PL: hiába adott több mint két év után gólpasszt Jack Wilshere

2016.12.18. 16:23
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 17. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén a Southampton 3–1-re nyert az AFC Bournemouth otthonában.

A vezetést a Chelsea-től kölcsönvett Nathan Aké szerezte meg a hazaiaknak (a 2014 szeptembere óta első gólpasszát jegyző Jack Wilshere átadásából), nyolc perccel később a korábban szintén a „kékeknél” futballozó Ryan Bertrand egyenlített – mindkét csapat első kapura lövéséből gól született. Nathan Aké szerezte meg a hazaiaknak (a 2014 szeptembere óta első gólpasszát jegyző Jack Wilshere átadásából), nyolc perccel később a korábban szintén a „kékeknél” futballozó Ryan Bertrand egyenlített – mindkét csapat első kapura lövéséből gól született.

A főszereplők azonban nem a londoniak korábbi labdarúgói lettek, hanem Jay Rodriguez, aki előbb szép támadás végén, majd egy távoli bombával vette be ellenfele kapuját.

A Southampton ezen az egy meccsen annyi gólt szerzett, mint az előző heten összesen

ANGLIA, PREMIER LEAGUE
17. FORDULÓ

AFC Bournemouth–Southampton 1–3 (Aké 6., ill. Bertrand 14., J. Rodriguez 48., 85.)