Pillanatkép az idei dohai Gyémánt Liga-versenyről (Fotó: AFP)

 

1. VERSENYNAP – szeptember 27., péntek
15.30:
férfi távolugrás, selejtező
15.35: férfi 100 m, előselejtező
15.40: női kalapácsvetés, selejtező, A-csoport
16.10: női 800 m, előfutamok
16.30: női rúdugrás, selejtező
17.05: férfi 100 m, előfutamok
17.10: női kalapácsvetés, selejtező, B-csoport
17.40: női magasugrás, selejtező
18.00: női 3000 m akadályfutás, előfutamok
18.25: férfi hármasugrás, selejtező
18.55: férfi 5000 m, előfutamok
19.30: férfi 400 m gát, előfutamok
22.59: női maratoni

2. VERSENYNAP szeptember 28., szombat
15.15: férfi diszkoszvetés, selejtező, A-csoport
15.30: női 100 m, előfutamok
16.05: férfi 800 m, előfutamok
16.30: férfi rúdugrás, selejtező
16.45: férfi diszkoszvetés, selejtező, B-csoport
17.05: férfi 400 m gát, elődöntő
17.45: férfi 100 m, elődöntő
18.15: női 800 m, elődöntő
18.25: női kalapácsvetés, döntő
19.00: 4x400 m mix váltó, előfutamok
19.40: férfi távolugrás, döntő
20.10: női 10 000 m, döntő
21.15: férfi 100 m, döntő
22.30: férfi 50 km gyaloglás
22.30: női 50 km gyaloglás

3. VERSENYNAP –  szeptember 29., vasárnap
19.05: férfi 200 m, előfutamok
19.40: női rúdugrás, döntő
20.20: női 100 m, elődöntő
20.45: férfi hármasugrás, döntő
20.55: férfi 800 m, elődöntő
21.35: 4x400 m mix váltó, döntő
22.20: női 100 m, döntő
22.30: női 20 km gyaloglás

4. VERSENYNAP – szeptember 30., hétfő
15.30: női gerelyhajítás, selejtező, A-csoport
16.05: női 200 m, előfutamok
17.00: női gerelyhajítás, selejtező, B-csoport
17.20: női 400 m, előfutamok
19.05: férfi 110 m gát, előfutamok
19.30: női magasugrás, döntő
19.50: férfi 200 m, elődöntő
20.20: férfi 5000 m, döntő
20.25: férfi diszkoszvetés, döntő
20.50: női 3000 m akadályfutás, döntő
21.10: női 800 m, döntő
21.40: férfi 400 m gát, döntő

5. VERSENYNAP – október 1., kedd
15.30: férfi kalapácsvetés, selejtező, A-csoport
15.35: férfi 400 m, előfutamok
15.50: férfi magasugrás, selejtező
16.30: női 400 m gát, előfutamok
17.00: férfi kalapácsvetés, selejtező, B-csoport
17.15: férfi 3000 m akadályfutás, előfutamok
19.05: férfi rúdugrás, döntő
19.50:
női 400 m, elődöntő
20.20: női gerelyhajítás, döntő
20.35:
női 200 m, elődöntő
21.10: férfi 800 m, döntő
21.40: férfi 200 m, döntő

6. VERSENYNAP – október 2., szerda
15.35: tízpróba, 100 m
15.45: női súlylökés, selejtező
16.05: hétpróba, 100 m gát
16.30: tízpróba, távolugrás
16.35: női 1500 m, előfutamok
17.00: női diszkoszvetés, selejtező, A-csoport
17.15: hétpróba, magasugrás
17.25: női 5000 m, előfutamok
17.50: tízpróba, súlylökés
18.25: női diszkoszvetés, selejtező, B-csoport
19.05: férfi 110 m gát, elődöntő
19.30: hétpróba, súlylökés
19.35: férfi 400 m, elődöntő
19.40: tízpróba, magasugrás
20.05: női 400 m gát, elődöntő
20.40: férfi kalapácsvetés, döntő
20.50:
hétpróba, 200 m
21.35: női 200 m, döntő
21.55: férfi 110 m gát, döntő
22.15:
tízpróba, 400 m

