BAJNOKOK LIGÁJA 2019–2020

A SELEJTEZŐK EREDMÉNYEI, ADATBANK

A CSOPORTKÖR BEOSZTÁSA ÉS MENETRENDJE

A-CSOPORT
Paris Saint-Germain (francia)
Real Madrid (spanyol)
FC Bruges (belga)
Galatasaray (török)

AZ A-CSOPORT ÁLLÁSA 
1. Paris SG 1 1 0 0 3–0 +3  3
2. FC Bruges 1 0 1 0 0–0 0 1
Galatasaray 1 0 1 0 0–0 0 1
4. Real Madrid 1 0 0 1 0–3 –3  0

Szeptember 18., szerda
FC Bruges (belga)–Galatasaray (török) 0–0
Paris Saint-Germain (francia)–Real Madrid (spanyol) 3–0 (Di María 14., 33. Meunier 91.)
Október 1., kedd
18.55: Real Madrid (spanyol)–FC Bruges (belga)
21.00: Galatasaray (török)–Paris Saint-Germain (francia)
Október 22., kedd
21.00: FC Bruges (belga)–Paris Saint-Germain (francia)
21.00: Galatasaray (török)–Real Madrid (spanyol)
November 6., szerda
21.00: Paris Saint-Germain (francia)–FC Bruges (belga)
21.00: Real Madrid (spanyol)–Galatasaray (török)
November 26., kedd
18.55: Galatasaray (török)–FC Bruges (belga)
21.00:
Real Madrid (spanyol)–Paris Saint-Germain (francia)
December 11., szerda
21.00: Paris Saint-Germain (francia)–Galatasaray (török)
21.00: FC Bruges (belga)–Real Madrid (spanyol)

B-CSOPORT
Bayern München (német)
Tottenham Hotspur (angol)
Olympiakosz (görög)
Crvena zvezda (szerb)

 A B-CSOPORT ÁLLÁSA
1. Bayern München 1 1 0 0 3–0 +3  3
Tottenham 1 0 1 0 2–2 0 1
Olympiakosz 1 0 1 0 2–2 0 1
4. Crvena Zvezda 1 0 0 1 0–3 –3  0

Szeptember 18., szerda
Olympiakosz Pireusz (görög)–Tottenham Hotspur (angol) 2–2 (Podence 44., Valbuena 54. – 11-esből, ill. Kane 26. – 11-esből, Lucas Moura 30.)
Bayern München (német)–Crvena zvezda (szerb) 3–0 (Coman 34., Lewandowski 80., T. Müller 91.)

Október 1., kedd
21.00: Tottenham Hotspur (angol)–Bayern München (német)
21.00: Crvena zvezda (szerb)–Olympiakosz (görög)
Október 22., kedd
21.00: Tottenham Hotspur (angol)–Crvena zvezda (szerb)
21.00: Olympiakosz (görög)–Bayern München (német)
November 6., szerda
18.55: Bayern München (német)–Olympiakosz (görög)
21.00: Crvena zvezda (szerb)–Tottenham Hotspur (angol)
November 26., kedd
21.00:
Tottenham Hotspur (angol)–Olympiakosz (görög)
21.00: Crvena zvezda (szerb)–Bayern München (német)
December 11., szerda
21.00: Bayern München (német)–Tottenham Hotspur (angol)
21.00: Olympiakosz (görög)–Crvena zvezda (szerb)

C-CSOPORT
Manchester City (angol)
Sahtar Doneck (ukrán)
Atalanta (olasz)
Dinamo Zagreb (horvát)

 A C-CSOPORT ÁLLÁSA
1. Dinamo Zagreb 1 1 0 0 4–0 +4  3
2. Manchester City 1 1 0 0 3–0 +3  3
3. Sahtar Doneck 1 0 0 1 0–3 –3  0
4. Atalanta 1 0 0 1 0–4 –4  0

Szeptember 18., szerda
Dinamo Zagreb (horvát)–Atalanta (olasz) 4–0 (Leovac 10., Orsic 31., 42., 68.)
Sahtar Doneck (ukrán)–Manchester City (angol) 0–3 (Mahrez 24., Gündogan 38., Gabriel Jesus 76.) 

