PL: Alexis Sánchez megszerezte első manchesteri gólját

2018.02.03. 18:01
Sánchez a 11-est kihagyta, az ismétlést nem (Fotó: AFP)
Harmadik tétmérkőzésén, egyben második bajnokiján megszerezte első manchesteri gólját Alexis Sánchez, 2–0-s győzelemhez segítve ezzel a Manchester United csapatát a Huddersfield Town ellen a labdarúgó Premier League 26. fordulójában.

A hazaiak az 55. percben szereztek vezetést, Mata bal oldali beadását Lukaku hét méterről, ballal a kapu jobb oldalába rúgta (1–0).

A 68. percben Michael Hefele szabálytalankodott Alexis Sánchezzel a 16-oson belül, a büntetőt a chilei csatár gyengén lőtte, de a kapusról kipattanót már bevágta a kapu közepébe (2–0).

A hat mérkőzés óta nyeretlen Brighton 3–1-re megverte a hat bajnoki óta veretlen West Ham Unitedet, míg a forduló előtt kieső helyen álló Southampton idegenben győzött 3–2-re az utolsó West Bromwich Albion ellen.

ANGOL PREMIER LEAGUE
26. FORDULÓ
AFC Bournemouth–Stoke City 2–1
(J. King 70., Mousset 79., ill. Shaqiri 5.)
Brighton & Hove Albion–West Ham United 3–1 (Murray 8., Izquierdo 59., Gross 75., ill. Javier Hernández 30.)
Leicester City–Swansea City 1–1 (Vardy 17., ill. F. Fernández 53.)
Manchester United–Huddersfield Town 2–0 (Lukaku 55., A. Sánchez 68.)
West Bromwich Albion–Southampton 2–3 (Hegazi 4., Rondón 72., ill. Lemina 40., Stephens 43., Ward-Prowse 55.)
Burnley–Manchester City 1–1