NFL: őrületes mérkőzésen verte a Seahawks a Ramset

2019.10.04. 06:53
A Seattle Seahawks legyőzte a Los Angeles Ramset (Fotó: Getty Images)
A Seattle Seahawks 30–29-re legyőzte a Los Angeles Ramset az NFL 5. fordulójának nyitó mérkőzésén, a Csütörtök esti rangadón.

Nem indult jól a Seattle szempontjából a találkozó, Pete Carroll együttese szinte egyből labdavesztéssel kezdett, a Rams támadóegysége viszont csak mezőnygólokkal tudott operálni.

Russell Wilson válaszként kiosztott két TD-passzt, ám a második játékrészben Jared Goff is megtalálta csapattársát a végzónában, így a csapatok 14–13-as Seahawks-vezetéssel vonulhattak félidőre. A harmadik negyed Todd Gurley remekléséről szólt, a Kosok sztárfutója két touchdownt is szerzett, így a játékrész végén már a Rams vezetett 26–24-re.

Az utolsó negyedet mezőnygóllal indította a Los Angeles (29–24), amire válaszként egy hosszú, majdnem hétperces támadássorozat végén Wilsonék ismét összehoztak egy hatpontost (30–29), a kétpontos kísérlet viszont kimaradt. A Rams előbb elszórakozott egy labdát, de az utolsó pillanatokban már ismét a győzelemért támadhatott – Goff el is vezényelte a csapatát mezőnygóltávolságig, ám Greg Zuerlein 44 yardról hajszálnyival a kapufa mellé vágta a labdát, így a Seattle Seahawks 30–29-re megnyerte az összecsapást.