Összes hírünk
Kiemelt híreink
WTCR: Muller a pole-ban, Michelisz az első ötben

Tassi Attila a 21. pozícióból vághat neki a második és a harmadik versenynek Zandvoortban.

Autósport: Keszthelyi Vivien kieséssel debütált a W Series zolderi futamán

A magyar lány számára két körig tartott a bemutatkozó verseny, miután autójába hátulról beleszálltak.

MotoGP: Márquez bukás ellenére is első, Rossi ismét nagyot mentett

Az időjárás ismét felborzolta a kedélyeket a Francia Nagydíj időmérő edzésén.

WTCR: Björk győzött; Micheliszék nem szereztek pontot

Tassi Attila a 18., míg a Hyundai magyar pilótája a 24. helyen végzett az első versenyen.

MotoGP: Márquez ismét meghazudtolta a fizikát – erre már nincsenek szavak

Eseményekben és izgalmakban nem volt hiány a Francia Nagydíj első edzésnapján.

WTCR: a Lynk & Co tarolt az 1. időmérőn, Micheliszék a top 10-en kívül

Az újonc márka pilótái kisajátították az első két sort • A pole pozíció Thed Björké lett.

WTCR: Björk húzta be a második edzést, Michelisz harmadik

A Hyundai magyar pilótájának a lemaradása 168 ezred, míg Tassi a 19. helyen zárt Zandvoortban.

WTCR: Tassi nyitott az élen Hollandiában, Michelisz a 14. lett

A Honda magyar pilótája az utolsó percekben ugrott az élre Zandvoortban, mögötte Coronel zárt.

WTCR: az FIA megnehezíti Micheliszék feladatát Hollandiában

Mindegyik területen a Hyundaié a legmagasabb büntetés.

MotoGP: veszélyben Jorge Lorenzo jövő évi szerződése?

„A Honda sohasem adott nekem semmilyen ultimátumot és nem is beszéltek velem erről.”

Formula E: az MNASZ elnöke Budapestre hozná a sorozatot

Oláh Gyárfás a közelmúltban már egyeztetett is a FIA-elnök Jean Todttal e témában.

Indy 500: Alonso összetörte a McLarenjét az edzésen – videó

A spanyol másodszor tesz próbát az indianapolisi 500 mérföldes megnyerésére.

Videó: a magyar sportrepülés egyik legsúlyosabb katasztrófájára emlékeztek

Az 1982-ben történt balesetben kilencen vesztették életüket a Hármashatár-hegynek csapódva.

Rali-vb: Tänak győzött Chilében, összetettben már a második

Tänak 23 másodperccel volt gyorsabb Ogier-nél és 30-cal a kilencszeres vb-győztes Sébastien Loeb-nél.

WTCR: Ma Csing-hua nyert, Michelisz újfent a dobogón

A magyar versenyző a második helyen zárt, míg Tassi Attila a 25. helyen zárt a harmadik futamon.

Superbike-vb: Sebestyén Péter hat pontot szerzett Imolában

Mostani teljesítményével már 27 világbajnoki pontja van, és a pontversenyben a 10. pozíciót foglalja el.

WTCR: Girolami nyert, Michelisz a hatodik helyen zárt

Guerrieri és Ceccon fért még fel a dobogóra, miközben Tassi nagy hátrányban a 24. lett.

WTCR: Vervisch győzött, Michelisz egy harmadik hellyel kezdett

A második helyen Ma Csing-hua zárt, míg Tassi Attilát a 18. pozícióban intette le a kockás zászló.

Videó: ilyen nincs! A biztonsági autó intézte el az első kettőt

Borzasztóan jött be a pályára a safety car, amely így még nagyobb bajt okozott.

WTCR: ismét Catsburg fosztotta meg Micheliszt a pole-tól Szlovákiában

Tassi Attila a 20. pozícióból vághat neki a vasárnapi második és harmadik versenynek.

WTCR: Michelisz egy hajszállal kapott ki Catsburgtól az 1. időmérőn

Az időmérő nagy részében a magyar hyundaios állt az élen, de végül meg kell elégednie a 2. rajthellyel.

WTCR: Catsburgé a 2. edzés, Michelisz az első 10-ben

Végre nem hátráltatja a BoP-rendszer a Hyundait, de lesújtott a Lynk & Córa.

