NHL: az angol Premier League-ből érkezett a Sabres új edzője

Az eddig Southamptonnál tevékenykedő Ralph Krueger elismert jégkorongtréner, sportvezető, csapatépítő és motiváló.

Parádés játékkal, 120 dobott ponttal egyenlített a Toronto

A Milwaukee az első negyed hajrájában vezetett utoljára Raptors otthonában.

NHL: megint kiütés, 49 év után újra nagydöntős a St. Louis

Az 5–0 után 5–1 következett, jöhet az 1970-es finálé visszavágója a Boston Bruins ellen.

NBA: magabiztos Raptors-siker, húzódik a keleti döntő

A Milwaukee az első negyed hajrájában vezetett utoljára Torontóban.

Hosszabbítás után, söpréssel jutott újra döntőbe a Warriors

Stephen Curry és Draymond Green húzta vissza a mélyből a címvédőt Portlandben.

NBA: különleges söpréssel újra döntős a Golden State

A címvédő hosszabbításban nyerte meg a Portland elleni nyugati finálé negyedik meccsét.

NBA: véglegesítették posztján a liga legfiatalabb trénerét

A 33 éves szakember januárban vette át a Minnesota Timberwolves irányítását.

NBA: a Lakers exsztárja műpénisszel verte át a drogellenőröket

„Egyszerűen semmi esély nem lett volna rá, hogy átmenjek, azon a nyáron végig füveztem.”

Dupla hosszabbítás után harcolta ki a szépítést a Toronto

Végig a Raptors diktált, de nagyon nehezen adta meg magát a Bucks – kétszeri hosszabbítás után.

NHL: mesterhármas és kiütéses vendégsiker a nyugati döntőben

A St. Louis először vezet a párharcban, egysikernyire megközelítette a nagydöntőt.

NBA: Kawhi Leonard-parádé a ráadásban, szépített a Toronto

A Raptors vezére tizedszer jutott legalább harminc pontig az idei playoffban.

HFL: Nagytétényben nyert a címvédő Wolves

A Farkasok 9–7-re győztek a Cowbells otthonában.

NBA: Curry megint 35 pont felett, harmadszor is nyert a GSW

A Warriors tizennyolc pontos hátrányból fordított, és egy győzelemre került a nagydöntőtől.

HFL: az Enthroners nagyon simán legyőzte a Steelerst

A fehérváriaknak egyetlen vereségük mellett ez volt a harmadik sikerük az alapszakaszban, a Miskolc még nyeretlen.

Átgázolt a Torontón, kiütéssel került 2–0-s előnybe a Bucks

Nem tudta felvenni a kesztyűt a Raptors, a Milwaukee egy másodpercig sem adott komoly esélyt.

NHL: nem hibázott a Blues, ismét egyenlített a Sharks ellen

A rájátszásban tizedik győzelmét arató Jordan Binnington beállította a klubrekordot.

NBA: ezúttal sima volt, már 2–0-ra megy a Bucks

A Jannisz Antetokunbo vezette Milwaukee Bucks 125–103-ra legyőzte a Toronto Raptorst az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) keleti főcsoportdöntőjének második mérkőzésén. A „Görög Szörny” 30 pontot szórt, mellette 17 lepattanót szedett.

NBA: „Damian Lillard minden egyes nap a Burger Kingben ebédelt”

„Egy csillag, aki figyel rád a pályán és azon kívül is. Megosztja a tapasztalatait, tudja, hogy mit csinál. Elképesztő!”

Nehezebben, de a másodikat is megnyerte a Warriors

Curry vezérletével a Golden State fordítani tudott a második félidőben, ezzel megvédte pályaelőnyét.

NHL: söprés a vége keleten, a Boston megy a Stanley-kupáért

A Bruins lenullázta ellenfelét, és sorozatban a hetedik mérkőzésén is győzött.

NBA: mélyről jött vissza és nagy hajrával nyert a Golden State

Stephen Curry 37 pontot szórt, a címvédő 14–3-as végjátékkal fordított a Portland ellen.

