PL: Bamford-triplával nyert a Leeds, elfogytak a hibátlanok!

B. L.B. L.
2020.10.23. 23:01
Bamford (balra) triplázott az Aston Villa ellen (Fotó: AFP)
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 6. fordulójának nyitó mérkőzésén a Leeds United Patrick Bamford triplájával 3–0-ra legyőzte az Aston Villát, ezzel pedig már nincs hibátlan együttes a ligában.

Az eddig mind a négy meccsét megnyerő, összesen csupán két gólt kapó Aston Villa ellen már az első félidőben is tíz kapura lövésig jutott az újonc, de ekkor még nem sikerült bevennie riválisa hálóját.

A jég az 55. percben tört meg, amikor Patrick Bamford egy kicsorgót közelről a kapuba vágott (0–1), majd nem sokkal később a tizenhatoson belül elterült, ellenfele pedig mezénél fogva rángatta fel, hogy ne szimuláljon. Tizenegyes helyett vérszemet kapott, és előbb 18 méterről lőtte ki a bal felső sarkot, majd az utolsó negyedórához közeledve a tétovázó védők között a jobb felsőbe helyezett (0–3).