WTCR: Michelisz volt a leggyorsabb a nyitó edzésen Szlovákiában

A Hyundai magyar versenyzője a tréning első perceiben autózta a leggyorsabb körét.

Kamion Eb: Kiss Norbert csapata Kecskemétre költözött

A magyar pilóta új csapattársa 20 éves olasz pilóta lesz.

Tereprali: részvételi rekord a hétvégi ötödik Riverside Baján

Öt ország 66 versenyzője áll rajthoz az ötödik alkalommal sorra kerülő viadalon.

MotoGP: Nem érdekel, hogy mit mondanak rólam – Márquez

Austini hibája után Spanyolországban a regnáló bajnok visszavette a vezetést az összetettben.

MotoGP: Marc Márquez rajt-cél győzelmet aratott

Moto2-ben Lorenzo Baldassarri, Moto3-ban Niccolo Antonelli lett az első.

Rali Eb: a Herczig, Ferencz páros 4. lett a Kanári-szigeteken

Herczigék nagyon élvezték a versenyzést, és elégedettek, mert közel voltak az élmezőnyhöz.

MotoGP: Marc Márquez 2013-as rekordja már a múlté

Legalábbis, ami a legfiatalabb rajtelsőt illeti a királykategóriában – Quartararo az új csúcsúcstartó.

MotoGP: Lorenzo Sennához hasonlította Valentino Rossit

A legjobb motorosok a 25 éve elhunyt brazil F1-es legendára emlékeztek Jerezben.

Formula E: budapesti futamról egyeztetnek Jean Todttal

Hermann Tilke segíthet kijelölni a belvárosi nyomvonalat az esetleges magyar futamokhoz.

WEC: Alonso új kihívásokra vágyik, otthagyja a sorozatot

A 37 éves pilóta Le Mans-i 24 órás versenyen vezeti utoljára a Toyotát.

MotoGP: felgyorsulnak az események, Európába érkezik a mezőny

A következő tíz hétben hat verseny vár a sorozat résztvevőire, amíg elérkezünk a júliusi nyári szünethez.

MotoGP: nyert, s összetettben vezet Márquez magyar felfedezettje

Kovács a hétvégi versenyen aratott sikerének köszönhetően négypontos előnnyel áll az élen a bajnokságban.

Argentin rali: Neuville nyert, és összetettben az élre állt

A belga pilóta majdnem 50 másodperccel volt jobb a norvég Andreas Mikkelsennél.

WTCR: Tudom, hogy Norbi utál emiatt – Gabriele Tarquini

Tassi a Huff elleni csatáról: „Ha máskor is ilyet tesz, akkor majd én is ilyen leszek vele.”

Ralikrossz-vb: Szabó Krisztián nem jutott be a döntőbe

A magyar versenyző az ötödik helyen áll az összetettben két forduló után.

WTCR: Michelisz 2. lett Tarquini mögött a hungaroringi záró futamon

Nem sikerült a rajt-cél győzelem Michelisznek • Kétszer járt a pályán a biztonsági autó.

WTCR: Marco Rossi a Hungaroringen – előkerült a labda is

A magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya Michelisz Norbertékkel is találkozott.

WTCR: Girolami a 2. versenyt is behúzta, Tassi pontszerző, Michelisz feladta

A futam előtt megérkezett az eső, amitől csúszóssá vált a pálya, így sok volt az ütközés.

WTCR: meglepetés a hungaroringi 2. időmérőn – Michelisz a pole-ban!

A Hyundai magyar versenyzője meggyőző teljesítménnyel és némi szerencsével végzett az élen.

Miskolc rali: Vinczééket megint nem tudta legyőzni senki

A Korda Racing Skoda Fabia R5-ösével versenyző duó mögött Turán Frigyes ért célba.

WTCR: Girolami örül, hogy nálunk győzött; Tassi meglepődött a szurkolókon

Muller: „Amikor a Hungaroringre jöttünk, egyáltalán nem voltunk optimisták.”

WTCR: Girolami behúzta a győzelmet; kettős magyar pontszerzés

Michelisz és Tassi is pontszerző helyen ért célba a hungaroringi nyitó versenyen.

WTCR: Micheliszék visszaestek; Girolamié a pole az első futamon

Tassi és Michelisz is kiszorult az első 10-ből • Továbbra is meggyőzően teljesít a Honda.