Összes hírünk
Kiemelt híreink
Motokrossz: történelmi magyar siker a vb előszobájában

Magyar csapat először, magyar versenyző majd' 10 év után diadalmaskodott Európa egyik legnívósabb bajnokságában.

MotoGP: Évről évre nehezebb a német győzelem – Márquez

„Ha azt mondja valaki a szezon előtt, hogy most 46 ponttal vezetek majd a 46-os előtt, aláírtam volna.”

MotoGP: sorozatban a 9. – újra Márquez nyert a Sachsenringen

A Moto2-ben új győztest avattak • A Moto3-ban Jorge Martín az ötödik sikerét aratta.

Autósport: ismét ex-F1-es versenyzőé a bajnoki cím a Formula E-ben

Jean-Éric Vergne a három évvel ezelőtt elhunyt Jules Bianchinak ajánlotta a sikerét.

WTCR: Michelisz simán győzött a balesetekkel tarkított versenyen

A tömegbaleset miatt a biztonsági autót is pályára küldték • Szabó Zsolt a 10., Nagy Norbert kiesett.

MotoGP: Márquez újabb csodapole-ja; ki lesz a gumivarázsló?

A fiatal spanyol ismét nagy mentést mutatott be • Danilo Petrucci a márkatársát bosszantotta.

WTCR: Tarquini nyerte meg a második versenyt Nagy N. előtt

Nagy hősiesen védekezett Muller ellen, és megszerezte első dobogós helyezését a WTCR-ben.

MotoGP: Márquez indulhat az élről a Sachsenringen

A Moto2 futamán Mattia Pasini, a Moto3 versenyén pedig Jorge Martín rajtolhat az első helyről.

WTCR: Michelisz verhetetlen volt az időmérőn, övé a pole

Nagy Norbert a 10. lett, a fordított rajtrácsos versenyen így ő indulhat az első helyről.

WTCR: nehéz nyitó versenyen van túl a rajtrács végére száműzött Michelisz

A futamgyőzelem végül Pepe Orioláé lett Jean-Karl Vernay és a pole-ból induló Gabriele Tarquini előtt.

MotoGP: Sokat tanultunk Danitól – így búcsúznak Pedrosától

„Nagyon sajnálom, hogy Dani sosem nyert világbajnokságot a királykategóriában.”

MotoGP: Dani Pedrosa az idény végén visszavonul

A spanyol klasszis egymást követő 12 évben nyert nagydíjat a királykategóriában.

WTCR: egy korábbi F1-es pilótával kevesebb a mezőnyben

A hét végén a Slovakiaringen új csapattársa lesz Fabrizio Giovanardinak.

Motokrossz: bombaformában a magyarok legjobbja

Szvoboda két hét alatt két győzelmet szerzett a nemzetközi cseh bajnokságban.

TCR: újabb M1RA-siker, újabb Nagy Dániel-dobogó

Tassi Attila is remek teljesítményt nyújtott – őt negyedikként intette le a kockás zászló.

Rali ob: Herczig nyert Veszprémben, aztán kizáratta magát

Ez volt az egyetlen magyar bajnoki versenyük, saját kérésükre törölték az elsőségüket.

Gyász: a legendás ír család újabb tagja vesztette életét

William Dunlop apja és nagybátyja is országúti versenyen szenvedett végzetes balesetet.

TCR: Tassi ütközött, Nagy Dániel felállhatott a dobogóra

„Trükkös verseny volt, és ezt nemcsak belülről lehetett érzékelni, hanem a lelátóról is.”

MotoGP: Márquez bravúros győzelme után este mégis csalódott volt

A sportág történetének egyik legjobb versenyét nyerte meg a spanyol pilóta.

MotoGP: őrült futam, Márquez nyert, Rossi az ötödik

Lorenzo már az első körben feljött az élbolyba, de visszaesett • A címvédő előnye 41 pont.

MotoGP: Régen romantikusabb volt – Valentino Rossi

A pole-ból induló Marc Márquez csoportos küzdelemre számít a dobogós helyekért.

MotoGP: Marc Márquez először rajtelső Hollandiában

A rendkívül szoros időmérőt Cal Crutchlow zárta a második, Valentino Rossi a harmadik helyen.

Motorsport: női vk-t indított Jorge Lorenzo édesapja, magyarral a mezőnyben

A vk-sorozat következő fordulóját szeptemberben rendezik, a magyar versenyző arra is meghívást kapott.

WTCR: Michelisz dobogón, az összetettben hatodik

A rajtnál veszített egy helyezést, aztán a biztonsági autó lett a főszereplő.

WTCR: Michelisz négy helyet javított, ötödik lett

A szlovák Mat’o Homola nyerte meg a portugáliai WTCR-hétvége második versenyét.

Red Bull Air Race: cseh örömkönnyek és Sonka-siker Budapesten

Mika Brageot negyedik versenyén először állhatott dobogóra, Matt Hall két ponttal vezet összetettben.

WTCR: Björk és Michelisz az első sorban a vasárnapi időmérőn

A vk-éllovas Yvan Muller a 9. lett – ez viszont a 2. rajthelyet jelenti az első vasárnapi versenyen.

WTCR: Muller nyert, Michelisz rajthoz sem állt az újraindított versenyen

A rajtot követően két óráig állt a verseny, a versenyzők közel fele kiesett.

Air Race: Sonka a leggyorsabb a szombati időmérőn

A vasárnap 13 órakor kezdődő futamon a 14 résztvevő egyenes kieséses rendszerben versenyez egymással.

WTCR: tömegbaleset a rajtnál, csak Michelisz ment tovább

A tömegbaleset kiváltója az első helyért csatázó Volkswagen-páros volt.