Október 1., kedd
18.55: Atalanta (olasz)–Sahtar Doneck (ukrán)
21.00: Manchester City (angol)–Dinamo Zagreb (horvát)
Október 22., kedd
18.55: Sahtar Doneck (ukrán)–Dinamo Zagreb (horvát)
21.00: Manchester City (angol)–Atalanta (olasz)
November 6., szerda
21.00: Dinamo Zagreb (horvát)–Sahtar Doneck (ukrán)
21.00: Atalanta (olasz)–Manchester City (angol)
November 26., kedd
21.00: Manchester City (angol)–Sahtar Doneck (ukrán)
21.00: Atalanta (olasz)–Dinamo Zagreb (horvát)
December 11., szerda
18.55: Sahtar Doneck (ukrán)–Atalanta (olasz)
18.55: Dinamo Zagreb (horvát)–Manchester City (angol)

D-CSOPORT
Juventus (olasz)
Atlético Madrid (spanyol)
Bayer Leverkusen (német)
Lokomotiv Moszkva (orosz)

 A D-CSOPORT ÁLLÁSA
1. Lokomotiv Moszkva 1 1 0 0 2–1 +1  3
2. Juventus 1 0 1 0 2–2 0 1
   Atlético Madrid 1 0 1 0 2–2 0 1
4. Bayer Leverkusen 1 0 0 1 1–2 –1  0

Szeptember 18., szerda
Atlético Madrid (spanyol)–Juventus (olasz) 2–2 (Szavics 70., H. Herrera 90., ill. Cuadrado 48., Matuidi 65.)
Bayer Leverkusen (német)–Lokomotiv Moszkva (orosz) 1–2 (Höwedes 25. – öngól, ill. Krychowiak 16., Barinov 37.)
Október 1., kedd
21.00:
Juventus (olasz)–Bayer Leverkusen (német)
21.00: Lokomotiv Moszkva (orosz)–Atlético Madrid (spanyol)
Október 22., kedd
18.55: Atlético Madrid (spanyol)–Bayer Leverkusen (német)
21.00: Juventus (olasz)–Lokomotiv Moszkva (orosz)
November 6., szerda
18.55: Lokomotiv Moszkva (orosz)–Juventus (olasz)
21.00: Bayer Leverkusen (német)–Atlético Madrid (spanyol)
November 26., kedd
18.55: Lokomotiv Moszkva (orosz)–Bayer Leverkusen (német)
21.00: Juventus (olasz)–Atlético Madrid (spanyol)
December 11., szerda
21.00: Atlético Madrid (spanyol)–Lokomotiv Moszkva (orosz)
21.00: Bayer Leverkusen (német)–Juventus (olasz)

E-CSOPORT
Liverpool (angol)
Napoli (olasz)
Genk (belga)
Salzburg (osztrák)

 AZ E-CSOPORT ÁLLÁSA
1. Salzburg 1 1 0 0 6–2 +4  3
2. Napoli 1 1 0 0 2–0 +2  3
3. Liverpool 1 0 0 1 0–2 –2  0
4. Genk 1 0 0 1 2–6 –4  0

Szeptember 17., kedd
Napoli (olasz)–Liverpool FC (angol) 2–0 (Mertens 82. – 11-esből, F. Llorente 92.)
Salzburg (osztrák)–Genk (belga) 6–2 (Haaland 2., 34., 45., Hvang Hi Csan 36., Szoboszlai 45+3., Ulmer 66., ill. Lucumi 40., Samatta 52.)
Október 2., szerda
18.55: Genk (belga)–Napoli (olasz)
21.00: Liverpool (angol)–Salzburg (osztrák)
Október 23., szerda
21.00: Salzburg (osztrák)–Napoli (olasz)
21.00: Genk (belga)–Liverpool (angol)
November 5., kedd
21.00: Liverpool (angol)–Genk (belga)
21.00: Napoli (olasz)–Salzburg (osztrák)
November 27., szerda
21.00: Liverpool (angol)–Napoli (olasz)
21.00: Genk (belga)–Salzburg (osztrák)
December 10., kedd
18.55: Napoli (olasz)–Genk (belga)
18.55: Salzburg (osztrák)–Liverpool (angol)

F-CSOPORT
Barcelona (spanyol)
Borussia Dortmund (német)
Internazionale (olasz)
Slavia Praha (cseh)

AZ F-CSOPORT ÁLLÁSA 
1. Slavia Praha 1 0 1 0 1–1 0 1
    Internazionale 1 0 1 0 1–1 0 1
3. Borussia Dortmund 1 0 1 0 0–0 0 1
    Barcelona 1 0 1 0 0–0 0 1