Nagy csatában, a végén fordítva nyert a Milwaukee

Szinte végig vezetett, de az utolsó negyedben összeomlott a Toronto Raptors.

NHL: assziszt kézzel, megadták, ezzel nyert a San Jose – videó

A St. Louis visszajött kétgólos hátrányból, a győzelem küszöbén állt, mégis kikapott.

NBA: óriási hajrával fordított a Bucks a keleti döntő nyitányán

A mérkőzés nagy részében a Toronto vezetett, de a hajrára összeomlott.

NHL: az angol PL-klub leköszönő elnöke lesz a Buffalo edzője

Az 59 éves, kanadai születésű szakember kiválasztása komoly meglepetést okozott.

NBA: nagy meglepetés, a Pelicans választhat 1/1-re a drafton

A New Orleans ezzel megkapta az esélyt arra, hogy elvigye a szupertehetség Zion Williamsont.

NHL: a Boston egy győzelemre a Stanley-kupa döntőjétől

A Carolina az idei rájátszásban először kapott ki hazai környezetben.

NBA: a Golden State hozta a nyugati döntő első meccsét

Sokáig meccsben tudott maradni a Portland, de a hajrában szétnyílt az olló.

NBA: a törökök „terrorista” honfitársuk miatt nem adják a meccseket

Enes Kanter nem kerülhet képernyőre, 1990 óta először tűnhet el a képernyőről az NBA-döntő.

NFL: a sztárirányító is szerepelt a Trónok harcában – videó

A befejező évad utolsó előtti részében tűnt fel a Green Bay Packers játékosa.

NBA: Durant a főcsoportdöntő több meccsét is kihagyhatja

A Warriors klasszisa a Rockets elleni párharc ötödik mérkőzésén sérült meg.

NHL: idegenben nyert, és egyenlített a Blues a Sharks ellen

A St. Louis szélsője a 9. gólját ütötte a playoffban – hasonlóra az elmúlt 25 idényben csak egy Blues-játékos volt képes.

NBA: a Michigan Egyetemről érkezik a Cavs új edzője

John Beilein lesz az észak-amerikai kosárlabda-bajnokságban (NBA) szereplő Cleveland Cavaliers vezetőedzője.

NFL: súlyos sérülései miatt visszavonult a Seahawks sztárja

Doug Baldwin és Kam Chancellor távozásával véget ért egy nagy seattle-i korszak.

Döbbenetes Leonard-kosárral jutott Keleti döntőbe a Toronto – VIDEÓ

Nyugaton C. J. McCollum parádéjával nyert hetedik meccset a Portland a Denver ellen.

NBA: a Trail Blazers és a Raptors is bejutott a főcsoportdöntőbe

Kawhi Leonard fantasztikus, dudaszós kosárral nyerte meg a meccset a Torontónak.

NHL: a Boston másodjára is legyőzte a Carolinát a Keleti döntőben

A csütörtöki 5–2 után ezúttal 6–2-re nyert a Boston Bruins hazai közönség előtt.

NBA: Frank Vogel lesz a Los Angeles Lakers edzője – sajtóhír

A kaliforniai gárda újabb csalódást keltő szezonon van túl, sorozatban hatodszor is lemaradt a rájátszásról.

NHL: győzelemmel kezdte a főcsoportdöntőt a San Jose Sharks

A nyugati finálé első meccsén 6–3-ra verte a St. Louis Bluest.

Durant nélkül is nyert Houstonban, továbbjutott a GSW

James Hardenék óriási lehetőséget szalasztottak el – kiesés lett a vége.

NBA: a GSW Durant nélkül is kiütötte a Hardenéket a rájátszásból

Stephen Curry a második félidőben berámolt 33 pontot, 23-at ebből a negyedik negyedben.

NBA: nem számíthat sztárjára a playoffban a főcsoportdöntős

Fáradásos törés miatt a rájátszás további részében nem számíthat spanyol centerére, Pau Gasolra az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) Keleti főcsoportjában döntős Milwaukee Bucks.