PL: a Wolves hat perc alatt lerendezte a Sheffield Unitedet

H. K.H. K.
2020.09.14. 20:54
A Wolverhampton sikerrel kezdte az új idényt (Fotó: AFP)
A Wolverhampton Wanderers 2–0-ra legyőzte a Sheffield Unitedet az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 2020–2021-es idényének nyitó fordulójában.

Nem kellett sokáig várni a találkozó első góljára, az előző idényben remek formában futballozó Raúl Jiménez már a harmadik percben megszerezte a vezetést – a mexikói csatár Daniel Podence beadása után tizenegy méterről kapásból a jobb felsőbe lőtt (0–1).

A Sheffield United még fel sem eszmélt, máris jött a következő: Pedro Neto szöglete után Romain Saiss kilenc méterről a kapu jobb felső sarkába bólintott (0–2)

A hazaiak az első félidőben veszélytelenül játszottak, a második játékrész elején viszont már kapufáig is eljutottak, gólt azonban nem sikerült szerezniük – a Wolves 2–0-ra megnyerte az összecsapást, és sikerrel indította a Premier League 2020–2021-es idényét.