Ismét találkozik egymással a Liverpool és a Napoli (Fotó: AFP)

 

BAJNOKOK LIGÁJA 2019–2020
A CSOPORTKÖR BEOSZTÁSA ÉS MENETRENDJE
A-CSOPORT

Szeptember 18., szerda
18.55: FC Bruges (belga)–Galatasaray (török)
21.00: Paris Saint-Germain (francia)–Real Madrid (spanyol)
Október 1., kedd
18.55: Real Madrid (spanyol)–FC Bruges (belga)
21.00: Galatasaray (török)–Paris Saint-Germain (francia)
Október 22., kedd
21.00: FC Bruges (belga)–Paris Saint-Germain (francia)
21.00: Galatasaray (török)–Real Madrid (spanyol)
November 6., szerda
21.00: Paris Saint-Germain (francia)–FC Bruges (belga)
21.00: Real Madrid (spanyol)–Galatasaray (török)
November 26., kedd
18.55: Galatasaray (török)–FC Bruges (belga)
21.00:
Real Madrid (spanyol)–Paris Saint-Germain (francia)
December 11., szerda
21.00: Paris Saint-Germain (francia)–Galatasaray (török)
21.00: FC Bruges (belga)–Real Madrid (spanyol)

B-CSOPORT
Szeptember 18., szerda
18.55:
Olympiakosz (görög)–Tottenham Hotspur (angol)
21.00: Bayern München (német)–Crvena zvezda (szerb)
Október 1., kedd
21.00: Tottenham Hotspur (angol)–Bayern München (német)
21.00: Crvena zvezda (szerb)–Olympiakosz (görög)
Október 22., kedd
21.00: Tottenham Hotspur (angol)–Crvena zvezda (szerb)
21.00: Olympiakosz (görög)–Bayern München (német)
November 6., szerda
18.55: Bayern München (német)–Olympiakosz (görög)
21.00: Crvena zvezda (szerb)–Tottenham Hotspur (angol)
November 26., kedd
21.00:
Tottenham Hotspur (angol)–Olympiakosz (görög)
21.00: Crvena zvezda (szerb)–Bayern München (német)
December 11., szerda
21.00: Bayern München (német)–Tottenham Hotspur (angol)
21.00: Olympiakosz (görög)–Crvena zvezda (szerb)

C-CSOPORT
Szeptember 18., szerda
21.00:
Sahtar Doneck (ukrán)–Manchester City (angol)
21.00: Dinamo Zagreb (horvát)–Atalanta (olasz)
Október 1., kedd
18.55: Atalanta (olasz)–Sahtar Doneck (ukrán)
21.00: Manchester City (angol)–Dinamo Zagreb (horvát)
Október 22., kedd
18.55: Sahtar Doneck (ukrán)–Dinamo Zagreb (horvát)
21.00: Manchester City (angol)–Atalanta (olasz)
November 6., szerda
21.00: Dinamo Zagreb (horvát)–Sahtar Doneck (ukrán)
21.00: Atalanta (olasz)–Manchester City (angol)
November 26., kedd
21.00: Manchester City (angol)–Sahtar Doneck (ukrán)
21.00: Atalanta (olasz)–Dinamo Zagreb (horvát)
December 11., szerda
18.55: Sahtar Doneck (ukrán)–Atalanta (olasz)
18.55: Dinamo Zagreb (horvát)–Manchester City (angol)

D-CSOPORT
Szeptember 18., szerda
21.00:
Atlético Madrid (spanyol)–Juventus (olasz)
21.00:
Bayer Leverkusen (német)–Lokomotiv Moszkva (orosz)
Október 1., kedd
21.00:
Juventus (olasz)–Bayer Leverkusen (német)
21.00: Lokomotiv Moszkva (orosz)–Atlético Madrid (spanyol)
Október 22., kedd
18.55: Atlético Madrid (spanyol)–Bayer Leverkusen (német)
21.00: Juventus (olasz)–Lokomotiv Moszkva (orosz)
November 6., szerda
18.55: Lokomotiv Moszkva (orosz)–Juventus (olasz)
21.00: Bayer Leverkusen (német)–Atlético Madrid (spanyol)
November 26., kedd
18.55: Lokomotiv Moszkva (orosz)–Bayer Leverkusen (német)
21.00: Juventus (olasz)–Atlético Madrid (spanyol)
December 11., szerda
21.00: Atlético Madrid (spanyol)–Lokomotiv Moszkva (orosz)
21.00: Bayer Leverkusen (német)–Juventus (olasz)

