NHL: a Colorado egy híján tíz gólt ütve verte meg a Nashville-t

M. D.M. D.
2019.11.08. 07:56
Ötmeccses nyeretlenségi sorozatát lezárva a Colorado Avalanche hazai környezetben 9–4-re megverte a Nashville Predatorst az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) alapszakaszának legutóbbi játéknapján.

A Colorado a kilenc góljából hatot a második harmadban nyolc perc (!) leforgása alatt ütött, ezzel 38 éves klubrekordot állított be. Joonas Donskoi triplázott a mérkőzésen. Az Avalanche a Vegas Golden Knights október 26-i kiütése óta (6–1) először győzött az NHL-ben.

A Pittsburgh Penguins háromgólos hátrányból felállva vetett véget a New York Islanders tízmérkőzéses győzelmi szériájának, Jevgenyij Malkinék hosszabbítás után 4–3-ra nyertek a Barclays Centerben.

A San Jose Sharks 4–0-s első játékrész után „csak” 6–5-re verte meg a Minnesota Wildot.