Tottenham: az U21-esek legyőzték a csapatot, amely kiejtette Pochettinóékat a Ligakupából

2019.10.09. 09:55
A Tottenham U21-es csapata 1–1-es döntetlent játszott, majd tizenegyesekkel legyőzte a negyedosztályú Colchester Unitedet Anglia harmadik számú kupasorozatában (EFL Trophy). A Colchester szeptember végén tizenegyesekkel búcsúztatta a Spurs Premier League-csapatát a Ligakupából…

Mint ismert, a Colchester a legjobb 32 között gól nélküli rendes játékidőt követően kiejtette az előző idényben Bajnokok Ligája-döntős Tottenhamet a Ligakupából.

A harmad- és negyedosztályú kluboknak, valamint topcsapatok U21-es gárdáinak kiírt EFL Trophy keddi játéknapján a Tottenham fiataljai 1–1-re végeztek Colchesterben, majd a döntetlen esetén tartandó tizenegyespárbajban 6–5-re győztek egy bónuszpontért cserébe.

A történethez hozzátartozik, hogy a hazaiaknál csak öt olyan játékos lépett pályára, aki a szeptemberi Ligakupa-meccsen is játszott.kiejtette az előző idényben Bajnokok Ligája-döntős Tottenhamet a Ligakupából.

A történethez hozzátartozik, hogy a hazaiaknál csak öt olyan játékos lépett pályára, aki a szeptemberi Ligakupa-meccsen is játszott.

Tottenham Hotspur on Twitter

Our Development Squad have won 6-5 on penalties here at @ColU_Official to earn an additional point after the initial 1-1 draw in our @LeasingcomTrphy tie! Well done, lads! #COYS