BL, G-csoport: az FTC a 90. percben egyenlített a Dinamo Kijev ellen

H. D.H. D.
2020.10.28. 22:53
A labdarúgó Bajnokok Ligája G-csoportjának 2. fordulójában a Ferencváros hazai pályán a 90. percben egyenlített, így 2–2-es döntetlent játszott a Dinamo Kijevvel. Az ukrán csapat az első félidőben kétszer is betalált, majd a fordulás után Nguen Tokmac szépített, majd Franck Boli a rendes játékidő utolsó percében egyenlített a Szidorcsuk kiállítása miatt akkor már emberhátrányban futballozó kijeviek ellen.

A MÉRKŐZÉS ÖSSZEFOGLALÓJÁT IDE KATTINTVA OLVASHATJA EL!A MÉRKŐZÉS ÖSSZEFOGLALÓJÁT IDE KATTINTVA OLVASHATJA EL!

BAJNOKOK LIGÁJA
G-CSOPORT, 2. FORDULÓ
Ferencváros–Dinamo Kijev (ukrán) 2–2 (Nguen 59., Boli 90., ill. Cihankov 28. – 11-esből, De Pena 41.)
Kiállítva: Szidorcsuk (86., Dinamo Kijev)

A csoport másik mérkőzésén
Juventus (olasz)–FC Barcelona (spanyol) 0–2 (O. Dembélé 14., Messi 90+1. – 11-esből)
Kiállítva: Demiral (85., Juventus)