Szeptember 17., kedd
Internazionale (olasz)–Slavia Praha (cseh) 1–1 (Barella 92., ill. Olayinka 64.)
Borussia Dortmund (német)–FC Barcelona (spanyol) 0–0
Október 2., szerda
18.55: Slavia Praha (cseh)–Borussia Dortmund (német)
21.00: Barcelona (spanyol)–Internazionale (olasz)
Október 23., szerda
21.00: Internazionale (olasz)–Borussia Dortmund (német)
21.00: Slavia Praha (cseh)–Barcelona (spanyol)
November 5., kedd
18.55: Barcelona (spanyol)–Slavia Praha (cseh)
21.00: Borussia Dortmund (német)–Internazionale (olasz)
November 27., szerda
21.00: Barcelona (spanyol)–Borussia Dortmund (német)
21.00: Slavia Praha (cseh)–Internazionale (olasz)
December 10., kedd
21.00: Borussia Dortmund (német)–Slavia Praha (cseh)
21.00: Internazionale (olasz)–Barcelona (spanyol)

G-CSOPORT
Zenit (orosz)
Benfica (portugál)
RB Leipzig (német)
Lyon (francia)

 A G-CSOPORT ÁLLÁSA
1. RB Leipzig 1 1 0 0 2–1 +1  3
2. Zenit 1 0 1 0 1–1 0 1
    Lyon 1 0 1 0 1–1 0 1
4. Benfica 1 0 0 1 1–2 –1  0

Szeptember 17., kedd
Olympique Lyon (francia)–Zenit (orosz) 1–1 (Depay 50. – 11-esből, ill. Azmun 41.)
Benfica (portugál)–RB Leipzig (német) 1–2 (Seferovic 84., ill. Werner 69., 79.)
Október 2., szerda
21.00: Zenit (orosz)–Benfica (portugál)
21.00: RB Leipzig (német)–Lyon (francia)
Október 23., szerda
18.55: RB Leipzig (német)–Zenit (orosz)
21.00: Benfica (portugál)–Lyon (francia)
November 5., kedd
18.55: Zenit (orosz)–RB Leipzig (német)
21.00: Lyon (francia)–Benfica (portugál)
November 27., szerda
18.55: Zenit (orosz)–Lyon (francia)
21.00: RB Leipzig (német)–Benfica (portugál)
December 10., kedd
21.00: Benfica (portugál)–Zenit (orosz)
21.00: Lyon (francia)–RB Leipzig (német)

H-CSOPORT
Ajax (holland)
Chelsea (angol)
Lille (francia)
Valencia (spanyol)

 A H-CSOPORT ÁLLÁSA
1. Ajax 1 1 0 0 3–0 +3  3
2. Valencia 1 1 0 0 1–0 +1  3
3. Chelsea 1 0 0 1 0–1 –1  0
4. Lille 1 0 0 1 0–3 –3  0

Szeptember 17., kedd
Chelsea (angol)–Valencia (spanyol) 0–1 (Rodrigo 74.)
Ajax (holland)–Lille (francia) 3–0 (Promes 18., E. Álvarez 50., Tagliafico 62.)

Október 2., szerda
21.00: Valencia (spanyol)–Ajax (holland)
21.00: Lille (francia)–Chelsea (angol)
Október 23., szerda
18.55:
 Ajax (holland)–Chelsea (angol)
21.00: Lille (francia)–Valencia (spanyol)
November 5., kedd
21.00: Chelsea (angol)–Ajax (holland)
21.00: Valencia (spanyol)–Lille (francia)
November 27., szerda
18.55:
Valencia (spanyol)–Chelsea (angol)
21.00: Lille (francia)–Ajax (holland)
December 10., kedd
21.00: Chelsea (angol)–Lille (francia)
21.00: Ajax (holland)–Valencia (spanyol)

KULCSDÁTUMOK
2019
December 16.:
a nyolcaddöntő sorsolása
2020
Február 18–19.: nyolcaddöntő, első mérkőzések
Február 25–26.: nyolcaddöntő, első mérkőzések
Március 10–11.: nyolcaddöntő, visszavágók
Március 17–18.: nyolcaddöntő, visszavágók
Március 20.: a negyeddöntő és az elődöntő sorsolása
Április 7–8.: negyeddöntő, első mérkőzések
Április 14–15.: negyeddöntő, visszavágók
Április 28–29.: elődöntő, első mérkőzések
Május 5–6.: elődöntő, visszavágók
Május 30.: döntő, Atatürk Olimpiai Stadion, Isztambul