7. VERSENYNAP – október 3., csütörtök
15.35: tízpróba, 110 m gát
15.40: női hármasugrás, selejtező
16.30: tízpróba, diszkoszvetés, A-csoport
17.15: hétpróba, távolugrás
17.35: tízpróba, diszkoszvetés, B-csoport
18.05: tízpróba, rúdugrás, A-csoport
18.20: férfi súlylökés, selejtező, A-csoport
19.05: tízpróba, rúdugrás, B-csoport
19.10: hétpróba, gerelyhajítás
19.40: férfi súlylökés, selejtező, B-csoport
21.00: férfi 1500 m, előfutamok
21.05: tízpróba, gerelyhajítás, A-csoport
21.35: női súlylökés, döntő
22.00: női 1500 m, elődöntő
22.10: tízpróba, gerelyhajítás, B-csoport
22.50: női 400 m, döntő
23.05: hétpróba, 800 m
23.25: tízpróba, 1500 m

8. VERSENYNAP – október 4., péntek
19.10: férfi 1500 m, elődöntő
19.15: férfi magasugrás, döntő
19.40: női 4x100 m váltó, előfutamok
20.00: női diszkoszvetés, döntő
20.05: férfi 4x100 m váltó, előfutamok
20.30: női 400 m gát, döntő
20.45: férfi 3000 m akadályfutás, döntő
21.20: férfi 400 m, döntő
22.30: férfi 20 km gyaloglás

9. VERSENYNAP – október 5., szombat
15.30: férfi gerelyhajítás, selejtező, A-csoport
16.15: női 100 m gát, előfutamok
16.50: női távolugrás, selejtező
17.00: férfi gerelyhajítás, selejtező, B-csoport
18.55: női 4x400 m váltó, előfutamok
19.05: férfi súlylökés, döntő
19.25: férfi 4x400 m váltó, előfutamok
19.35: női hármasugrás, döntő
19.55: női 1500 m, döntő
20.25: női 5000 m, döntő
21.05: női 4x100 m váltó, döntő
21.15: férfi 4x100 m váltó, döntő
22.59: férfi maratoni

10. VERSENYNAP – október 6., vasárnap
18.05: női 100 m gát, elődöntő
18.15: női távolugrás, döntő
18.40: férfi 1500 m, döntő
18.55: férfi gerelyhajítás, döntő
19.00: férfi 10 000 m, döntő
19.50: női 100 m gát, döntő
20.15: női 4x400 m váltó, döntő
20.30: férfi 4x400 m váltó, döntő

A DÖNTŐK IDŐPONTJA
VERSENYSZÁM
FÉRFIAK NŐK
100 m Szeptember 28. Szeptember 29.
200 mOktóber 1.Október 2.
400 m Október 4. Október 3.
800 m Október 1. Szeptember 30.
1500 m Október 6. Október 5.
5000 m Szeptember 30. Október 5.
10 000 m
Október 6.Szeptember 28.
MaratoniOktóber 5.Szeptember 27.
110 m gát/100 m gát
Október 2. Október 6.
400 m gát
Szeptember 30.Október 4.
3000 m akadály
Október 4.Szeptember 30.
20 km gyaloglás
Október 4.Szeptember 29.
50 km gyaloglás 
Szeptember 28.Szeptember 28.
4x100 m váltó
Október 5.Október 5.
4x400 m váltó Október 6. Október 6.
4x400 m mix váltó
Szeptember 29.
Magas Október 4. Szeptember 30.
Rúd Október 1. Szeptember 29.
Távol Szeptember 28. Október 6.
Hármas Szeptember 29. Október 5.
Súly Október 5. Október 3.
DiszkoszSzeptember 30.Október 4.
GerelyOktóber 6.Október 1.
KalapácsOktóber 2.Szeptember 28.
Tízpróba/hétpróba Október 3. Október 3.