helyen zárt • Időmérő 14-kor.