NFL: őrült mérkőzésen szakadt meg a 49ers veretlensége

2019.11.12. 07:11
Russell Wilson és Pete Carroll, a Seattle vezetőedzője ünnepli a nagyszerű győzelmet (Fotó: NFL Twitter)
A Seattle Seahawks idegenben, hosszabbítást követően 27–24-re legyőzte a San Francisco 49ers legénységét a tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) magyar idő szerint kedd hajnali, nagyszerű mérkőzésén.

Az első negyed után 10–0-ra a San Francisco vezetett, és útban volt az utóbbi 30 év egyik legjobb NFC-csapatos rajtja felé (zsinórban kilenc győzelem), csakhogy a következő két negyedben egyetlen pontot sem (!) ért el (10–21), és örülnie kellett, hogy remek utolsó negyedével kibrusztolta a hosszabbítást (24–24).

A ráadásban aztán, annak is a lejártakor – Russell Wilson 18 yardos futása után – Jason Myers 42 yardról berúgta a vendégek győztes mezőnygólját.

A Seattle harmadszor fordított és nyert meg meccset legalább 10 pontos hátrányból ebben a szezonban, hasonlóra egyetlen riválisa sem volt képes.