NHL: a Dallas lenullázta az Islanderst, nagy Toronto-hajrá

2017.11.11. 08:23
A Dallas Stars 5–0-ra legyőzte a New York Islanderst az NHL legutóbbi játéknapján, míg a Toronto úgy nyert a Boston ellen, hogy a rendes játékidőben egy perccel a vége előtt még vesztésre állt.

A Bruins 5:20 perccel a vége előtt David Pastrnak góljával szerzett vezetést, erre Mike Babcock, a Maple Leafs vezetőedzője két perccel a vége előtt lehívta a kapusát, hogy több mezőnyjátékossal támadhasson.

Az emberfölény góllá érett, James van Riemsdyk 60 másodperccel a vége előtt egyenlített. A Maple Leafs a túlórában Patrick Marleau góljával győzött, a Bruins viszont azonnal visszavághat, a két csapat ugyanis újra egymás ellen játszik, de már Bostonban.

A bajnok Pittsburgh megint kikapott, nyert viszont a Vegas és a legutóbbi öt meccsét elveszítő Florida.