Anglia: Gulácsiék tartják a jó irányt, Tímár csapata csúszik lefelé

2010.10.30. 19:23
Gulácsi Péter ismét győzelemnek volt részese az angol labdarúgó-bajnokság harmadosztályában (League One): a magyar kapussal kiálló Tranmere Rovers 4–2-re legyőzte a Milton Keynes Donst szombaton, azaz a legutóbbi két játéknapon hat pontot gyűjtött.

LEAGUE ONE. Gulácsi Péter két gólt is kapott az MK Dons elleni mérkőzésen, ám csapata, a Tranmere Rovers így is győzött, és menekül a kieső helyek közeléből. A találkozó két piros lapot hozott, 3–1-es hazai vezetésnél előbb az MK Dons (60. perc), majd a Tranmere (70.) is megfogyatkozott. Ebben a szezonban Gulácsiék először nyertek meg egymás után három tétmérkőzést, valamint két bajnokit. LEAGUE ONE. Gulácsi Péter két gólt is kapott az MK Dons elleni mérkőzésen, ám csapata, a Tranmere Rovers így is győzött, és menekül a kieső helyek közeléből. A találkozó két piros lapot hozott, 3–1-es hazai vezetésnél előbb az MK Dons (60. perc), majd a Tranmere (70.) is megfogyatkozott. Ebben a szezonban Gulácsiék először nyertek meg egymás után három tétmérkőzést, valamint két bajnokit.

Tímár Krisztián nem lépett pályára a Plymouthban, amely nem mindennapi mérkőzésen szenvedett vereséget az Oldhamtől. Tímár csapata az első félidőben kettős emberhátrányba került, a 47. percben mégis megszerezte a vezetést. Az Oldham a 64. percben egyenlített, majd a 93. és a 95. percben elért gólokkal győzött. A Plymouth a Tranmere mögé szorulva már osztályozós helyen áll.

Paul Ince csapata, a Notts County vezetett a Southampton ellen, ám az utolsó 25 percben három gólt kapott, és végül kikapott. A nottinghamiek a legutóbbi öt fordulóban négyszer veszítettek.

24. Walsall 14 3 2 9 14–22 11

LEAGUE TWO. Elmozdult a negyedosztály utolsó helyéről Kovács János csapata, a Hereford, miután szombaton kiütéses, 5–0–s győzelmet aratott a Stockport County otthonában. A térdműtét után edzésbe álló magyar csapatkapitány egyelőre nem szállt be a kispadról.