BL, A-csoport: idegenben nyert a PSG és a Real Madrid is

I. SZ.I. SZ.
2019.10.22. 22:55
A Paris Saint-Germain és a Real Madrid is idegenben nyert a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének 3. fordulójában, a franciák Kylian Mbappé mesterhármasának is köszönhetően az FC Bruges otthonából hozták el a három pontot, míg a spanyolok a Galatasarayt verték meg szoros mérkőzésen.

A Paris Saint-Germainből éppen sérülés miatt hiányzó Neymart annyit kell nélkülöznie ebben az idényben a PSG-nek, hogy a 2017 nyarán szerződtetett brazil kedd estére elérte, hogy szerződtetése óta csak a PSG tétmérkőzéseinek felén lépett pályára.

Persze ezt nem érezte Belgiumban Thomas Tuchel csapata, amely Mauro Icardi góljával már a hetedik percben megszerezte a vezetést. Az előző fordulóban a Real Madrid otthonában pontot szerző Bruges ellenállását a második félidőben törte meg a PSG, Kylian Mbappé és Icardi két percen belül betalált, majd a hajrához közeledve Mbappé szerzett újabb két gólt. 0–5

A PSG újabb győzelmet aratott kapott gól nélkül, három mérkőzés után százszázalékos, 9–0-s gólkülönbséggel.

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ, A-CSOPORT
FC Bruges (belga)–Paris Saint-Germain (francia) 0–5
(Icardi 7., 63., Mbappé 61., 79., 83.)
Galatasaray (török)–Real Madrid (spanyol) 0–1 (Kroos 18.) bővebben ide kattintva olvashat a mérkőzésről