Tereprali-vk: Kutyagolás kutya melegben – gyalog és autóval

„Az igazi küzdelem pénteken kezdődik a sivatagban, egy 220 és egy 80 kilométeres szakasszal.”

F2: továbbra is mesterséges kómában tartják a Hubert-rel ütköző Correát

Az augusztus végi tragikus baleset másik résztvevőjét egy londoni kórház intenzív osztályán ápolják.

WTCR: Ha jó a vége – Michelisz élvezi a helyzetet

Lépésről lépésre szeretne haladni a túraautó-világkupa pontversenyének újdonsült éllovasa.

MotoGP: a KTM elbocsátotta Zarcót, finn versenyző pótolja

Az istálló vezetősége a motor hatékonyabb fejlesztése érdekében döntött a váltás mellett.

Rali: a „Marson” indulnak versenyen Szalayék

A magyar párosnak különleges kötődése van a helyszínhez.

MotoGP: Márqueznek extra motivációt adott a Rossi-incidens

„Nagyon örülök ennek a győzelemnek, de a nap versenyzője Fabio Quartararo volt.”

Kamion Eb: Kiss Norbert 35 pontot gyűjtött Zolderben

Két harmadik, valamint egy-egy negyedik és ötödik helyével 35 pontot szerzett a kétszeres Európa-bajnok.

MotoGP: Márquez nyert, Dovizioso csak a hatodik San Marinóban

A spanyol motoros előnye már 93 pont az összetettben olasz riválisával szemben.

Török rali: a címvédő nyert, sokat hozott az éllovason

A Citroën 35 esztendős francia pilótája 34.7 másodperccel előzte meg márkatársát.

WTCR: Muller nyert az őrült futamon; Michelisz maradt az összetett élén

A magyar nullázott, ám Guerrieri sem szerzett pontot a két biztonsági autós szakaszt is hozó versenyen.

MotoGP: Nem kértem bocsánatot Rossitól – Márquez

Mindkét fél a másikat okolja, mindketten elhagyták a pályát az ominózus gyors körön, de egyikük sem volt ebben biztos.

WTCR: Michelisz nyert, és az összetett élére állt Ningpóban

A magyar 16 ponttal vezeti az összetettet, ám vizsgálják a Priaulx-lal történt incidens miatt • Tassi a 6. lett.

WTCR: Mulleré a pole; Michelisz indul az élről a fordított rajtrácsos futamon

A hyundaios hátránya továbbra is 9 pont • Tassi Attila a 17. helyen zárt a Hondával Ningpóban.

Ralikrossz: Szabó 12. a kvalifikációs futamok után

Rigában a jelenlegi tizedik helyénél előrébb zárkózna az összetett ponttáblázaton.

MotoGP: KTM az első sorban; balhé M. Márquez és Rossi között

A két klasszis az időmérő utolsó pillanataiban majdnem összeütközött.

WTCR: Muller nyert, Michelisz sokat faragott a hátrányán az összetettben

A magyar pilóta legfőbb bajnoki riválisa pont nélkül zárta a nyitó futamot Ningpóban.

MotoGP: az első edzésnapon szárnyaltak a Yamahák Misanóban

A leggyorsabb kört Vinales jegyezte, őt követte Quartararo, majd a 3. helyre „betolakodó” hondás, Marc Márquez.

WTCR: Mulleré a pole az első versenyre, Michelisz a 2. sorban

Tassi Attila a 24. pozícióból várhatja a piros lámpák kialvását a nyitó futamon Ningpóban.

Ralikrossz-vb: Szabó Rigában próbál feljebb lépni az összetettben

„Kedvelem ezt a helyet, mert sokkal inkább fekszik nekem, itt érezhetően pontosabban, precízebben kell menni.”

Rali: Dél-Afrikában versenyez először az Alonso, Coma páros

A kétszeres Formula–1-es világbajnok spanyol pilóta és navigátora a Dakar ralira készül.

WTCR: Ma Csing-hua nyitott az élen Ningpóban, Michelisz a top 10-en kívül

Tassi Attila az utolsó előtti helyen zárta az első szabadedzést Kínában.

Fotó: szeptember 23-ig lehet pályázni a Németh Ferenc-díjra

Negyven képet állítanak ki majd a Testnevelési Egyetem központi épületében.