E-CSOPORT
Szeptember 17., kedd
21.00: 
Napoli (olasz)–Liverpool (angol)
21.00: Salzburg (osztrák)–Genk (belga)
Október 2., szerda
18.55: Genk (belga)–Napoli (olasz)
21.00: Liverpool (angol)–Salzburg (osztrák)
Október 23., szerda
21.00: Salzburg (osztrák)–Napoli (olasz)
21.00: Genk (belga)–Liverpool (angol)
November 5., kedd
21.00: Liverpool (angol)–Genk (belga)
21.00: Napoli (olasz)–Salzburg (osztrák)
November 27., szerda
21.00: Liverpool (angol)–Napoli (olasz)
21.00: Genk (belga)–Salzburg (osztrák)
December 10., kedd
18.55: Napoli (olasz)–Genk (belga)
18.55: Salzburg (osztrák)–Liverpool (angol)

F-CSOPORT
Szeptember 17., kedd
18.55:
Internazionale (olasz)–Slavia Praha (cseh)
21.00: Borussia Dortmund (német)–Barcelona (spanyol)
Október 2., szerda
18.55: Slavia Praha (cseh)–Borussia Dortmund (német)
21.00: Barcelona (spanyol)–Internazionale (olasz)
Október 23., szerda
21.00: Internazionale (olasz)–Borussia Dortmund (német)
21.00: Slavia Praha (cseh)–Barcelona (spanyol)
November 5., kedd
18.55: Barcelona (spanyol)–Slavia Praha (cseh)
21.00: Borussia Dortmund (német)–Internazionale (olasz)
November 27., szerda
21.00: Barcelona (spanyol)–Borussia Dortmund (német)
21.00: Slavia Praha (cseh)–Internazionale (olasz)
December 10., kedd
21.00: Borussia Dortmund (német)–Slavia Praha (cseh)
21.00: Internazionale (olasz)–Barcelona (spanyol)

G-CSOPORT
Szeptember 17., kedd
18.55:
Lyon (francia)–Zenit (orosz)
21.00: Benfica (portugál)–RB Leipzig (német)
Október 2., szerda
21.00: Zenit (orosz)–Benfica (portugál)
21.00: RB Leipzig (német)–Lyon (francia)
Október 23., szerda
18.55: RB Leipzig (német)–Zenit (orosz)
21.00: Benfica (portugál)–Lyon (francia)
November 5., kedd
18.55: Zenit (orosz)–RB Leipzig (német)
21.00: Lyon (francia)–Benfica (portugál)
November 27., szerda
18.55: Zenit (orosz)–Lyon (francia)
21.00: RB Leipzig (német)–Benfica (portugál)
December 10., kedd
21.00: Benfica (portugál)–Zenit (orosz)
21.00: Lyon (francia)–RB Leipzig (német)

H-CSOPORT
Szeptember 17., kedd
21.00: 
Chelsea (angol)–Valencia (spanyol)
21.00: Ajax (holland)–Lille (francia)
Október 2., szerda
21.00: Valencia (spanyol)–Ajax (holland)
21.00: Lille (francia)–Chelsea (angol)
Október 23., szerda
18.55:
 Ajax (holland)–Chelsea (angol)
21.00: Lille (francia)–Valencia (spanyol)
November 5., kedd
21.00: Chelsea (angol)–Ajax (holland)
21.00: Valencia (spanyol)–Lille (francia)
November 27., szerda
18.55:
Valencia (spanyol)–Chelsea (angol)
21.00: Lille (francia)–Ajax (holland)
December 10., kedd
21.00: Chelsea (angol)–Lille (francia)
21.00: Ajax (holland)–Valencia (spanyol)

KULCSDÁTUMOK
2019
December 16.:
a nyolcaddöntő sorsolása
2020
Február 18–19.: nyolcaddöntő, első mérkőzések
Február 25–26.: nyolcaddöntő, első mérkőzések
Március 10–11.: nyolcaddöntő, visszavágók
Március 17–18.: nyolcaddöntő, visszavágók
Március 20.: a negyeddöntő és az elődöntő sorsolása
Április 7–8.: negyeddöntő, első mérkőzések
Április 14–15.: negyeddöntő, visszavágók
Április 28–29.: elődöntő, első mérkőzések
Május 5–6.: elődöntő, visszavágók
Május 30.: döntő, Atatürk Olimpiai Stadion, Isztambul