MotoGP: újabb halasztások, új naptárnak még nincs értelme

„Mindent megteszünk, hogy a lehető legkevesebbet kelljen változtatni az idény második felén.”

MotoGP: Iannone 18 hónapos eltiltást kapott doppingvétségért

Az olasz versenyző természetesen fellebbez az ítélet ellen.

WTCR: a Hyundai megmutatta Micheliszék idei autóját

A WTCR 2020-as idénye jó esetben június elején rajtol a Slovakiaringen.

MotoGP: Márquez győzött az első virtuális futamon – Álex Márquez

Tíz aktív MotoGP-pilóta mérkőzött meg egymással testben otthon, lélekben a mugellói versenypályán.

Kamion Eb: Kiss Norbert négy év után csapatot vált

A 34 éves pilóta hamarosan jelentkezni fog az új együttesével.

Autósport: augusztus végére halasztották az Indy 500-at

A verseny 350 ezer nézővel a világ legnagyobb egynapos sporteseménye.

WTCR: most bárki kiállhat Michelisz ellen a Hungaroringen!

Indul az e-WTCR, és a profi pilóták mellett most tényleg bárki ott lehet a mezőnyben!

Tokió 2020: a japán miniszterelnök az egyéves halasztást javasolta, a NOB egyetért vele

Úgy tűnik, a japán kormány is beállt az olimpia elhalasztását támogatók közé.

Autósport: Nagy Dániel Michelisz Norbert tavalyi csapatánál folytatja

A 22 éves versenyző a TCR Europe versenysorozatban lesz az olasz csapat alkalmazottja.

Koronavírus: hogyan írja át a járvány a 2020-as idényt az autósportban?

Futamok törlése, halasztások, a versenyrendszerek átalakítása – a jelenlegi helyzet ezt a sportágat sem kímélte.

E-sport: elképesztő befutó a virtuális Nascar-futamon – videó

Vasárnap a Formula–1-hez hasonlóan a Nascarban is virtuális versenyt rendeztek.

Videó: kutyák versenyét közvetítette az amerikai kommentátor

Ezúttal a Motor Racing Network munkatársa vágott bele egy különleges közvetítésbe.

Videó: így vágta le versenytársa-unokaöccse haját a WTCR-pilóta

A bajnokság tavalyi 3. helyezettjének munkájával azonban unokaöccse nem volt éppen megelégedve.

WTCR: a németországi hétvégét is törölték a koronavírus miatt

A nürburgringi futamokat Portugáliában és Ausztriában „pótolják".

WTCR: Michelisz él a lehetőséggel, 1-es rajtszámra vált

A túraautó-világkupa 2019-es győztese úgy döntött, lecseréli az ötöst.

Autósport: április 30-ig minden magyar verseny törölve

Az MNASZ elnöksége 2020. április 15-én újraértékeli a fennálló helyzetet és megteszi a szükséges további intézkedéseket

Michelisz: Rettenetesen vártam a hungaroringi futamot…

A Hyundaijal hosszabbító magyar versenyző egyelőre nem tudja, mikor kezdődhet el az idei WTCR-sorozat.

WTCR: eljött a pillanat, Michelisz hosszabbított – hivatalos

„A tavaly megnyert bajnoki cím után boldogan folytatom 2020-ban is a Hyundai kötelékében.”

Koronavírus: adománygyűjtésbe kezdett Valentino Rossi

Valentino Rossi adománygyűjtést kezdeményezett, amivel a kórházaknak segít a koronavírus elleni harcban.

Rali-vb: a hatszoros világbajnok nyert Mexikóban

„Szívesebben ünnepeltem volna más körülmények között az első győzelmemet a Toyotával.”

Formula E: két hónapra felfüggesztették a szezont – hivatalos

Alejandro Agag: „Eljött az idő, hogy felelősségteljes lépéseket tegyünk.”

Hungaroring: WTCR – törölve, kamion Eb – halasztva

A veszélyhelyzetre tekintettel törölték az április 25-26-ára tervezett Super Racing Fesztivált.