Ralikrossz: Úgy látszik, fekszik neki ez a sorozat – Herczig

A ralibajnok apa nemcsak arra lehet büszke, hogy gyereke örökölte a génjeit.

WTCR: a két hónapos szünet után Ningpóban a mezőny

Az összetettet jelenleg Esteban Guerrieri vezeti, de Michelisz Norbert hátránya csak 24 pont.

F2: versenyzőtársai előtt helyezték örök nyugalomra Anthoine Hubert-t

A másfél hete életét vesztő versenyző temetésén az autósport jeles képviselői is ott voltak.

Motorcsónak: Havas Attila világbajnok lett

Csákó Ferenc kilencedikként zárta a sorozatot.

Motorsport: Sebestyén 11. Supersportban a portugáliai futamon

A 15. helyről vágott neki a versenynek, de a hajrában megvolt a tempója ahhoz, hogy a legjobb tíz között végezzen.

F3: óriási baleset a monzai versenyen – videó

Alex Peroni autója a levegőbe repült, majd többször is megforgott, miután ráhajtott egy fekvőrendőrre.

F2: kritikus a Hubert-rel ütköző Correa állapota

Az amerikai versenyzőnél komplikáció lépett fel, jelenleg mesterséges kómában van.

Motorsport Games: pályázni lehet a magyar válogatottba kerülésért

„Az, hogy lehetőség nyílt a magyar autósport-válogatott létrehozására, valódi mérföldkő az autósport történetében.”

Dakar rali: Alonso két napig tesztelt egy Toyotát

„Nagyon szórakoztató volt vezetni az autót, a teszt minden pillanatát rendkívül élveztem.”

F2: Nagy-Britanniában kezelik tovább a Hubert-rel ütköző Correát

Correa vasárnap négyórás műtéten esett át, amely mindkét törött lábát érintette.

F2: lassan javul az Hubert-rel ütköző Correa állapota

A 20 éves versenyző vasárnap négyórás műtéten esett át, és még egy napig az intenzíven marad.

Gyász: Anthoine egy hős – így emlékezik az autósport világa az elhunyt versenyzőre

Hamilton: Ezek a versenyzők az életüket teszik kockára, amikor a pályára hajtanak, és az embereknek ezt komolyan becsülniük kellene, mert nem becsülik eléggé.

F2: a mai versenyt is törölték, Correa túl a műtéten

„Anthoine mindenkivel kedves volt, mindig mosolygott és a pozitív hozzáállása másokra is átragadt. Nagyon fog hiányozni.”

Gyász: az FIA megerősítette, elhunyt Anthoine Hubert

Az F2-es versenyző nekicsapódott a gumifalnak, majd a pálya felé sodródó autóját teljes sebességgel eltalálták.

F2: brutális baleset miatt törölték a spái versenyt

Több versenyző is belekeveredett a balesetbe, a futamot azonnal megszakították.

Kamion Eb: Kiss Norbertnek már hiányzott a versenyzés

A bajnokságot Jochen Hahn 197 ponttal vezeti, őt már nehéz lesz beérni.

WTCR: Michelisz a favoritok közé sorolja magát

„Elérhető távolságban van az első helyezett, ezért tovább folytathatom a harcot a kupa megszerzéséért.”

Fotó: ismét pályázatot írtak ki a Németh Ferenc-díjért

Az idei művek a technikai sportok sokszínűségét, látványvilágát és lendületét mutatják be.

Műrepülés: Budaörsön láthatjuk a magyar fejlesztésű gépet

Többek között Besenyei Péter műrepülő-világbajnok és Veres Zoltán műrepülő Európa-bajnok is bemutatót tart.

Motokrossz: Szvoboda Bence cseh MX1-es bajnok lett

A kilencszeres magyar bajnok két ponttal előzte meg az összetettben cseh riválisát.

Rali-vb: sorozatban harmadszor Tänak nyerte a Német ralit

A második helyen a brit Kris Meeke, a harmadikon a finn Jari-Matti Latvala zárt a viadalon.

Rali: Vinczéék győztek, és növelték előnyüket az összetettben

Az összetettben második Baloghék, és harmadik Turánék sem szereztek pontot.

MotoGP: Márquez megint a célra fordítóban kapott ki

Álex Rins nagyszerű hajrával előzött, Andrea Dovizioso a futam elején hatalmasat bukott.