PL: megvan az újonc első sikere – Hodgsonék bánták

H. K.H. K.
2019.08.18. 16:57
Az újonc Sheffield United 1–0-ra legyőzte a Crystal Palace-t az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 2. fordulójában.

A két csapat sokáig nem bírt egymással, az újonc Sheffield azonban veszélyesebben játszott, s többet próbálkozott a Palace-nál. A második félidő elején meg is lett az eredménye: a 47. percben John Lundstram talált be egy kipattanó után, amivel a 25 esztendős középpályás elmondhatja magáról, hogy az angol első, másod-, harmad- és negyedosztályban egyaránt eredményes tudott lenni.

Roy Hodgson csapata a folytatásban is teljesen veszélytelenül, lehetőségek nélkül futballozott, így az újonc Sheffield 1–0-ra nyert, s első sikerét jegyezte a Premier League 2019–2020-as idényében.

ANGOL PREMIER LEAGUE
2. FORDULÓ

Chelsea–Leicester City 1–1 (Mount 7., ill. Ndidi 67.)
Sheffield United–Crystal Palace 1–0 (Lundstram 47.)

SZOMBATON JÁTSZOTTÁK
Manchester City–Tottenham Hotspur 2–2 (Sterling 20., Agüero 35., ill. Lamela 23., Lucas Moura 56.)
Aston Villa–AFC Bournemouth 1–2 (D. Luiz 71., ill. J. King 2. – 11-esből, H. Wilson 12.)
Brighton & Hove Albion–West Ham United 1–1 (Trossard 65., ill. Chicharito 62.)
Everton–Watford 1–0 (Bernard 10.)
Norwich City–Newcastle United 3–1 (Pukki 32., 63., 75., ill. Shelvey 93.)
Southampton–Liverpool 1–2 (Ings 83., ill. Mané 45+1., Firmino 72.)
Arsenal–Burnley 2–1
(Lacazette 13., Aubameyang 64., ill. Barnes 43.)