Autósport: törlések helyett halasztásokra készülnek itthon

„Bízunk abban, hogy akár már április végétől vagy május elejétől lesz lehetőségünk versenyeket rendezni”

MotoGP: Jerez előtt már biztosan nem indul el a szezon

Lassan már az a hír, ha nem kell újabb futamot halasztani a koronavírus terjedése miatt.

MotoGP: újabb futamot halasztottak el a koronavírus miatt

Az austini Amerikai Nagydíjat nem április elején rendezik meg, hanem novemberben.

Autósport: vezetéstechnikai tréninget tartott Keszthelyi Vivien

Különleges vezetéstechnikai tréninget tartott nőnap alkalmából a Hungaroringen.

MotoGP: viszlát valamikor, valahol...

Albert Arenas tökéletes utolsó köre a Moto3-ban, könnyes pillanatok a Moto2-ben.

MotoGP: japán és spanyol siker a csonka nyitófutamon

A Moto2-ben és a Moto3-ban rendeztek versenyt Katarban, a királykategóriában nem.

MotoGP: kaliforniai álom a Moto2-ben

Joe Roberts szerezte meg a szezon és egyben az évtized első középső kategóriás pole pozícióját.

Ajánló: megjárta az afrikai poklot a Bamako-rali magyar győztese

Leszakadt a kipufogója, eltévedt, világítás nélkül vezetett, meghibásodott a segítő autója, utánpótlás nélkül maradt, mégis elsőként futott be a Budapest–Bamako ralin Somogyi Viktor, az első kétszeres motoros győztes.

Koronavírus: elmarad a római Formula E-s verseny is

Az április 4-i Római ePrix-verseny szervezői azért bíznak benne, hogy később pótolhatják a futamot.

MotoGP: Jorge Lorenzo júniusban visszatér

A 32 éves motoros novemberben jelentette be visszavonulását.

MotoGP: megvannak az idei versenynaptár új időpontjai

Október 2. és 4. között pótolják a thaiföldi fordulót, amikor eredetileg az Aragón Nagydíjat tartották volna.

Autósport: a magyar szövetség egyeztet a koronavírus miatt

Az első nemzetközi autósportos esemény április végén a Hungaroringen lesz.

Rali: az Eb-futamgyőztes Turán új autóval küzd a bajnoki címért

A gyorsasági bajnok mellett Vincze, Hadik, Balogh és Velenczei is harcban lehet az ob-címért.

Superbike-vb: elmarad a katari futam a koronavírus miatt

Kedden délután hivatalosan is bejelentették, hogy elhalasztják a superbike-világbajnokság teljes katari fordulóját.

MotoGP: a koronavírus miatt a Thai Nagydíjat is elhalasztják

Egyelőre nincs hivatalos tájékoztatás, de a burirami fordulót az ősz folyamán pótolhatják.

MotoGP: törölték a királykategória Katari Nagydíját

A koronavírus-járvány okozta beutazási szigorítások miatt törölték a kategória szezonnyitóját.

Gyász: elhunyt Bognár József tereprali-versenyző

Sebestyén Sándor navigátoraként négy alkalommal állt rajthoz és kétszer ért célba a Dakaron.

Formula E: Da Costa győzött, és átvette a vezetést az összetettben

Szezonbéli első győzelmét aratta a portugál, akinek az energiája majdnem elfogyott az utolsó méterekre.

Formula E: idén először, karrierje során másodszor Da Costáé a pole

Günthernek lett volna esélye a legvégén túlszárnyalnia a portugál körét, de hibázott.

Tereprali: Szalay előzött egyet, nyolcadik lett Katarban

A viadalt immár hetedszer nyerte meg az utolsó napon három defektet kapó Nasszer al-Attijah.

Indy 500: Alonso harmadszor is visszatér – ismét a McLarennel

A spanyol pilóta, aki nemrég az F1-es reaktiválásáról beszélt, az Arrow McLaren SP harmadik autóját kormányozhatja majd.

Tereprali: a szél „hozta a döntéseket” szerdán Katarban

Szalay Balázs: Összességében örülök az ötödik helynek, bár a negyediknek még jobban örülnék.

Autósport: új csapat dolgozik a magyar sikerekért

Megalakult a Nagy Norbi Racing Team, amely elsősorban fiatal gokartosokat karol fel.